LV BET po roku funkcjonowania na polskim rynku wchodzi w kolejny etap działalności. Pierwsze półrocze po uruchomieniu strony w 2016 w wykonaniu LV BET nie było zachwycające. W oczy rzucał się przede wszystkim brak bonusu powitalnego dla nowych graczy, ale od początku 2017 roku zauważamy, że LV BET poszerzało kolejne elementy oferty. W pierwszej recenzji LV BET pisaliśmy, że czekamy na to aż firma zaadoptuje się na polskim rynku bukmacherskim i wówczas będziemy mogli zaliczyć LV BET do największych legalnych bukmacherów. 24 sierpnia 2017 roku LV BET pokazał graczom nowy wygląd strony internetowej i możemy powiedzieć, że na pierwszy rzut oka zmiany pokazują, że zespół tego bukmachera nie zmarnował ostatniego roku i wyciągnął wiele właściwych wniosków.

 nowa strona LV BET

nowa strona LV BET

Co nowego dla graczy na nowym LV BET

Zaczynamy od kompletnej nowości czyli od zakładki SKLEP. Dzięki funkcjonujący od początku system LV Punktów możesz od teraz nie tylko wymieniać punkty na zakłady, ale również robić zakupy w sklepie internetowym LV BET. Oferta na pewno będzie stopniowo poszerzana, ale nawet teraz warto gromadzić punkty dla nagród przygotowanych przez LV BET. Ucieszą się przede wszystkim kibice klubów, których sponsorem jest bukmacher. Za 15 000 punktów gracz może otrzymać oryginalną koszulką meczową z podpisami zawodników Wisły Kraków, Wisły Płock i Arki Gdynia. 2 000 punktów można wymienić na podwójne zaproszenie na mecz do strefy VIP na stadionie Wisły lub Widzewa. Bardzo atrakcyjne i niepowtarzalną promocją, którą możesz uzyskać dzięki LV Punktom jest trening z Krzysztofem Ignaczakiem lub z trening MMA z Jurasem. Oprócz tego w sklepie znajdziemy polo i t-shirty z logo bukmachera. Czekamy na ofertę elektroniki, podróży i akcesoriów. Spodziewamy się, że do końca roku te działy zostaną uzupełnione o atrakcyjne bonusy.

Nowa strona rejestracyjna

Zmianie uległa również strona rejestracyjna. Dostaliśmy już pytania czy na nowej stronie działała specjalny kod promocyjny VIPLB, więc odpowiadamy: tak, w tym temacie nic się nie zmieniło. Wciąż za rejestracje nowego konta z kodem promocyjnym możesz uzyskać 20 PLN bez depozytu oraz równowartość 1000 PLN od depozytu. Strona na której możesz zarejestrować nowe konto uległa modyfikacją, które czynią ja bardziej przejrzystą. Wszystkie najważniejsze karty znajdują się na jednej stronie, więc nie powinno być problemów z otwarciem nowego konta. Więcej o tym jak wygląda rejestracja na nowej witrynie LV BET napiszemy wkrótce. O działaniu kodu promocyjnego i bonusach dostępnych na stronie LV BET piszemy w tym miejscu.

 rejestracja z kodem promocyjnym VIPLB

rejestracja z kodem promocyjnym VIPLB

Ogólne wrażenia

Pełną recenzję nowej strony LV BET zamieścimy do końca sierpnia, ale po pierwszych krokach na stronie jesteśmy pozytywnie zaskoczeni. Jeśli nowa strona internetowa będzie sprawować się dobrze na pewno zmieni się pozycja LV BET w naszym rankingu bukmacherów. Dotychczas wielką zaletą tego bukmachera była oferta bonusowa, która aktualizowana jest pod kątem wielkich wydarzeń sportowych. Jeśli do tego co było dotychczas dojdzie strona internetowa, po której będzie można sprawnie się poruszać to LV BET wysoko ustawi poprzeczkę i może być poważną konkurencją dla STS, FORTUNY i Totolotka w internecie.

Nowa witryna LV BET
4.3 (86.67%) 6 votes

Leave a Reply