Firma Totolotek S.A. to jeden z najdłużej istniejących na naszym rynku bukmacherów. Swoją działalność rozpoczęła w 1992 roku i od tego czasu należy do najprężniej działających organizatorów zakładów wzajemnych w Polsce. Przez ten czas była wielokrotnie wyróżniana przez liczne organizacje nagrodami zarówno dla pracodawców jak i usługodawców. Od dłuższego czasu świadczy on swoje usługi również w Internecie, a w swoim serwisie online oferuje swoim klientom liczne promocje i świetny program lojalnościowy.

 Odbierz ekskluzywny bonus i obstawiaj bez podatku w totolotku

Odbierz ekskluzywny bonus i obstawiaj bez podatku w totolotku

Tym razem Totolotek po raz kolejny zaskakuje swoich klientów oferując im promocję zwiększającą wysokość wygranych odpowiednio o 12% w przypadku urządzeń mobilnych korzystających z aplikacji i o 6 % dla kuponów wysyłanych z komputera. Jest to jedna z najbardziej atrakcyjnych, a zarazem najciekawszych promocji oferowanych w ostatnim czasie przez bukmacherów online, tym bardziej, że warunki na jakich ona funkcjonuje są naprawdę proste i przejrzyste. Póki co, ażeby móc na niej skorzystać, kupon musi spełniać określone warunki obrotowe.

Tak więc, każdy kupon objęty promocją musi zostać wysłany po stawce wynoszącej przynajmniej 20 PLN. Dodatkowo, AKO musi przekraczać 2,50 i zawierać przynajmniej trzy selekcje o kursie minimalnym 1,30. Zasady nie są więc szczególnie skomplikowane, a zyskać można sporo – szczególnie zwiększenie wartości kuponu o 12% pozwala całkowicie zniwelować spadek EWK spowodowany obowiązkowym potrąceniem podatku. Wszystko oczywiście odbywa się w zgodzie z literą prawa – nie ma tu żadnych sprzeczności ustawowych.

Gra w totolotku bez podatku na stałe!

Co więcej, władze bukmachera Totolotek zaznaczają, że jeśli promocja znajdzie wielu fanów, to planują w najbliższej przyszłości zrezygnować z warunków obrotu, tak by promocja dotyczyła wszystkich wysyłanych w serwisie Totolotek kuponów. Trzeba przyznać, że byłaby to prawdopodobnie pierwsza tego typu promocja przeprowadzona na tak dużą skalę w naszym kraju.

Bukmacher Totolotek po raz kolejny udowadnia, że jest jednym z najlepiej dbających o swoich klientów, a zarazem najbardziej aktywnych operatorów zakładów wzajemnych w Polsce. Promocja ta ma szansę przyciągnąć do nich bardzo duże grono nowych klientów. Miejmy nadzieję, że wywoła to niemałą rewolucję na rynku zakładów bukmacherskich w naszym kraju. Oczywiście skorzystamy na tym my – fani obstawiania.

Załóż konto w LV BET i odbierz darmowy zakład na start

Jeżeli chcesz zacząć obstawiać zakłady w Internecie i szukasz dobrego bukmachera, to powinieneś przyjrzeć się bliżej ofercie Totolotka. Jest to bez wątpienia jeden z najlepszych buków na rynku. Oprócz wysokich kursów i ciekawych promocji oferuje on wszystkim swoim graczom bonus powitalny w wysokości 100% pierwszej wpłaty, który przyznawany jest na bardzo prostych zasadach. Co więcej, jeśli skorzystasz z ekskluzywnego kodu promocyjnego, będziesz mógł zwiększyć wysokość uzyskanych środków bonusowych, a co za tym idzie zmaksymalizować swoje szanse na wysokie wygrane.

Obstawiaj bez podatku 12% u bukmachera totolotek
4.8 (95.14%) 37 votes