Co powiecie na grudniowy wyjazd do Meksyku? Totolotek ogłasza specjalny konkurs na twitterze. Nie musisz obstawiać za pieniądze, wystarczy, że zrobisz to na koncie bukmachera.

Co należy zrobić, aby cieszyć się wyjątkową podróżą do Meksyku? Musisz obstawić niedzielny mecz Polska – Włochy oraz 4 kolejki LOTTO Ekstraklasy. Im więcej punktów zbierzesz tym większe masz szanse na wygraną. Nagroda to dwa pakiety wyjazdowe i 3000 zł w nagrodach.

 Sprawdź promocje bukmachera Totolotek

Sprawdź promocje bukmachera Totolotek

Pierwszy krok to rejestracja. Będzie ona potrzebna, bowiem będziesz musiał podać swój login. Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowany koniecznie zrób to z naszym kodem promocyjnym Totolotka, dzięki temu otrzymasz wyższy bonus na start. Po pozytywnej weryfikacji otrzymasz wyjątkowy pakiet startowy i będziesz mógł przyłączyć się do konkursu Totolotka.

Co kolejkę na koncie Totolotka na Twitterze ukaże się wpis konkursowy. Trzeba zamieścić pod nim swoje dokładne typy na wszystkie mecze danej kolejki i jeden typ na mecz reprezentacji Polski z Włochami. Należy podać także swój login ze strony Totolotek.pl oraz hashtag #NiezłyMeksyk. Ostatni krok to podanie dalej wpisu Totolotka przez retweet.

 

Jak naliczane są punkty?

Za trafienie dokładnego wyniku bramkowego otrzymasz 3 punkty (poprawny wynik meczu polskiej reprezentacji mnożony jest razy 3). Za wskazanie wyniku meczu (zwycięstwo gospodarzy, remis, zwycięstwo gości) dostaniesz 1 punkt (w przypadku meczu reprezentacji mnożony razy 3). Ten kto zbierze po rozegranych rundach najwięcej punktów poleci do Meksyku.

Drugi wyjazd czeka na gracza, który uzbiera najwięcej punktów w pojedynczej kolejce.

Dla osób, którym nie uda się zdobyć nagrody głównej Totolotek przygotował nagrody pocieszenia.

Najlepszy Typer – Klasyfikacja Generalna

1 miejsce: Pakiet wyjazdowy dla jednej osoby do Meksyku + nagroda o wartości 300 zł

2 miejsce: Nagroda o wartości 200 zł

3 miejsce: Nagroda o wartości 200 zł

Miejsca 4-10: Nagroda o wartości 150 zł

Miejsca 11-20: Nagroda o wartości 100 zł

Najlepszy Jednostkowy Wynik

1 miejsce: Pakiet wyjazdowy dla jednej osoby do Meksyku + nagroda o wartości 300 zł

Dołącz do konkursu Totolotka. Kliknij TUTAJ.

Oferta Totolotka dla graczy

Bukmacher Totolotek nie ogranicza się tylko do bonusów na start, chociaż może pochwalić się wysokim pakietem powitalnym dla nowych graczy. Duży nacisk kładzie przede wszystkim na jakość. W Totolotku mamy wysokie kursy, zakłady bez podatku, kumulacje i rozbudowany program lojalnościowy. Do tego warto wspomnieć o promocjach okazjonalnych, jak opisany powyżej konkurs wyjazdowy do Meksyku.

Konkurs Totolotka na Twitterze – Wygraj wyjazd do Meksyku
4.6 (92.38%) 21 votes