Sezon narciarski w pełni i z tygodnia na tydzień emocje przed Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi rosną. My, Polacy największe nadzieje na medale pokładamy oczywiście w naszych skoczkach narciarskich. Od czasów Adama Małysza sport ten wykonał w naszym kraju ogromny krok naprzód i stał się naszą zimową dyscypliną narodową, której zmagania w każdy zimowy weekend śledzą przed telewizorami miliony widzów.

Popularność tego sportu nie umknęła oczywiście również operatorom wzajemnych zakładów sportowych, którzy często dają swoim użytkownikom okazję do wzięcia udziału w konkursach związanych z co większymi wydarzeniami w tej dyscyplinie. Bardzo ciekawą promocję na ten turniej przygotował czołowy legalny polski bukmacher LV BET.

Nie ma w tym nic niezwykłego, ponieważ LV BET zawsze przygotowuje coś specjalnego na niemal każde duże wydarzenie sportowe. Tym razem oferuje fajny bonus w wysokości 10 PLN za każdy wygrany zakład kombinacyjny na mistrzostwa świata w lotach, które odbędą się w Oberstdorfie. Bonus być może nie poraża swoją wysokością, jednak jest to z pewnością fajna okazja do zyskania dodatkowych środków. Przyjrzyjmy się nieco bliżej tej promocji.

 Sprawdź bonusy u bukmachera LVBET

Sprawdź bonusy u bukmachera LVBET

Konkurs rozpoczyna się w czwartek  18 stycznia, a kończy 21 stycznia w niedzielę. Obejmuje więc całe zawody, począwszy od kwalifikacji, a kończąc na niedzielnym konkursie drużynowym. Tym samym okazji do zgarnięcia nagrody nie będzie brakowało. Należy jednak spełnić kilka warunków.

Podstawowym wymaganiem jest posiadanie konta internetowego u bukmachera LV BET. Jeżeli chodzi o wymagania dotyczące kuponu, to musi on posiadać przynajmniej trzy zdarzenia, a stawka za jaką został zagrany musi wynosić co najmniej 20 PLN. Co więcej, kurs na danym kuponie musi wynosić przynajmniej 2,0, a wybrane zakłady mogą dotyczyć jedynie rynków na tegoroczne Mistrzostwa Świata w lotach.

Jeżeli kupon spełniający wszystkie wymagania będzie wygrany, to graczowi będzie przysługiwał bonus w wysokości 10 PLN, który zostanie przypisany do jego konta w poniedziałek 22 stycznia, najpóźniej do godziny 17:00. Należy pamiętać, że każdemu graczowi przysługuje tylko jeden bonus.

Przyznany bonus podlega również trzykrotnemu obrotowi, po kursie minimalnym wynoszącym 1,75. Jest to standardowa praktyka stosowana przez wszystkich bukmacherów w przypadku kodów promocyjnych. Na szczęście wymagania dotyczące obrotu nie są tu specjalnie wygórowane.

LV BET po raz kolejny kusi klientów szansą na zdobycie bonusu. Zresztą to właśnie liczne konkursy przygotowywane dla użytkowników są największą zaletą bycia klientem tego bukmachera. Jeżeli jeszcze nie posiadasz u niego konta, to promocja ta jest kolejnym dobrym powodem do rejestracji.

Teraz, przyjrzyjmy się bliżej temu konkursowi i dowiedzmy się kogo obstawiać, żeby zarobić trochę pieniędzy, a przy okazji zgarnąć bonus od LV BET.

Mistrzostwa Świata w Lotach – Oberstdorf – 19 – 21 stycznia 2018

Weekend od 19 do 21 stycznia będzie wielkim świętem dla miłośników dalekich lotów. Na skoczni w szczęśliwym dla nas Obersdorfie, po raz kolejny w szranki stanie czołówka skoczków narciarskich. Tym razem konkurs odbędzie się na skoczni Heini-Klopfer-Skiflugschanze, czyli na mamucie o punkcie konstrukcyjnym 235. Loty narciarskie to jedna z najbardziej emocjonujących zimowych sportów indywidualnych i możemy być, że czekają nas wielkie zawody.

Co ciekawe, żadnemu polskiemu skoczkowi nigdy nie udało się zdobyć mistrzostwa świata w lotach. Sztuka ta nie tylko nie udała się do tej pory Kamilowi Stochowi, ale nawet innemu naszemu wielkiemu mistrzowi – Adamowi Małyszowi. Co więcej, ani jeden ani drugi nie zdobyli na tej imprezie nawet medalu, a największy sukces polskich reprezentantów na skoczniach mamucich to brązowy medal Piotra Fijasa z zawodów w 1979 w słoweńskiej Planicy.

Liczymy na to, że tę niemoc uda się w końcu przezwyciężyć. Szczególnie dużo oczekuje się po Kamilu Stochu, który będzie miał szansę udowodnić, że w tym sezonie nie będzie na niego mocnych. On i pozostali zawodnicy z naszej reprezentacji będą mieli aż dwie okazje na medale – w konkursie indywidualnym i drużynowym.

