Kod promocyjny Milenium – rejestracja 2020

Milenium zakłady bukmacherskie zakończyło działalność. Bukmacher bezproblemowo wypłaca wszystkie środki z kont graczy, jednak zakłady nie są przyjmowane. Zamiast Milenium polecamy usługi bukmachera Fortuna, który oferuje na start

Kod zostanie automatycznie wpisany do formularza rejestracyjnego

Milenium Kod Promocyjny 2020

Typ BonusuMilenium Bonus
Milenium Kod Promocyjny:Sprawdź Kod
Zakład bez ryzyka:100 PLN
Darmowy bonus:30 PLN
Bonus od wpłaty:100% do 1500 PLN
Wygraj ligę:Cashback do 1500 PLN
Totalizator:Bramkowy, Ligowa 13
Happy Hour:+ 14% do wybranych zakładów
Bonus AKO:+ 15%, 20% i 30% do wygranych zakładów
Bonus na sporty wirtualne:+ 14% do wygranych zakładów
Typ Dnia i Superoferta:Wyższe kursy na zakłady
Bezpieczny zakład:Zwrot stawki przy nietrafionym kuponie
Program lojalnościowy:Liga Mistrzów Milenium
Min. wpłata:1 PLN

Odbierz kod promocyjny w Milenium na 2020. Dlaczego warto zarejestrować się z bonus kodem? Nasz unikalny kod aktywuje specjalną ofertę na start u tego legalnego bukmachera. Oprócz zakładu bez ryzyka i bonusu od wpłaty otrzymasz również darmowy bonus w postaci kredytów na grę. Dzięki temu zwiększysz swoje szanse na wygraną oraz będziesz mógł przetestować bukmachera za dodatkowe darmowe środki, które zostaną aktywowane na Twoim koncie.

Bonus za rejestrację z kodem

Bonus za rejestrację z kodem

Jeżeli zdecydowałeś się skorzystać z usług właśnie tego buka, to przed rejestracją powinieneś zapoznać się z tym poradnikiem. Dzięki nam dowiesz się w jaki sposób zmaksymalizować wysokość swojego bonusu! Przy pomocy naszego specjalnego linku oraz wykorzystaniu kodu promocyjnego otrzymasz wyższy niż standardowy bonus powitalny w Milenium. W naszym artykule postaramy się przybliżyć Ci bonusy i promocje stałe, dostępne u tego buka, a także szczegółowo opisać proces rejestracji na stronie internetowej milenium.pl, tak aby skorzystać z maksymalnej ilości środków bonusowych.

Co otrzymasz z kodem Milenium?

 • Bonus od wpłaty 100% do 1500 zł
 • Zakład bez ryzyka 100 PLN
 • Darmowy bonus 30 PLN
 • Cashbacki do 1500 PLN
 • +14% do wygranych zakładów

Jak obrócić bonus w Milenium

Typ OfertyOpis
Milenium bonusSprawdź Kod
Darmowy bonus 30 PLNobrót 1x bonus, SOLO/AKO, bez min. kursu
Zakład bez ryzyka 100 PLNobrót 1x bonus, SOLO/AKO, bez min. kursu
Bonus od wpłaty 1500 PLNobrót 4x depozyt, AKO (3 zdarzenia), min. kurs 2.0 (1.20 pojedyncze zdarzenie)
Czas na obrót30-60 dni
Rejestracja z kodem Milenium

Nasz specjalny kod promocyjny Milenium pozwoli Ci na zdobycie maksymalnej ilości
środków bonusowych u tego bukmachera. Żeby to zrobić musisz skorzystać ze specjalnego linku, który znajdziesz w
naszym serwisie. Dzięki niemu, podczas procesu rejestracji nasz ekskluzywny kod promocyjny „LEGALNI30” zapewni Ci
dodatkowe środki, które będziesz mógł wykorzystać na zakłady, a co za tym idzie, znaczne zwiększysz swoje szanse na
wysokie wygrane. Więcej na ten temat dowiesz się w dalszej części naszego artykułu.

