Jeszcze do 30 września w Bułgarii i Włoszech potrwają Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn. Nasza reprezentacja, która wygrała z Brazylią mecz finałowy w 2014 roku dzielnie broni tytułu. Mistrzostwa te są świetną okazją do kibicowania, ale też postawienia zakładów na polską drużynę. Tym bardziej, że w LV BET do wszystkich wygranych zakładów postawionych w aplikacji dorzuca 6%.

Zarejestruj się u tego legalnego bukmachera. Możesz to zrobić także na telefonie czy tablecie. W formularzu wpisz kod promocyjny LV BET a otrzymasz wyższy bonus powitalny. Możesz dzięki temu postawić wyższy zakład, a jeśli weźmiesz udział w promocji w aplikacji to też zgarnąć więcej z wygranej.

 Sprawdź promocje w aplikacji LVBET

Sprawdź promocje w aplikacji LVBET

Promocja LV BET na telefon

Na dwie godziny przed meczem polskiej reprezentacji, ale też w trakcie spotkania możesz postawić w aplikacji LV BET zakład, do którego bukmacher dorzuci 6% stawki. Po odjęciu podatku na zakłady stawka wyniesie 94% wkładu gracza. Promocja dotyczy dni, w których grają Polacy, a więc 12 września (17:30 – 21:30) kiedy to rozegrają spotkanie z Brazylią, 13 września (14:00 – 18:00) z Portoryko, 15 września (17:30 – 21:30) z Finlandią, 17 września (17:30 – 21:30) z Iranem i 18 września (17:30 – 21:30) z Bułgarią.

Do oferty zaliczają się zakłady przedmeczowe, a żywo, kupony pojedyncze oraz kombi.

Aplikacja bukmacherska LV BET

Bukmacher LV BET nie od dziś udostępnia promocję na grę bez podatku lub z obniżonym podatkiem. Nie pierwszy raz wprowadza też ofertę specjalną na zakłady w aplikacji mobilnej. Regularnie rozszerza też funkcje swojej apki. Po dłuższej chwili wprowadził aplikację na urządzenia z systemem iOS, następnie dorzucił opcję szybkich płatności i cash-out. Za pomocą telefonu postawimy tu wszystkie dostępne w ofercie zakłady i zobaczymy wizualizacje meczów. Aplikacja mobilna LV BET to naszym zdaniem jedna z najlepszych na rynku.

MŚ w Siatkówce – 6% do wygranych w aplikacji LV BET
4.7 (94.12%) 17 votes