Po remisie z reprezentacją Włoch na wyjeździe Polacy mają sporą szansę na zgarnięcie 3 punktów grając u siebie. Osłabiony skład drużyny portugalskiej, która zagra z nami bez Cristiano Ronaldo też może przynieść zwycięstwo. Jeśli chcecie postawić na Polaków w najbliższych spotkaniach Ligi Narodów to świetnym wyborem będzie bukmacher LV BET. W dniu meczów wprowadza on bowiem promocję, dzięki której do stawki zakładu dodane zostanie +14%.

Zarejestruj się u tego bukmachera jeszcze dziś. Nasz kod promocyjny LV BET da Ci dodatkowe środki na start. Skorzystaj z ekstra bonusu powitalnego i z wszystkich dostępnych promocji tego buka.

 Sprawdź bonusy na mecze Polski u bukmachera LVBET

Sprawdź bonusy na mecze Polski u bukmachera LVBET

Promocja na mecze Ligi Narodów

Mecze naszej reprezentacji zostaną rozegrane na Stadionie Śląskim czyli w “Kotle Czarownic”! Pierwsze spotkanie w czwartek, a drugie w niedziele o godz. 20.45.  Przed meczami i chwilę po nich, czyli 11 i 14 października w godzinach 16.45-22.45 aktywna będzie promocja LV BET na urządzenia mobile. Postaw zakład w aplikacji i zgarnij +14 proc. stawki zakładu. 

Pamiętaj, aby skorzystać z promocji należy postawić zakład wyłącznie z aplikacji mobilnej LV BET. Do promocji zaliczają się zakłady przedmeczowe, na żywo, kupony solo i kombi. Do stawki zakładu zostanie dodana kwota +13.63%, co da stawkę 100% wkładu.

Mecze Polaków w LV BET

Każdy pojedynek polskiej reprezentacji jest wspierany przez LV BET. Bukmacher przygotowuje dla graczy specjalne promocje na mecze piłkarzy i siatkarzy. Ale nie tylko. Zazwyczaj jest to jakiś procent do wygranej bądź obniżenie podatku. W ramach oferty LVBET można też liczyć na specjalne bonusy czy podwyższone kursy na zakłady online.

Polski bukmacher jest jednym z najlepszych na rynku, świadczy o tym przede wszystkim bardzo szeroka oferta dla graczy, która dotyczy zarówno dyscyplin sportowych, jak i promocji przygotowanych dla miłośników piłki, tenisa, siatkówki, koszykówki, hokeja, a nawet sportów wirtualnych.

Liga Narodów w LV BET: +14% na mecze Polski w aplikacji mobilnej
4.7 (93.33%) 18 votes