Grudzień to szczególny miesiąc w roku. Poza świętami i rodzinną atmosferą wiąże się on z jeszcze z jedną świetną rzeczą – prezentami. W tym roku jednak nie tylko grzeczne dzieci otrzymają wspaniałe prezenty, ale i użytkownicy bukmachera LV BET. Firma ta po raz kolejny oferuje swoim graczom ciekawą promocję, dając fanom bukmacherki szanse na zdobycie dodatkowych środków na świąteczne prezenty. Święta zapowiadają się więc na bogato. Przyjrzyjmy się bliżej tej promocji.

Konkurs ten obejmuje europejskie puchary, tak więc począwszy od 5 a kończąc na 7 grudnia osoby zarejestrowane u bukmachera LV BET będą mogły obstawiać mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy, mając przy okazji szansę na zdobycie bonusu w wysokości nawet 300 złotych! Wszystko co należy zrobić to obstawić kupon obejmujący mecze ostatniej kolejki fazy grupowej rozgrywek Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Sprawdźmy więc dokładne zasady tego konkursu.

 Sprawdź Mikołajkowe bonusy od LVBET na LM i LE

Sprawdź Mikołajkowe bonusy od LVBET na LM i LE

Żeby zdobyć bonus należy obstawić zakład kombinacyjny, na który składać się będą wyłącznie mecze Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy, które zostaną rozegrane pomiędzy 5 a 7 grudnia 2017 roku. Dodatkowe środki otrzymają gracze z najwyższymi kursami. Tak więc:

  • Gracz z najwyższym kursem całkowitym otrzyma 300 złotych;
  • Gracz z drugim największym kursem otrzyma 200 złotych ;
  • Gracz z trzecim najwyższym kursem otrzyma 100 złotych.
  • Promocja trwa od godziny 8:00 4 grudnia do 21:05 7 grudnia.
  • W promocji biorą udział wyłącznie kupony kombinacyjne obejmujące mecze piłkarskiej Ligi Mistrzów i/lub Ligi Europy rozgrywane w dniach 5-7.12.2017 roku.
  • Stawka na danym kuponie musi wynosić minimum 20 złotych.
  • W konkursie zagrać można kupony wyłącznie ze środków własnych. Tak więc kupony wysłane za środki bonusowe nie zostaną objęte promocją.
  • Uzyskany bonus podlega późniejszemu wymogowi trzykrotnego obrotu po kursie 1,75. Należy pamiętać, by wykonać ten obrót w ciągu 30 dni od momentu jego przyznania.
  • Każdemu użytkownikowi przysługuje maksymalnie jedna nagroda.
  • Informacje o zdobyciu bonusu zostaną przekazane zwycięzcom drogą mailową. Bonus zostanie przypisany na konta zwycięzców 8.12.2017, najpóźniej do godziny 17.

Czy warto skorzystać z tego bonusu?

Jasna sprawa. Bukmacher LV BET po raz kolejny zaskakuje i staje się jednocześnie jednym z najhojniejszych legalnych bukmacherów na polskim rynku. To właśnie dzięki takim ruchom marketingowym zyskuje coraz więcej użytkowników. Firmy bukmacherskie o większej tradycji już czują jego oddech na swoich plecach.

Zarejestruj konto na LV BET i odbierz darmowy bonus na start

Jeżeli już jesteś zdecydowany, by założyć konto w LV BET to powinieneś skorzystać z naszego bonus kodu. Dzięki nim do wysokiego bonusu powitalnego, który u LV BET może wynieść nawet 1000 złotych, otrzymasz dodatkowe 20 złotych za darmo. Dzięki temu jeszcze zwiększysz swoje szanse na wysokie wygrane!

Mikołaj rozdaje bonusy na LM i LE w LVBET
4.7 (93.33%) 12 votes