W dzisiejszych szalenie szybkich czasach liczy się przede wszystkim czas. Z kolei czas to jak wiadomo pieniądz i im więcej udaje nam się go zaoszczędzić tym lepiej na tym wychodzimy. Sprawa ma się podobnie jeśli chodzi o wypłatę pieniędzy z konta gracza u jednego z naszych ulubionych bukmacherów LV BET. Niestety na ogół wypłata środków zajmuje o wiele więcej czasu niż ich wpłata. Szczęśliwie czołowi legalni bukmacherzy coraz częściej starają się dbać również o to, by ich klienci nie musieli długo czekać na odebranie swoich pieniędzy.

 Sprawdź jak działają najszybsze wypłaty na rynku

Sprawdź jak działają najszybsze wypłaty na rynku

Nawet 10 minut do wypłaty w LVBET

Bukmacherem, który dołączył do tego zacnego grona jest LV BET. Postanowił on poszerzyć swoją i tak już bogatą ofertę opcji wypłaty środków o wypłaty błyskawiczne na platformie Rapid Pay. Jest to forma przelewów błyskawicznych, czyli szybka metoda wypłat środków. Dzięki tej opcji oczekiwanie na transfer skróci się z kilku dni do zaledwie kilkunastu minut.

LV BET Rapid Pay natychmiast po złożeniu żądania wypłaty przez użytkownika wysyła zlecenie do banku dzięki czemu czas oczekiwania na środki wynosi, praktycznie zawsze, od 10 do 20 minut. Jest jednak drobny haczyk. Opcja ta działa wyłącznie w przypadku operatorów bankowych mających w swojej ofercie możliwość przelewów całodobowych. Do banków tych należą:

  • mBank,
  • Inteligo,
  • PKO Bank Polski,
  • Credit Agricole,
  • Alior Bank,
  • Volkswagen Bank,
  • Nest Bank,
  • Idea Bank.

Klienci korzystający z usług wyżej wymienionych banków mogą cieszyć się więc wypłatami błyskawicznymi LV BET Rapid Pay. Klienci pozostałych banków będą musieli jeszcze poczekać aż i ich operatorzy udostępnią im tego typu opcję. Jest jednak jeszcze jedno małe „ale”. Usługa Rapid Pay jest ograniczona ramami czasowymi i możemy skorzystać z tej usługi przy wypłacie błyskawicznej jedynie w godzinach od 8:00 rano do 1:00 w nocy.

Zdecydowaliśmy się sprawdzić tę usługę na koncie w Banku PKO Bank Polski i byliśmy naprawdę mile zaskoczeni. Wszystko poszło sprawnie i szybko, a środki z wygranego przez nas kuponu pojawiły się na koncie w niemal dokładnie 10 minut. Powoli więc czasy nerwowego sprawdzania konta w oczekiwaniu na przelew od buka przechodzą do lamusa.

Ogółem całą usługę oceniamy na duży plus. Szkoda co prawda, że metoda ta nie jest dostępna całodobowa i że nie działa we wszystkich bankach, jednak akurat na to LV BET nie ma wpływu. Pozostaje życzyć bukmacherowi LV BET i jego klientom kolejnych innowacji i ulepszeń w Nowym Roku 2018.

Załóż konto w LV BET z nami i zyskaj jeszcze więcej!

Bukmacher LV BET oferuje swoim klientom najwyższy na rynku bonus powitalny dla nowozarejestrowanych użytkowników, mogący wynieść nawet 1500 PLN. Dodatkowo możesz zwiększyć jego wysokość o 100 PLN jeżeli zdecydujesz się założyć konto ze specjalnym kodem. Nie wahaj się więc i zarejestruj się w LV BET z bonus kodem już dziś!

Najszybsze wypłaty na rynku u bukmachera LV BET
4.7 (94.78%) 23 votes