Kody Promocyjne Bukmacherzy – Kwiecień 2020

Zakłady BukmacherskieBonus Powitalny VIPKod Rejestracyjny
Fortunastandardowa oferta 1120 PLN
+ 30 PLN więcej
Zobacz kod
STSstandardowa oferta 1245 PLN
+ 35 PLN więcej
Zobacz kod
eWinnerstandardowa oferta 1175 PLN
+ 60 PLN więcej
Zobacz kod
Betclicstandardowa oferta 500 PLN
+ 50 PLN więcej
Zobacz kod
LV BETstandardowa oferta 1570 PLN
+ 20 PLN więcej
Zobacz kod
forBETstandardowa oferta 2000 PLN
+ 200 PLN więcej
Zobacz kod
Totolotekstandardowa oferta 1049 PLN
+ 25 PLN więcej
Zobacz kod
Mileniumstandardowa oferta 3100 PLN
+ 30 PLN więcej
Zobacz kod
PZBukstandardowa oferta 50 PLN
+ 100 PLN więcej
Zobacz kod
TOTALbetstandardowa oferta  5010 PLN
+ 15 PLN więcej
Zobacz kod
BETFANstandardowa oferta 3100 PLNZobacz kod
NobleBetstandardowa oferta 1650 PLNZobacz kod
 • Najwyższe oferty dostępne dla nowych graczy
 • 100% sprawdzone i aktualne
 • Odbierz kod bonusowy i otrzymaj jeszcze więcej na start

Bukmacher Milenium Online

Bukmacher Milenium działa na naszym rynku od 2004 roku i trzeba przyznać, że w swojej branży udało mu się wyrobić solidną markę. Dotyczy to zarówno działalności w punktach stacjonarnych jak i online. W ostatnich latach widać coraz mocniejszą ekspansję zielonogórskiej spółki, która otwiera liczne punkty stacjonarne, wspiera wydarzenia i kluby sportowe (jest sponsorem Falubazu Zielona Góra czy Elany Toruń), a także stale rozbudowuje swój serwis zakładów bukmacherskich. Doskonałym tego przykładem jest wprowadzona ostatnio zakładka z bonusami, w której znajdziemy prawie 20 różnego rodzaju promocji.

Sama strona bukmachera Milenium działa od 2012. Mimo iż serwis jest naprawdę w porządku i powinien w pełni zadowolić większość graczy, zarówno początkujących jak i zaawansowanych, to na naszym rynku w dalszym ciągu ustępuje pola bukmacherom o większej renomie, takim jak Fortuna czy STS. Niemniej, Milenium stale walczy o uzyskanie jak największego udziału w naszym rynku.

Rodzaje bonusów na zakłady w Milenium VIP

Milenium, jak na bukmachera z klasą przystało, przygotowało dla swoich nowych graczy specjalną ofertę powitalną. Składa się ona z czterech bonusów – bonusu na start od depozytu, zakładu bez ryzyka, darmowego zakładu i cashbacku. Pamiętaj, że aby maksymalnie wykorzystać każdy z nich musisz najpierw skorzystać ze specjalnego kodu promocyjnego, który znajdziesz w naszym serwisie. Dzięki niemu możesz zgarnąć specjalny pakiet VIP na start do 3180 zł. Jako, że jesteśmy stałym partnerem Milenium, dodatkowa promocja przeznaczona jest właśnie dla Was – naszych czytelników.

Bonus na start od depozytu

Milenium daje swoim nowo zarejestrowanym użytkownikom możliwość skorzystania z wysokiego bonusu powitalnego w standardowej maksymalnej wysokości 1500 PLN. Jest to jeden z wyższych bonusów na rynku legalnych bukmacherów w Polsce. Aby go uzyskać, po uprzednim zaznaczeniu pola przy rejestracji, należy dokonać pierwszej wpłaty depozytu na konto na stronie milenium.pl. Bonus wynosi 100% naszej pierwszej wpłaty. Oznacza to, że jeśli wpłacimy za pierwszym razem 200 PLN, to uzyskamy 200 PLN środków bonusowych, jeśli 400 to 400, itd. Należy jednak pamiętać, że jeśli wpłacimy więcej niż 1500 PLN, to nasz bonus i tak będzie wynosił właśnie to maksymalne 1500.

Aby otrzymać środki bonusowe należy najpierw obrócić depozyt cztery razy. Akceptowane kupony to zakłady AKO z minimum trzema zdarzeniami z kursem 1.20 i kursie ogólnym przekraczającym 2.0. Zasady są więc proste i na tle innych legalnych bukmacherów wypadają całkiem korzystnie. Na obrót depozytem masz 60 dni. Co więcej, jeśli wykonasz 20% obrotu, to otrzymasz 20% bonusu, kolejne 80% dostaniesz jak wykonasz pełny obrót. Otrzymany bonus należy tylko raz postawić na dowolny zakład. Następnie można je wypłacić.

