Od poniedziałku, 29 października startuje nowa promocja forBET. Za każdy wygrany kupon postawiony w porannych godzinach bukmacher dodaje 14%.

Już teraz zarejestruj się w forBET z naszym kodem promocyjnym. Dzięki niemu otrzymasz na start jeszcze więcej niż w tradycyjnej ofercie bukmachera. To najwyższa oferta na rynku, a wystarczy jedno kliknięcie w powyższy link.

 Sprawdź bonusy u bukmachera forBET

Sprawdź bonusy u bukmachera forBET

Kto rano wstaje temu forBET daje

Najnowsza promocja bukmachera dotyczy zakładów postawionych codziennie od 29 października w godz. 6.00-10.00 (dotyczy to także weekendów). Aby wziąć w niej udział należy także postawić kupon z minimum trzema zdarzeniami, z których jedno musi pochodzić ze specjalnej oferty, znajdującej się w zakładce “Wygrywaj więcej 14%” o kursie 1,14. Do promocji zaliczają się zakłady przedmeczowe i live.

Jeśli Twój kupon będzie zwycięski otrzymasz +14% do wygranej. Bonus zostanie dodany do Twojego konta tego samego dnia po godz. 10.

Z promocji skorzystasz na stronie internetowej bukmachera, ale także w jego aplikacji mobilnej.

Nie tylko rano, ale i nocą

Bukmacher przygotował promocję także dla nocnych marków. Graj w forBET od poniedziałku do czwartku w godz. 23:00 – 6:00 i obstawiaj sporty amerykańskie – NBA, NHL, NFL, MLB i MLS. Czekają Cię bonusy w postaci dodatkowych środków na grę czy procentu do wygranej. Oczywiście promocje to nie jedyna zaleta tego legalnego bukmachera. forBET ma często najwyższe kursy na najważniejsze spotkania sportowe i bardzo rozbudowaną ofertę na zakłady live.

Kto rano wstaje temu forBET daje. +14% do wygranych
4.6 (92.86%) 14 votes