Milenium zakłady bukmacherskie 2018

0PERCENT
Bonusy
0PERCENT
Kursy bukmacherskie
0PERCENT
Obsługa klienta
0PERCENT
Metody płatności
0PERCENT
Zakłady na żywo

Po aktualizacji wyglądu strony internetowej, zakłady bukmacherskie Milenium wyglądają już znacznie lepiej. Grafika na stronie jest dużo ładniejsza, a co najważniejsze powstało wygodniejsze w obsłudze menu z wyborem wydarzeń sportowych. Oferta Milenium w zakresie zakładów internetowych jest oczywiście na bieżąco uzupełniana i znajdziemy tu wszystkie najpopularniejsze ligi i sporty. Niemniej czasami możemy napotkać kłopot przy poszukiwaniu rzadziej obstawianych dyscyplin, a najbardziej popularne pojedynki są zazwyczaj wystawiane później niż u konkurencji. Trzeba pamiętać jednak o tym, że Milenium wciąż pozostaje w tyle za STSami czy Fortuną jeżeli chodzi o naziemne punkty, jednak na pochwałę zasługuje fakt, że w ostatnim czasie oferta Milenium znacznie się poprawiła. Naszym zdaniem oferta internetowa nie dorównuje Totolotkowi, Forbetowi czy LVBET jednak może stanowić ciekawą alternatywę, szczególnie w przypadku znalezienia wyższych kursów na wydarzenie.

Dobra strona mobilna i aplikacja

Zdecydowaną poprawę w porównaniu do ostatnich miesięcy można za to zauważyć w wyglądzie strony na urządzenia mobilne. Niedawno Milenium wypuściło nową wersję witryny dostosowanej do użytkowników smartfonów i jeśli chcesz stawiać zakłady u tego legalnego bukmachera zdecyduj się na korzystanie ze strony mobilnej. Szybkość działania strony mobilnej też wypada bez zarzutu. Do tego jest możliwość stawiania kuponów na pojedynki na żywo i w tej zakładce nasze próby też wypadły pozytywnie dla Milenium.

milenium strona mobilnaZielonogórska spółka wypuściła w kwietniu 2017 r. aplikację mobilną na system iOS. Jest ona bardzo łatwa w obsłudze, po lewej znajduje się menu z wyborem dyscyplin po prawej złożony kupon. Na pochwałę zasługuje też łatwość dostępu do oferty LIVE. Wady? Przede wszystkim brak dobrej promocji na zakłady mobilne. Przykładowo w Totolotku obowiązuje oferta zwrotu 6% podatku przy zakładach stawianych w aplikacji.

Niestety aplikacja na systemy Android nie jest możliwa do pobrania ze sklepu Google Play. W tym momencie istnieje wyłącznie możliwość instalacji aplikacji przez stronę Milenium. Aby to zrobić należy zmienić ustawienia pobierania aplikacji z nieznanych źródeł. Nasza redakcja jednak nie zdecydowała się na ten krok. W przypadku urządzeń z systemem iOS aplikację łatwo pobierzemy z App Store.

Bonusy i promocje dla nowych graczy

Milenium reklamuje się najwyższym bonusem powitalnym na rynku od pierwszej wpłaty. Nie jest to do końca prawda, bowiem wynosi on 760 zł, a chociażby Totolotek i LV BET mają bonus od depozytu 1000 zł. Dodatkowo w LV BET możesz otrzymać także bonus 500 zł od drugiej wpłaty… Jakby nie patrzeć 760 zł to jednak bardzo atrakcyjna oferta. Do tego bukmacher przygotował także zakład bez ryzyka, a naszym Milenium kodem promocyjnym otrzymasz jeszcze 30 zł ekstra bonusu. Milenium wprowadza także promocje okresowe, np. Happy Hour.