Darmowy zakład bez ryzyka

Darmowy zakład w Milenium

Bonus ten pozwala graczom na zagranie darmowego zakładu w wysokości 100 PLN. Skorzystać z niego może każdy nowy użytkownik tego serwisu, który wyraził chęć uzyskania tego bonusu przy rejestracji i został członkiem Ligi Mistrzów Milenium. Co ciekawe bonus ten nie dotyczy tylko użytkowników portalu online, ale również punktów stacjonarnych, z tą różnicą, że w przypadku punktów stacjonarnych wymagana jest rejestracja, a użytkownicy portalu automatycznie stają się członkami tego programu. Należy pamiętać, że ażeby być uprawnionym do zdobycia tego bonusu należy najpierw dokonać wpłaty.

Tym samym, zakład umożliwia nam postawienie kuponu w wysokości 100 PLN (z dowolnym kursem) i jeżeli okaże się on nietrafiony, to bukmacher zwróci nam środki na nasze konto internetowe lub konto Ligi Mistrzów Milenium w postaci Punktów Premiowych. Bukmacher zastrzega, że środki mogą zostać zwrócone na konto gracza w ciągu maksymalnie 30 dni, jednak na ogół odbywa się to o wiele szybciej.

Cashback do 1500 PLN

Cashback w Milenium

Wyjątkowy pakiet VIP na start daje też możliwość zdobycia przez graczy cashbacków do 1500 PLN. Jak je otrzymań? Skorzystaj z promocji Wygraj Ligę. Rejestrując się w Milenium zostajesz od razu przypisany do 4. ligi. Pozostali gracze, którzy posiadali już zarejestrowane konta przed 1 czerwca 2019 zostali przypisani do lig na podstawie stawianych stawek.

 • 1. liga – 250 graczy (5% cashbacku dla najlepszych)
 • 2. liga – 500 graczy (4% cashbacku dla najlepszych + awans)
 • 3. liga – 1000 graczy (3% cashbacku dla najlepszych + awans)
 • 4. liga – pozostali gracze (2% cashbacku dla najlepszych + awans)

Każdy miesiąc to nowy sezon i w każdym wyróżnionych cashbackiem jest 10 graczy z każdej z czterech lig. Co miesiąc do zgarnięcia cashback od 40 do 1500 zł. Bonusy przyznawane są w formie kredytów, które gracz może przeznaczyć na zakłady. Jeden kredyt równy jest 1 zł.

Ekskluzywny bonus dla czytelników legalnibukmacherzy.pl

Całkowitą wartość środków bonusów możesz dodatkowo zwiększyć dzięki specjalnemu linkowi, który znajdziesz na naszej stronie. Uaktywni on specjalny kod o treści „LEGALNI30”, dzięki któremu otrzymasz dodatkowe 30 PLN na zakłady online w postaci kredytów na grę. Co najważniejsze, otrzymasz go całkowicie za darmo, a liczyć na niego mogą wszyscy nasi czytelnicy. Ażeby uruchomić bonus gracz musi dokonać pierwszej wpłaty depozytu o wartości co najmniej 50 PLN. Ten ekskluzywny bonus ma również bardzo atrakcyjne warunki obrotu – w tym wypadku trzeba nim obrócić jednokrotnie.

Pozostałe promocje i bonusy

Bukmacher Milenium przygotował specjalną zakładkę poświęconą bonusom i promocjom. Rozbudował też swoją ofertę, dzięki czemu gracze mają do wyboru kilkanaście promocji, które mogą podwyższyć wygraną.

Zacznijmy od najważniejszej, czyli Happy Hour. W wybrane dni bukmacher mnoży kurs ogólny zakładu przez 1,00, a nie przez standardowe 0,88, dzięki czemu zyskujesz +14% do zakładów.

Kolejna promocja związana z kursami to Zakłady Turbo. Milenium podwyższa kursy na wybrane zdarzenia nawet o 30%. Z kolei w Typie Dnia i Superofercie wybrane wydarzenia z danego dnia mają podwyższone kursy.

Oferty podwyższające wygrane z zakładów AKO to Bonus 5-10-15, gdzie jak sama nazwa wskazuje można otrzymać nawet +15% do wygranych oraz Grand Bonus, który powiększy naszą wygraną nawet o 20%.

Milenium przygotowało też na specjalne wydarzenia zakład bez ryzyka oraz bezpieczny zakład, dzięki któremu nawet przegrana na kuponie AKO przyniesie nam zwrot stawki.

