Z okazji Mikołajek bukmacher Fortuna wprowadził aż dwie promocje. Pierwsza dla nowych graczy, a więc dla osób, które nie mają jeszcze konta u buka. Druga dla osób, które dokonały już rejestracji.

Mikołajki w Fortunie

Bonus na start

Co otrzymasz w prezencie od Fortuny? Zakład bez ryzyka na start wynosi 120 zł, czyli o 20 zł więcej niż w ofercie standardowej. Jednak z naszym kodem promocyjnym Fortuny otrzymasz 130 zł, a więc jeszcze więcej.

Dodatkowo bukmacher Fortuna wprowadził szybką rejestrację. Nie trzeba już załączać skanu dowodu czy podawać numeru konta. Teraz formularz rejestracyjny można wypełnić w minutę. Jeśli więc nie masz konta w Fortunie możesz założyć je wręcz błyskawicznie.

Dla tych graczy, którzy dokonali rejestracji legalny bukmacher online także przygotował promocję. Postaw dowolny zakład live za 10 zł. Bez względu na to czy kupon będzie zwycięski czy przegrany następnego dnia otrzymasz 10 zł w punktach FKP do wymiany na zakład bez ryzyka.

Promocja będzie aktywna tylko jutro, 6 grudnia 2018 roku do godz. 23.59, również w punktach stacjonarnych.

Grudzień w Fortunie

Bukmacher przygotował kilka niespodzianek na święta. M.in. wyższe kursy na niektóre wydarzenia sportowe i wyższy procent do wygranych. Tak jak pisaliśmy wyżej specjalnie dla nowych graczy Fortuna skróciła proces rejestracji. To bardzo istotny element i tak już bardzo dobrej oferty na zakłady.

Mikołajki w Fortunie. Bonusy dla graczy
4.2 (84.62%) 13 votes