Dołączając do milenium z naszego linku i wypełniając prawidłowo formularz rejestracyjny z kodem promocyjnym (piszemy o tym w następnym akapicie) uruchamiasz najwyższe promocje zakładów bukmacherskich Milenium. Oferta bonusowa przygotowana przez tę spółkę wygląda dość dobrze i nie odbiega od tego co oferuje konkurencja.

Darmowy zakład 10 PLN

Pierwszym prezentem jest darmowy zakład o równowartości 10 zł. Aby wziąć udział w promocji musisz pamiętać, że obejmuje ona jedynie Twój pierwszy zakład po zarejestrowani. Dodatkowo musi być to zakład pojedynczy albo wielokrotny, więc jeśli chcesz otrzymać darmowy zakład nie możesz na początku obstawić zakładów Totalizatora, gry MegaTyp, bonusu Grand, superoferty, turbo, kulki 7z27, typu dnia oraz systemowych zakładów i zakładów live. Jeśli Twój kupon okaże się przegrany otrzymasz w terminie 30 dni punkty bonusowe o wartości 10 PLN.

Milenium bonus od depozytu

Drugi prezent, który otrzymują nowi gracze to klasyczny bonus od depozytu. Na wpłatę środków na swoje konto masz 10 dni, jeśli w tym czasie to zrobisz zrobisz pierwszy krok do powiększenia środków pieniężnych, które będziesz mógł przeznaczyć na grę. Najwyższy możliwy bonus jaki może otrzymać jeden gracz wynosi 500 złotych. Po rejestracji konta masz 60 dni musisz zawrzeć zakłady jednokrotne lub wielokrotne na zakłady z co najmniej 3 wydarzeniami z kursem nie mniejszym niż 2.00. Po tym terminie na konto gracza zostanie przypisana odpowiednia kwota bonusu.

Promocje okresowe bukmachera

Na początku recenzji wspominamy o specyficznym podejściu zakładów bukmacherskich Milenium do graczy internetowych i znajduje to swoje odzwierciedlenie w przypadku dwóch kolejnych bonusów czyli “5-10-15” i “happy hour”. Obydwa bonusy możemy odebrać zarówno w internecie jak i w punktach stacjonarnych. Do tego informacje o lokalach objętych promocją “happy hour” są codziennie aktualizowane w Internecie i tak możemy się dowiedzieć, że w miejscowości xyz w punkcie 123 od godziny 16 do godziny 17 obowiązują wyższe kursy. Naszym zdaniem codzienne przeglądanie strony, aby znaleźć wyższe kursy w konkretnej miejscowości są pracą nieco przekraczającą ewentualne zyski, ale być może ta promocja zainteresuje mocno zdeterminowanych graczy.

Kursy bukmacherskie

Opis kursów zawsze zaczynamy tym samym, czyli stwierdzeniem, że jedynym sposobem na bycie konkurencyjnym na rynku legalnych bukmacherów w zakresie kursów bukmacherskich jest uruchomienie promocji powiększającej wygraną o 12 procentowy podatek. Dlatego najlepszą ofertę w tej kategorii ma Totolotek, ponieważ to jedyny bukmacher, który ma promocję zwiększającą każdą wygraną (w przypadku totolotka są to tylko zakłady oddane z aplikacji mobilnej). Jak więc próbuje do siebie przekonać milenium ? Przede wszystkim promocjami z wyższymi kursami na wybrane wydarzenia. Pierwszą z nich jest tzw. SUPEROFERTA – to codziennie uzupełniana o nowe zdarzenia oferta, w której kursy są minimalnie wyższe niż u konkurencji. Druga oferta “negocjuj kursy” przeznaczona jest dla typerów lubiących zagrać za wysokie stawki. Możesz negocjować wysokość kursów jeśli Twoja stawka wynosi minimum 2000 zł.

Jak założyć konto gracza w Milenium?

