Słowacki bukmacher Fortuna, który od lat działa na polskim rynku, po raz kolejny zaskakuje. Tym razem uruchomił w swojej aplikacji mobilnej usługę grania w Wirtualne Sporty, które cieszą się niezwykłą popularnością zarówno u bywalców punktów stacjonarnych tego bukmachera, jak i wśród użytkowników strony internetowej Fortuny.

W związku udostępnieniem w tym tygodniu tej opcji użytkownikom aplikacji mobilnej, Fortuna przygotowała dla swoich klientów specjalną promocję. Stawka tych konkursów jest naprawdę wysoka, ponieważ do wygrania jest aż 20 telefonów Huawei P9, a także dodatkowo 10 nagród pieniężnych w wysokości 300 złotych.

Tak więc rzeczywiście jest o co grać. Dowiedzmy się jakie warunki należy spełnić, by móc wziąć udział w tym konkursie i poznajmy jego główne zasady.

 Konkurs z nagrodami na wirtualne sporty w aplikacji mobilnej Fortuna

Konkurs z nagrodami na wirtualne sporty w aplikacji mobilnej Fortuna

Promocja ta jest oczywiście ograniczona czasowo. Będzie ona trwała od 18 do 26 grudnia, także jest okazja, by sprawić sobie dodatkowy prezent na święta. Żeby wziąć udział należy postawić na stronie internetowej Fortuny lub poprzez aplikację mobilną przynajmniej dziesięć kuponów obejmujących zakłady otwarte na Wirtualne Sporty. Należy pamiętać, by każdy kupon zagrany był co najmniej za 2 złote i spełniał warunek kursu, który musi wynosić co najmniej 1,60. Co ważne, liczą się wyłącznie kupony typu SOLO i AKO.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni po zakończeniu konkursu, a nagrody przyznane tym graczom, którzy wyślą najlepsze kupony. Na wygrane mogą liczyć klienci Fortuny, którzy uzyskają najwyższy wynik obliczany na podstawie wzoru suma stawek X suma kursów X suma wydarzeń na kuponie. Tym samym ewentualne wygrane staną się jeszcze słodsze. Nagrody pieniężne zostaną dopisane do kont graczy, którzy zajęli miejsca od 21 do 30, w dniu 28 grudnia 2018 roku. Z kolei nagrody rzeczowe w postaci telefonów dla graczy z miejsc od 1 do 20 przesłane zostaną pod adres wskazanych przez laureatów punktów stacjonarnych bukmachera Fortuna. Powiadomienie o przyznaniu nagrody zostanie wykonane za pomocą poczty elektronicznej lub drogą telefoniczną.

Czy warto zagrać?

Bukmacher Fortuna po raz kolejny dystansuje swoją konkurencję, udostępniając swoim użytkownikom jedną ze swoich sztandarowych opcji na urządzeniach mobilnych. Dodatkowo, poza możliwością wygrania sporej kasy na samych zakładach pojawia się możliwość wygrania atrakcyjnych nagród dodatkowych. Dlatego jeżeli jesteś fanem Wirtualnych Sportów – nie czekaj – zacznij grać już dziś i spróbuj swoich sił w konkursie o fajny telefon lub dodatkowe trzy stówki.

Załóż konto i odbierz specjalny bonus powitalny

Fortuna to czołowy legalny w naszym kraju bukmacher. Jeżeli chcesz zarejestrować u nich konto, to możesz  skorzystać z oferty specjalnej i liczyć aż na trzy atrakcyjne bonusy powitalne. Pierwszym z nich 10 PLN bez depozytu na start, drugim jest kupon bez ryzyka do 120 PLN, a trzeci to aż 400 PLN od pierwszej wpłaty. Łącznie do zgarnięcia jest ponad 500 PLN. Jeśli chcesz możesz jeszcze zwiększyć wysokość tego bonusu, korzystając z naszych kodów bonusowych. Dzięki temu pomnożysz swoje szanse na wysokie wygrane.

Konkurs na wirtualne sporty w aplikacji mobilnej Fortuna
4.7 (94.12%) 17 votes