I wszystko jest już jasne. Bukmacher LV BET i Arka Grdynia zdecydowały się kontynuować swoją współpracę. 12 stycznia została parafowana umowa na mocy której szósta obecnie drużyna Ekstraklasy dalej będzie wspierana przez czołowego legalnego w Polsce bukmachera. Umowa obejmować będzie obecność firmy LV BET na bandach reklamowych w trakcie meczów Arki Gdynia, a ponadto, bukmacher ten promowany będzie na oficjalnych stronach drużyny z Trójmiasta, w tym w mediach społecznościowych.

 Sprawdź ofertę bukmachera LVBET i postaw online

Sprawdź ofertę bukmachera LVBET i postaw online

Na temat współpracy wypowiedziały się również osobistości związane z obydwiema stronami umowy. Prezes Arki, Wojciech Pertkiewicz powiedział: Dziękujemy za zaufanie. Także wierzę w to, że nasze  działania w 2018 roku przyniosą korzyści dla klubu oraz dla marki LV BET.  Obie strony gwarantują także kibicom, że emocji w 2018 roku nie zabraknie!

Niejako na potwierdzenie obustronnego zadowolenia ze współpracy, wtórował mu Country Manager LV BET, Łukasz Kieza: Jesteśmy zadowoleni z przebiegu dotychczasowej współpracy, dlatego też zdecydowaliśmy się przedłużyć kontrakt na rundę wiosenną. Mamy nadzieję, że dalsze wspólne działania przyniosą korzyści dla klubu, jak i również dla marki LV BET. Życzymy Arce wielu sukcesów w nadchodzącej rundzie rozgrywkowej.

Utrzymując oficjalnego sponsora w postaci marki LV BET, Arka Gdynia z pewnością będzie chciała włączyć się do walki o europejskie puchary również w tym sezonie. Warto przypomnieć, że ich tegoroczny debiut w Lidze Europy nie przeszedł bez echa. Gdynianie pokazali kawał dobrej piłki w dwumeczu z bardzo mocnym duńskim Midtjylland, jednak pechowo awans do fazy grupowej wymknął im się w ostatnich minutach rewanżu w Danii. Mimo to potencjał sportowy w Arce jest naprawdę wysoki, czego najlepszym dowodem może być ich obecność w tej „lepszej” połowie tabeli.

Z kolei LV BET po raz kolejny manifestuje swoją obecność na polskim rynku sportowym. Arka to jeden z jego licznych projektów marketingowych. Na chwilę obecną sponsoruje kluby piłkarskiej Ekstraklasy, takie jak Wisła Kraków, Piast Gliwice, Wisła Płock. Poza klubami z najwyższej klasy rozgrywkowej wspierają również m. in.  Widzew Łódź w ich kampanii mającej na celu powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej w naszym kraju. Poza piłką, LV BET sponsorował między innymi imprezę Eurovolley Poland 2017, jest partnerem ligi siatkówki męskiej i kobiecej oraz serwisu sportowego „Łączy Nas Pasja”.

Miejmy nadzieję, że współpraca obydwu marek w dalszym ciągu będzie owocna, a LV BET będzie dalej angażował się w promowanie w Polsce sportu na najwyższym poziomie.

Graj z LV BET i wspieraj polski sport!

LV BET stale wspiera polskie kluby i sponsoruje liczne wydarzenia sportowe. Jednakowoż, nie zapomina przy tym o swoich klientach i oferuje im najwyższy na rynku bonus powitalny w wysokości nawet 1000 PLN. Pamiętaj jednak, że jeśli już zdecydujesz się na rejestrację w LV BET, to warto byś skorzystał również z naszych kodów promocyjnych. Dzięki nim wysokość Twojego bonusu wzrośnie!

LVBET oficjalnym sponsorem Arki Gdynia w rundzie wiosennej 2018
4.9 (98%) 10 votes