Jeszcze nie opadły emocje po meczach 4. kolejki Ligi Mistrzów, a bukmacher STS już przygotował promocję na 5. kolejkę tych europejskich pucharów. Do podziału dla graczy jest aż 50 000 zł.

Jeśli chcesz sprawdzić się w konkursie tego legalnego bukmachera i typować mecze Ligi Mistrzów dokonaj darmowej rejestracji. Z naszym kodem promocyjnym STS dostaniesz na start jeszcze więcej. Możesz więc śmiało obstawiać zakłady.

 Sprawdź bonusy u bukmachera STS

Sprawdź bonusy u bukmachera STS

Mistrzowskie Emocje Rządzą

Promocja pod nazwą “Mistrzowskie emocje rządzą” rozpoczęła się 8 listopada i potrwa do 28 listopada 2018 roku do godz. 20.59.

W ramach oferty na 5. kolejkę LM do podziału dla graczy jest 50 000 zł. Należy poprawnie wytypować dokładny wynik dowolnego meczu w ramach 5. kolejki fazy grupowej LM. Kupon musi być pojedynczy i być postawiony za min. 10 zł. W promocji nie biorą udziału kupony AKO, Maxikombi, Bezpieczny i Cash-out.

Nagroda to 50 000 zł do podziału przez liczbę wygranych kuponów. Dodatkowe środki pojawią się na Twoim koncie bonusowym STS lub karcie klubu do 30 listopada 2018 i należy je wykorzystać w przeciągu 30 dni.

W ramach 5. kolejki LM czekają nas emocjonujące spotkania. Zagrają ze sobą m. in. Bayern Monachium – Benfica, Olympique Lyon – Manchester City, AS Roma – Real Madryt, Juventus – Valencia, PSV Eindhoven – FC Barcelona i PSG – Liverpool.

Opinie o bukmacherze STS

To co najbardziej charakteryzuje STS to z pewnością jego renoma, jest bowiem najstarszym bukmacherem w Polsce. A to co wyróżnia zakłady bukmacherskie STS to znakomita oferta na zakłady online, wysokie kursy i statystyki, które skrupulatnie przygotowują, a które są dużą pomocą zwłaszcza dla początkujących graczy.

Mistrzowskie Emocje Rządzą – 50 000 zł dla graczy STS
4.7 (94.67%) 15 votes