Zakłady bukmacherskie Milenium jak każdy legalny bukmacher mają rozbudowany formularz rejestracyjny. Nie jest on oczywiście bardzo skomplikowany, ale wielu graczy na tym etapie rezygnuje z dołączenia do społeczności legalnych bukmacherów. Nie ma się czego obawiać i tutaj wyjaśnimy jak prawidłowo wypełnić kartę rejestracyjną. Po kliknięciu w nasz link przejdziesz do strony z ofertą specjalną, a następnie do formularza rejestracyjnego (warto, bowiem otrzymasz z naszym kodem promocyjnym wyższy bonus startowy niż w ofercie standardowej).

Formularz rejestracyjny jest 3-stopniowy i rzeczywiście dosyć łatwy do wypełnienia. W pierwszej kolejności powinieneś uzupełnić dane użytkownika oraz dane osobowe. Należy pamiętać przede wszystkim o przesłaniu skanów (może być zdjęcie) awersu i rewersu dokumentu tożsamości (paszport lub dowód osobisty). To ważna czynność, której nie wolno pominąć, ponieważ w ten sposób legalny bukmacher weryfikuje Twój wiek i może sprawdzić czy nie podałeś fałszywych danych w formularzu. Wiele osób pyta dlaczego w formularzu rejestracyjnym wymagany jest numer konta bankowego, a odpowiedź jest niezwykle prosta. Wiąże się to jedynie informacją, na jakie konto bukmacher będzie miał wysyłać Twoje wygrane.

Kolejne pola zaznaczone w ramce związane są z zaakceptowaniem regulaminu serwisu oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych, która jest wymaganiem ustawowym. Teraz przechodzimy do bardzo ważnych punktów. Jeśli chcesz otrzymać bonusy startowe musisz zaznaczyć pola, które nie są wyszczególnione w ramkach. Znajdują się one w prawym dolnym rogu formularza. Aby stać się uczestnikiem promocji zaznacz opcję “Chcę otrzymać bonus na start” oraz “chcę otrzymać darmowy zakład”. Teraz wystarczy kliknąć zakończ rejestrację.

Co to jest karta karta LMM i jak mogę ją zdobyć?

Liga Mistrzów Milenium jest programem lojalnościowym bukmachera. Gracze uczestniczący w programie zdobywają punkty za każdy postawiony zakład. Do programu możesz dołączyć rejestrując się na stronie internetowej, bądź zapisując się i odbierając bezpłatną kartę w punkcie naziemnym.

Opinie o polskim bukmacherze Milenium

Przechodzimy do części, w której opisujemy jak gracz już zarejestrowany będzie czuł się korzystając z serwisu przygotowanego przez zakłady bukmacherskie Milenium. Opiszemy na jakim poziomie i jakie narzędzie są dostępne w ramach kontaktu z bukmacherem, jakie platformy płatnicze obsługuje ten legalny bukmacher oraz jak wygląda sprawa z zakładami na żywo. Jak pewnie się domyślacie po pierwszej części będzie to bardzo nierówna oferta.

Obsługa klienta

W tej kategorii zazwyczaj przyznawaliśmy punkty za szybkość i przejrzystość odpowiedzi. W tym temacie Milenium nie zawodzi, dostępny jest live chat, który działa naprawdę sprawnie i w ciągu kilkunastu sekund otrzymujemy od osoby informacje, którymi jesteśmy zainteresowani (w naszym przypadku były to szczegółowe pytania o warunki przyznania bonusów). Czat dostępny jest w codziennie w godzinach 9.00-21.00.

To nie jedyny sposób kontaktu, możemy skorzystać jeszcze z zakładki kontakt i dostępnego tam formularz kontaktowy. Odpowiedzi wysyłane są bezpośrednio na naszego maila. Ta opcja wykorzystywana jest zazwyczaj kiedy konsultant z czatu nie potrafiłby odpowiedzieć na pytanie. Warto podkreślić, że korespondencja przez Formularz Kontaktowy działa równie sprawnie jak w przypadku rozmowy na żywo. Naszym zdaniem bukmacher mógłby jeszcze zadbać o zbudowanie zakładki FAQ, która stanowi nieocenioną pomoc jeśli chcemy znaleźć odpowiedź na niektóre pytania nie uruchamiając przy tym czatu. Kolejnym mankamentem jest brak kontaktu telefonicznego.

