Finał Ligi Mistrzów rozpocznie się już jutro, 26 maja 2018 r. Z kolei dziś bukmacher Milenium wystartował z konkursem mundialowym. Tak jak Mistrzostwa Świata podzielone są na kilka faz, tak i konkurs składa się aż z czterech rankingów. Nagroda główna to aż 25 000 zł!

Konkurs potrwa do finału Mistrzostw Świata w Rosji, czyli 15 lipca 2018.

 Sprawdź piłkarskie bonusy u bukmachera Milenium

Sprawdź piłkarskie bonusy u bukmachera Milenium

W rankingu głównym nagrody pieniężne otrzyma 150 osób, które podzielą się pulą nagród w wysokości 25 000 zł. Typer, który znajdzie się na pierwszym miejscu otrzyma aż 10 000 zł!

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w rankingu? Przede wszystkim stawiać zakłady.

Pod uwagę będą brane wszystkie zakłady przedmeczowe oraz zakłady na żywo. Nie można stawiać jedynie kuponów anulowanych oraz zawartych za kredyty. Punkty będą przyznawane wg wzoru: liczba trafionych zdarzeń x stawka x suma kursów trafionych zdarzeń.

 

Najskuteczniejszy typer

Kto zostanie królem strzelców Mistrzostw Świata? Tego dowiemy się za nieco ponad miesiąc. Również wtedy rozstrzygnięty zostanie konkurs na najskuteczniejszego typera. Obstawiaj zdarzenia przedmeczowe z oferty Mundial 2018. Im więcej trafisz, tym wyżej będziesz w rankingu. Punkty będą przyznawane wg wzoru: liczba trafionych zdarzeń.

Nagrody otrzymają trzej najskuteczniejsi typerzy. Najlepszy zgarnie konsolę Microsoft Xbox One X.

Najefektywniejszy typer

To z kolei konkurs, który jest odpowiednikiem najlepszego zawodnika turnieju. Najefektywniejszym typerem zostanie ten gracz, który trafi zdarzenia z najwyższym kursem. Tu liczy się ryzyko! Stawiaj oferty zakładów przedmeczowych na Mundial 2018. Punkty zostaną przyznane wg wzoru: suma kursów trafionych zdarzeń / suma trafionych zdarzeń.

Nagrody w konkursie na najefektywniejszego typera otrzyma trzech graczy. Najlepszy z nich dostanie tablet Apple iPad.

Kupon Dnia

Ostatnim konkursem bukmachera Milenium na Mistrzostwa Świata 2018 jest Kupon Dnia. Codziennie podczas trwania konkursu nagrodzony zostanie jeden najlepszy kupon. Kuponem dnia na dowolne zdarzenia zostanie ten z najwyższym kursem ogólnym. Codzienna nagroda wynosi 100 zł. Do rankingu nie są wliczane kupony rozpisowe oraz zawierające produkty takie jak Milenium Bezpieczny, Grand i Bonus 5-10-15

Załóż konto w Milenium i odbierz wyjątkowy bonus

W tym roku bukmacher Milenium przygotował znakomity konkurs z bardzo rozbudowaną i urozmaiconą formułą. Śmiało można powiedzieć, że dla wszystkich. Dla nowych graczy ma oczywiście także bonus powitalny. To oferta jedna z najlepszych na rynku zakładów wzajemnych. Co więcej, z naszym kodem bonusowym możesz otrzymać na start jeszcze wyższy bonus. Dokonaj depozytu za minimum 50 zł a otrzymasz bonus powitalny do 760 zł oraz zakład bez ryzyka w wysokości 20 zł.

Konkurs “Mundial Typerów” z bukmacherem Milenium
4.7 (93.33%) 3 votes