LV BET rozszerza swoją ofertę! Ten bukmacher z najlepszym bonusem powitalnym na rynku rozpoczął “ekspansję” w kierunku sportów wirtualnych.

 Odbierz bonus i obstawiaj wirtualne sporty w LVBET

Odbierz bonus i obstawiaj wirtualne sporty w LVBET

Jest to nic innego jak rodzaj zakładów wzajemnych. Mamy do wyboru kilka wirtualnych dyscyplin sportowych, które są zaczerpnięte z prawdziwych sportów, jak piłka nożna, koszykówka, tenis, a także wyścigi samochodowe i motocyklowe, kolarstwo oraz wyścigi konne i wyścigi psów.

Zdarzenia są generowane komputerowo, a więc wyniki są losowe (wybrane przez generator liczb). Oparte są one jednak na różnego rodzaju statystykach.

Przy obstawianiu wszelkiego rodzaju wyścigów można obstawiać zakłady na wygraną albo też konkretne miejsce. W przypadku meczów obstawiamy wynik spotkania oraz ilość strzelonych bramek i punktów dla drużyn.

To co charakteryzuje sporty wirtualne to z pewnością znakomita animacja, dynamika, całodobowy dostęp do zakładów (rozgrywki w wymienionych powyżej dyscyplinach odbywają się co minutę 24/7). Do tego należy dodać dużą liczbę zdarzeń i szybki czas zamknięcia zdarzenia (ok. 3-4 minut), a co za tym idzie równie szybkie rozliczenie z zakładu.

Wirtualne sporty w LV BET

LV BET ma od niedawna w swojej ofercie aż pięć dyscyplin sportów wirtualnych. Należy do nich kolarstwo, żużel, wirtualny tenis oraz gonitwy konne i rywalizacja chartów.

Jak zapewnia bukmacher lista sportów będzie regularnie rozszerzana. – Stawiamy na stały rozwój i robimy wszystko, aby gracz zawsze znalazł interesujące dla siebie zakłady – zapewnia LV BET.

Można obstawiać zakłady pojedyncze oraz wielokrotne – co najmniej z dwoma zakładami z różnych wyścigów. Należy jednak pamiętać o 12% podatku, który jest obowiązkowy przy wszystkich legalnych zakładach.

Wyniki z meczów i wyścigów oglądamy na żywo, a więc możemy śledzić cały przebieg spotkania.

Aby obstawić wirtualne sporty w LV BET kliknij w zakładkę “Sporty wirtualne”. Następnie wybierz interesującą Cię dyscyplinę i postaw zakład na dane zdarzenie. Na samej górze znajdziesz zegar, który odlicza czas od rozpoczęcia i zakończenia meczu lub wyścigu. Jest to o tyle pomocne, że zamknięcie zakładu odbywa się 10 sekund przed rozpoczęciem spotkania.

LV BET legalnym bukmacherem w Polsce

Zakłady bukmacherskie świetnie radzą sobie na polskim rynku. Dzięki ciągłemu urozmaicaniu oferty, bezkonkurencyjnemu bonusowi na start 100% od wpłaty do 1500 zł + 30 zł bonus bez depozytu + 50 zł w formie darmowego zakładu, wysokim kursom, limitom na zakłady oraz zakładom na żywo LV BET śmiało można zaliczyć do grona najlepszych z najlepszych. Pamiętaj o tym że oferta bez depozytu na start dostępna jest wyłącznie po rejestracji ze specjalnym kodem promocyjnym. Nie przegap swojej szansy na darmowe pieniądze na zakłady online.

lvbet-wymogi-prawna

Nowe sporty wirtualne w ofercie bukmachera LV BET
4.9 (98%) 30 votes