Do tego mamy jeszcze Łączenie Typów, czyli możliwość postawienia kilku zdarzeń z tego samego spotkania na jednym kuponie.

Obstawiając zakłady wielokrotne, możesz skorzystać z gotowej kombinacji zdarzeń. Milenium na bieżąco przygotowuje propozycję spotkań najczęściej typowanych przez graczy w ramach promocji Bestseller. Lista najpopularniejszych zdarzeń w AKO aktualizuje się co 20 minut.

Chcesz wytypować wynik 2 drużyn, ale w najbliższym czasie nie zapowiada się ich pojedynek? Nie szkodzi. Jest Tilt! W Milenium możesz obstawiać wirtualne spotkania, które są kombinacją aktualnych meczy dostępnych w ofercie bukmachera. Zdarzenia wybierasz spośród propozycji buka. W zakładzie wskazujesz drużynę, która strzeli więcej bramek lub typujesz, ile łącznie strzelą goli.

Program lojalnościowy Liga Mistrzów Milenium

Dodatkową korzyścią wynikającą z bycia klientem tego bukmachera jest możliwość skorzystania z atrakcyjnego programu lojalnościowego, jakim jest Liga Mistrzów Milenium. To jak duże korzyści uzyskasz zależy w dużej mierze od tego jaką kartę będziesz posiadał: czerwoną, srebrną, złotą czy platynową. Zasada jest taka, że im szlachetniejszy kolor, tym większe korzyści. Program polega przede wszystkim na zbieraniu punktów za wysłane i wygrane zakłady. Zdobyte punkty możesz później wymienić na nagrody, takie jak oferty, statystyki i kredyty na grę.

Jak zarejestrować się w Milenium i odebrać bonus?

Ażeby skorzystać ze środków bonusowych, które oferuje swoim nowym użytkownikom bukmacher Milenium, najpierw musimy dokonać rejestracji. Jest to sprawa dość prosta, a całość przeprowadzana jest w trzech krokach. Przed rejestracją należy przygotować numer swojego konta bankowego oraz skan ważnego dowodu tożsamości. Zgodnie z obowiązującym w naszym kraju ustawodawstwem może to być dowód osobisty lub paszport.

Zdajemy sobie sprawę, że dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z obstawianiem online, rejestracja może okazać się nieco kłopotliwa, tak więc postanowiliśmy udostępnić dokładny opis całego procesu.

Wszystko opisaliśmy w kilku krokach

 • Pierwsze co należy zrobić, to kliknąć w specjalny link na naszej stronie, dzięki któremu zyskasz dodatkowe środki bonusowe.
 • Kliknięcie w odnośnik sprawi, że otworzy się nam okno z formularzem rejestracyjnym. W pierwszym oknie podajemy naszą unikalną nazwę użytkownika (co najmniej 5 znaków), hasło (co najmniej 1 cyfra i po jednej małej i dużej literze), a także nasz adres e-mail.
 • Zaznaczamy odpowiednie pola. Obowiązkowe są pola poświadczające naszą pełnoletniość, zgoda na przetwarzanie danych i oświadczenie o legalności naszych dochodów.
 • Dodatkowo musimy określić źródło pochodzenia środków, które będziemy wpłacać na nasze konto u bukmachera.

Aktualizacja danych osobowych

Kolejnym krokiem będzie podanie naszych danych osobowych. W tym celu uzupełniamy znajdujące się na drugiej stronie formularza pola, tj: nasze imię, nazwisko, ulicę i numer domu, kod pocztowy naszej miejscowości i numer konta bankowego. Pamiętaj, że konto bankowe musi być przypisane na Twoje nazwisko. W przeciwnym wypadku możesz mieć problemy z wpłacaniem i wypłacaniem środków. Gdy już wypełnimy wszystkie dane, możemy kliknąć w „Zaktualizuj dane osobowe oraz przejdź do następnego kroku”.