Co ciekawe, główna część Mistrzostw Świata odbędzie się na przestrzeni trzech dni, a to dlatego, że najlepsi skoczkowie oddadzą aż 4 skoki w konkursie indywidualnym! Konkurs ten został rozłożony na dwa dni – piątek (serie 1. i 2.) i sobotę (serie 3. i 4.). W niedzielnym konkursie drużynowym, zawodnicy najlepszych drużyn oddadzą już po dwa skoki.

Faworytów jest wielu jednak na kogo tak naprawdę warto stawiać? Dowiedzmy się kto może rozdawać karty w tym konkursie.

Szanse Kamila Stocha na wygraną MŚ 2018 w lotach narciarskich

Kamil z pewnością będzie chciał zostać pierwszym polskim złotym medalistą mistrzostw świata w lotach narciarskich. Co więcej, wygrywając konkurs indywidualny zostałby drugim w historii zawodnikiem, który w skokach indywidualnych osiągnął absolutnie wszystko. Mimo nieudanego konkursu w Kulm, na treningach w Oberstdorfie pokazał prawdziwą moc, oddając mimo trudnych warunków pogodowych, drugi najdłuższy skok w konkursie na odległość 214,5 metra. Kamil jest mocny i z pewnością będzie walczył o wygraną. Nie będzie o nią z pewnością łatwo.

Pozostali faworyci do wygranej

Nasz wielki mistrz będzie miał jednego głównego rywala – Daniela Andre Tande. Norweg uwielbia skakać na mamutach, co już niejednokrotnie udowadniał. Potwierdził to również na czwartkowym treningu, który udało mu się wygrać oddając skok na 223,5 metra! Jest on również faworytem bukmacherów. Jeżeli ktoś może pokonać Kamila, to jest to Daniel Andre Tande.

Dobre typy na loty narciarskie MŚ 2018 Oberstdorf

Zwycięstwo w konkursie Kamila Stocha po kursie 4,0 @LV BET

Kamil Stoch vs Richard Freitag. Zwycięstwo Kamila Stocha po kursie 1,44 @LV BET

Zwycięstwo w konkursie Daniela-Andre Tande po kursie 3,1 @LV BET

Daniel Andre Tande vs Stefan Kraft. Zwycięstwo Daniela Andre Tande po kursie 1,29 @LV BET

Kto wygra konkurs drużynowy MŚ Oberstdorf 2018

Szanse Polaków

Nasi zawodnicy zawalczą o pierwszy w historii medal w lotach w drużynie. Będzie jednak o to niezwykle trudno. Wiadomo, że nasi lepiej radzą sobie na mniejszych skoczniach, co w dużej mierze spowodowane jest brakiem obiektu mamuciego w naszym kraju. Niemniej, oprócz Kamila Stocha mamy jeszcze w składzie Piotra Żyłę, który znany jest z tego, że bardzo lubi skakać na mamutach. W czwartkowej serii treningowej świetnie poradził sobie Stefan Hula, który pomimo fatalnych warunków oddał skok na odległość 179 metrów. Nie wydaje się to daleko jak na skocznię o punkcie K 235 metrów, jednak dostał aż 40 punktów bonifikaty za wiatr! Nieco poniżej oczekiwań spisali się Dawid Kubacki, który skoczył 171,5 metra, a także Maciej Kot. Co ważne, jeden z nich będzie musiał w niedzielnym konkursie pogodzić się z rolą rezerwowego.

Mimo iż na złoty medal szanse wydają się być raczej niewielkie, to być może Polakom uda się powalczyć o podium. Niestety reprezentacje Słowenii i Norwegii wydają się być na tym obiekcie poza zasięgiem.

Zwycięstwo Polski po kursie 13,0 @LV BET

Szanse Norwegów

Norwegowie już w Kulm pokazali, że na skoczniach mamucich nie mają sobie w tym sezonie równych. Już sam fakt, że na podium stanęło ich aż dwóch powinien mówić sam za siebie. Ponadto, mają czterech zawodników w pierwszej dziesiątce Pucharu Świata, co czyni ich zdecydowanymi faworytami niedzielnych zawodów. Co więcej, poza zawodnikami z TOP 10 PŚ jest jeszcze rewelacyjnie radzący sobie na mamutach Andreas Stjernen, który najprawdopodobniej wskoczy do składu za jednego ze swoich wyżej notowanych kolegów. Norwegowie to murowany faworyt do złota w konkursie drużynowym.

Zwycięstwo Norwegii po kursie 1,15 @LV BET

Odbierz wyższy bonus na start w LVBET

Bukmacher LV BET jest obecny na polskim rynku od 2016 roku. Od tego czasu wykonał ogromny skok jeżeli chodzi o jakość swoich usług. Od momentu uzyskania licencji Ministerstwa Finansów, zachwycają świetnymi pomysłami na promocje, a także bardzo wysokim bonusem powitalnym, który za sprawą naszych kodów promocyjnych może zostać jeszcze zwiększony. Nie zwlekaj więc i zarejestruj się na LV BET już dziś!

MŚ w lotach Oberstdorf 2018 – promocja w LV BET
4.7 (93.33%) 18 votes