Tylko na Mundial 2018 bukmacher LV BET przygotował specjalny bonus od drugiego depozytu. I to bardzo atrakcyjny, bo aż do 500 zł! Aby skorzystać z reload bonusu musisz dokonać dwóch wpłat. Ale spokojnie, za pierwszy depozyt też otrzymasz znakomity bonus o wartości 1000 zł. Tak więc cały pakiet powitalny wynosi teraz 1500 zł!

 Sprawdź bonusy u bukmachera LVBET

Sprawdź bonusy u bukmachera LVBET

Zacznijmy od początku. Przede wszystkim zarejestruj się na stronie LV BET (najlepiej z naszym kodem bonusowym, bowiem otrzymasz wtedy jeszcze większy bonus – ale o tym za chwilę).

Następnie dokonaj pierwszej wpłaty za minimum 50 zł, wybierając bonus z mnożnikiem. Na swoje konto bukmacherskie otrzymasz bonus w wysokości 1% Twojego depozytu, który posiada mnożnik kursu całkowitego x100.

Teraz możesz aktywować ten mnożnik na swoim kuponie kombi (musi on zawierać minimum trzy zdarzenia po kursie minimalnym 2.50 z 1.25 na każdą selekcję). Jak tylko postawisz taki zakład możesz odebrać bonus do 1000 zł.

LV BET bonus od drugiego depozytu

Wróćmy jednak do oferty specjalnej od LV BET na Mistrzostwa Świata 2018 w Rosji. Bukmacher przygotował dla graczy bonus od drugiego depozytu do 500 zł.

Z tej promocji skorzystasz gdy dokonasz pierwszej wpłaty. Przy drugim depozycie musisz wpłacić minimum 50 zł, również wybierając bonus z mnożnikiem. Otrzymasz wtedy bonus 1% od swojego depozytu z mnożnikiem kursu całkowitego x50.

Aktywuj ten mnożnik na swoim kuponie kombi (musi on zawierać minimum trzy zdarzenia łącznym kursie minimum 2.50, w tym 1.25 na każdą selekcję).

Postaw zakład z mnożnikiem kombi i zgarnij bonus do 500 zł.

Z naszym kodem promocyjnym Twój pakiet powitalny mocno wzrośnie. Kliknij w nasz link i przekonaj się, jaką promocje przygotowaliśmy z bukmacherem LV BET.

Promocje od bukmachera LV BET

Trzeba przyznać, że LV BET przygotował się na Mundial perfekcyjnie. Strzałem w dziesiątkę okazała się współpraca tego bukmachera ze Zdzisławem Kręciną, który w zabawny sposób przybliża nam kulisy piłkarskiego światka, ale też przedstawia coraz to nowe promocje i bonusy.

Ofert na same Mistrzostwa Świata jest naprawdę wiele, łącznie z wyjazdem na mecze mundialowe do Rosji.

My też przygotowaliśmy coś specjalnego. Z naszym kodem bonusowym LV BET Twój bonus na start będzie jeszcze większy. Wystarczy, że zarejestrujesz się u bukmachera LV BET przez nasz link. Sprawdź sam!

Mistrzowski Pakiet Powitalny w LVBET
4.8 (95.79%) 19 votes