Potwierdzenie pełnoletności

Jako, że w zakłady bukmacherskie w naszym kraju grać mogą wyłącznie osoby pełnoletnie, to musimy nasz wiek w odpowiedni sposób potwierdzić. Właśnie tego dotyczyć będzie ostatni krok rejestracji naszego konta. W tym miejscu podajmy nasz prawdziwy numer PESEL, datę urodzenia, i numer wybranego przez nas dokumentu tożsamości (może to być dowód osobisty lub paszport). Ażeby zakończyć naszą rejestrację jest wgranie pliku ze zdjęciem obu stron naszego dowodu tożsamości. Może to być skany lub zdjęcia. Ważne, żeby obie strony dowodu nie były przycięte ani na milimetr, w przeciwnym razie nasza rejestracja może nie zostać w pełni ukończona. Zadbaj również o odpowiednią czytelność tych plików – w przypadku zdjęć warto wyłączyć lampę błyskową, a w przypadku skanu warto ustawić przyzwoitą ilość dpi, tak żeby została zachowana odpowiednia jakość. Po wgraniu plików, na koniec zaznaczamy jeszcze pola „Chcę otrzymać BONUS NA START” i „Chcę otrzymać DARMOWY ZAKŁAD”, które pozwolą nam później uzyskać dodatkowe środki na zakłady.

Milenium - rejestracja z bonusem

Konto tymczasowe w Milenium

Jak złożyć depozyt?

Nie powinieneś mieć problemu z dokonaniem depozytu u bukmachera Milenium. Nam zajęło to kilka minut. Jedynym minusem jest dość ograniczony wybór metod płatności. PayU, tpay.com i BLIK to dość mała oferta, zwłaszcza w porównaniu do innych legalnych bukmacherów, którzy mają do wyboru nawet kilkanaście opcji płatności. Aby złożyć depozyt wystarczy, że zalogujesz się na konto bukmachera i w prawym górnym rogu klikniesz w zakładkę “Wpłaty”. Wybierz jedną z opcji, a następnie kwotę depozytu jaką chcesz wpłacić

W przypadku wypłat jest podobnie. Kliknij w zakładkę “Wypłaty” i wpisz kwotę. Milenium realizuje wypłaty w dni robocze 3 razy dziennie. Jeśli więc zlecisz wypłatę w ciągu tygodnia w miarę wcześnie otrzymasz ją z pewnością po kilkunastu minutach – do kilku godzin. w weekendy i po godzinach księgowania banków, a więc po godz. 18 musisz poczekać na wypłatę środków nawet kilka dni.

FAQ

Co aktywuje kod promocyjny Milenium?

Oprócz bonusu od wpłaty do 1500 zł i zakładu bez ryzyka 150 zł otrzymasz darmowy bonus w wysokości 30 zł i możliwość zdobycia cashbacku do 1500 zł.

Jak obliczyć ile obrotu muszę jeszcze wykonać, by wypłacić bonus?

Wszelkie informacje znajdziesz w zakładce “Konto użytkownika”. Sprawdzisz tam m.in. ile obrotu wykonałeś i ile Ci jeszcze zostało.

Czym są punkty i kredyty?

Za postawione zakłady zbierasz punkty. Z kolei po uzbieraniu ich odpowiedniej liczby możesz je wymienić na kredyty. Za kredyty możesz z kolei stawiać zakłady.

Ile wynosi minimalna wpłata i wypłata? 

W Milenium nie ma limitów dotyczących wpłaty i wypłaty środków.

Czy Milenium posiada promocję na zakłady bez podatku bukmacherskiego?

Tak. To promocja Happy Hour. W wyznaczonych punktach stacjonarnych oraz internecie w określonych przedziałach czasowych dostępne są zakłady, w których otrzymasz +14% do wygranych. W przypadku promocji Happy Hour online zazwyczaj jest to godzina przed meczami piłkarskiej Ekstraklasy.

Korzystaj z naszych kodów promocyjnych i maksymalizuj wysokość bonusów

Rynek zakładów wzajemnych od kilku lat jest w trakcie ogromnej rewolucji. Już nie musisz codziennie wybierać się do punktu stacjonarnego swojego ulubionego buka i często stać w długich kolejkach, szczególnie w weekendy i jeśli ktoś przed nami wysyła po kilkadziesiąt taśm. Zamiast tego o wiele korzystniej jest założyć konto u jednego z legalnych polskich bukmacherów, takich jak Milenium, Fortuna, LV BET czy Totolotek. Rejestrując konto u dowolnego z nich możesz skorzystać z szeregu korzyści, w tym z wysokiego bonusu powitalnego na start. Co więcej, dzięki specjalnym kodom promocyjnym, które znajdziesz na naszej stronie, będziesz mógł zwiększyć wysokość środków bonusowych. Dlatego też trzymaj rękę na pulsie – czytaj artykuły w naszym serwisie i rejestruj konta u legalnych polskich bukmacherów, zgarniaj maksymalne bonusy i wygrywaj duże pieniądze!

Obowiązuje regulamin | 18+ | Graj odpowiedzialnie

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close