Już nieraz pisaliśmy, że aplikacja mobilna to must have każdego profesjonalnego bukmachera. LV BET dobrze o tym wie, dlatego wprowadził taką aplikację na telefony i tablety. Od dziś możemy korzystać ze wszystkich istotnych funkcji buka z każdego miejsca, w jakim jesteśmy!

Kto załatwił aplikację mobilną dla bukmachera LV BET? Oczywiście Zdzisław Kręcina, nowy ambasador marki.

 Sprawdź piłkarskie bonusy u bukmachera LVBET

Sprawdź piłkarskie bonusy u bukmachera LVBET

Co zrobimy za pomocą LV BET aplikacji mobilnej? Przede wszystkim obstawimy zakłady przedmeczowe i na żywo i błyskawicznie wpłacimy i wypłacimy depozyt dzięki funkcji LV BET Rapid. Możemy też oglądać sportowe wydarzenia poprzez wizualizacje na żywo, tzw. match tracker.

Jak pobrać aplikację bukmacherską LV BET?

Aplikacja bukmacherska LV BET działa póki co na telefonach z systemem Android. Już niebawem będą mogli skorzystać z niej także gracze posiadający smartfony z systemem iOS.

Póki co Ci pierwsi mogą zainstalować aplikację za pomocą “innych źródeł niż sklep Google Play”. Niestety z powodów ograniczeń aplikacja LV BET nie jest dostępna w sklepie Googla, ale można ją łatwo pobrać w inny sposób.

Jak już wspomnieliśmy trzeba wybrać inne źródło. W tym celu wejdź w ustawienia telefonu i kliknij w pole “zabezpieczenia” (jeżeli nie pojawią się od razu – rozwiń zakładkę “ustawienia dodatkowe”). Teraz zezwól telefonowi na zainstalowanie aplikacji z innych źródeł.

Kliknij w opcję “pobierz aplikację”, a następnie wybierz z centrum powiadomień LVBET.APK. Proces instalacji właśnie się rozpoczął 🙂

LV BET bonus powitalny

LV BET może pochwalić się nie tylko aplikacją mobilną, ale też rewelacyjnym – najwyższym bonusem powitalnym. Aby go otrzymać zarejestruj się na stronie bukmachera. Najlepiej przez nasz link, gdyż wtedy automatycznie powiększysz swój bonus na start.

Wpłacając kwotę minimalną w wysokości 50 zł możesz otrzymać nawet 1500 zł! Z nami do Twojej kieszeni trafi także 30 zł darmowego zakładu.

Oprócz tego LV BET przygotował promocje dla stałych graczy i mnóstwo nowych niespodzianek. Już 29 maja zostanie wyemitowany ostatni z czterech spotów reklamowych ze Zdzisławem Kreciną na czele. W każdym z nich walczy on o bilety dla graczy LV BET na Mundial 2018 w Rosji.

Spoty można oglądać na stronie bukmachera w zakładce “mundialsienwygra” i w serwisach YouTube, Facebook oraz Twitter LV BET.

LV BET aplikacja bukmacherska już dostępna!
3.3 (66.67%) 3 votes