Jak wpłacić i wypłacić pieniądze z konta?

Niestety dwie dostępne metody płatności to za mało, żeby przyznać przyzwoitą ocenę w tej kategorii. Bezpieczeństwo płatności na stronie zakładów bukmacherskich Milenium zapewniają PayU i tpay.com. Nie myśląc długo możemy wymienić kilkanaście firm, których brakuje. Z najbardziej popularnych w Polsce brakuje przede wszystkim Przelewy24 oraz DotPay. Ciągle w recenzjach będziemy upominać się o największe firmy działające w branży e-portfeli, więc Skrill i Neteller.

Zakłady na żywo

Strefa z zakładami na żywo spisuje się bardzo przyzwoicie. Każdy sport oznaczony jest innym kolorem, każde wydarzenie ma kilkanaście możliwości zdarzeń do obstawienia. Do tego pojedyncze mecze można oglądać w trybie relacji z wydarzeń na boisku, w ramach czego otrzymujemy dostęp do statystyk, zdarzeń, składów, porównania head 2 head oraz tabeli. Jeśli chcesz obserwować kilka wydarzeń na raz też jest taka opcja. Zakładka z wydarzeniami live to bez wątpienia atut bukmachera i jeśli jesteś fanem tego typu obstawiania to warto założyć konto i wypróbować zakłady na żywo w Milenium. Jak poinformował nas dział marketingu ofertę zakładów live w ostatnim czasie zwiększono trzykrotnie – sami jednak tej informacji nie sprawdziliśmy. Podkreślić jednak należy, że obecnie oferta live to silny punkt, jeżeli nawet nie najlepszy, w ofercie zakładów Milenium.

Podsumowanie i ocena

Milenium to wciąż jeden z mniejszych legalnych bukmacherów (szczególnie w internecie) i trzeba docenić jego niektóre ruchy. Nam przypadła do gustu szczególnie strona mobilna oraz strona z zakładami live. Pojedyncze części strony internetowej zakładów bukmacherskich Milenium prezentują się nieźle jednak całość wciąż daleko do ideału. Nieco poprawiony został system lojalnościowy, w którym do wyboru nie ma już mało wartościowych przedmiotów w rodzaju… zapalniczki z logiem bukmachera. Obecnie można wymieniać punkty na kredyty umożliwiające dalszą grę. Cały system dalej jest jednak dla nas niezbyt jasny. W sklepie Milenium do wyboru być może będą też bilety na mecze, jednak póki co zakładka na stronie jest pusta.

W ramach podsumowania musimy stwierdzić, że Milenium w ostatnim czasie przechodzi istotną zmianę na lepsze. Zdecydowanie ulepszany jest produkt, na uwagę zasługuje aplikacja mobilna czy zakłady live, a całość jest już zdecydowanie bardziej przyjazna odbiorcy. Czekamy jednak na kolejne zmiany i ulepszenia o których z pewnością poinformujemy naszych czytelników

Rzeczy, które warto wiedzieć o Milenium

  • Jest oficjalnym sponsorem piłkarzy Zagłębia Lubin i KS Falubaz.
  • Prowadzi blog bukmacherski z analizami i ocenami ekspertów
  • Główna siedziba firmy zlokalizowana jest w Zielonej Górze.
  • Było sponsorem ligi koszykówki w Polsce.
  • Prowadzi program “poleć znajomych”, w którym zdobywasz punkty do karty LMM
Milenium Zakłady – Opinie
3.6 (72.12%) 33 votes

Leave a Reply