Kod Promocyjny Milenium - Aktywuj maksymalny bonus na start w 2018

Kod Promocyjny Milenium - Aktywuj maksymalny bonus na start w 2018

Jeżeli zdecydowałeś się skorzystać z usług właśnie tego buka, to przed rejestracją powinieneś zapoznać się z tym poradnikiem. Dzięki nam dowiesz się w jaki sposób zmaksymalizować wysokość swojego bonusu! Przy pomocy naszego specjalnego linku i oraz wykorzystaniu kodu promocyjnego otrzymasz wyższy niż standardowy bonus powitalny w Milenium. W naszym artykule postaramy się dać przybliżyć Wam nieco bliżej bonusy i promocje na stałe dostępne u tego buka, a także szczegółowo opisać proces rejestracji na stronie internetowej milenium.pl, tak aby skorzystać z maksymalnej ilości środków bonusowych.

Ekskluzywna oferta ważna od 12:00 CET 14.06 do 23:59 CET 30.11.2018

Kod zostanie automatycznie wpisany do formularza rejestracyjnego

 Milenium Kod Promocyjny - Rejestracja 2018

Milenium Kod Promocyjny - Rejestracja 2018

0PERCENT
Ocena Oferty Listopad 2018

Nasz specjalny kod promocyjny Milenium pozwoli Ci na zdobycie maksymalnej ilości środków bonusowych u tego bukmachera. Żeby to zrobić musisz skorzystać ze specjalnego linku, który znajdziesz w naszym serwisie. Dzięki niemu, podczas procesu rejestracji nasz ekskluzywny kod promocyjny „LEGALNI20” zapewni Ci dodatkowe środki, które będziesz mógł wykorzystać na zakłady, a co za tym idzie, znaczne zwiększysz swoje szanse na wysokie wygrane. Więcej na ten temat dowiesz się w dalszej części naszego artykułu.

Bukmacher Milenium Online

Bukmacher Milenium działa na naszym rynku od 2003 roku i trzeba przyznać, że w swojej branży udało mu się wyrobić solidną markę. Dotyczy to zarówno działalności w punktach stacjonarnych jak i online. W ostatnich latach widać coraz mocniejszą ekspansję zielonogórskiej spółki, która otwiera liczne punkty stacjonarne, wspiera wydarzenia i kluby sportowe (jest jednym z głównych sponsorów Zagłębia Lubin i piłkarskiej sekcji Falubazu Zielona Góra), a także stale rozbudowuje swój serwis zakładów bukmacherskich. Doskonałym tego przykładem są wprowadzone ostatnio Wirtualne Sporty.

Sama strona bukmachera milenium działa od 2012. Mimo iż serwis jest naprawdę w porządku i powinien w pełni zadowolić większość graczy, zarówno początkujących jak i zaawansowanych, to na naszym rynku w dalszym ciągu ustępuje pola bukmacherom o większej renomie, takim jak Fortuna czy STS. Niemniej, Milenium stale walczy o uzyskanie jak największego udziału w naszym rynku.

Rodzaje bonusów na zakłady w Milenium VIP

Milenium, jak na bukmachera z klasą przystało, przygotowało dla swoich nowych graczy specjalną ofertę powitalną. Składa się ona z dwóch podstawowych bonusów – Bonusu na start i darmowego zakładu. Pamiętaj, że aby maksymalnie wykorzystać każdy z nich musisz najpierw skorzystać ze specjalnego kodu promocyjnego, który znajdziesz w naszym serwisie. Jako, że jesteśmy stałym partnerem Milenium, dodatkowa promocja przeznaczona jest właśnie dla Was – naszych czytelników.

Kody Bonusowe Bukmacherzy Online

Bukmacher Bonus Powitalny Kody Promocyjne
LVBET 80 PLN bez depozytu na start + 1500 PLN do wpłaty Sprawdź kod
Totolotek 30 PLN freebet bez depozytu + VIP bonus do 1145 PLN + 14% Sprawdź kod
forBET Bonus od wpłaty do 1200 PLN + 100 PLN gratis Sprawdź kod

Bonus na start

Milenium daje swoim nowo zarejestrowanym użytkownikom możliwość skorzystania z wysokiego bonusu powitalnego w standardowej maksymalnej wysokości 760 PLN.

Milenium bonus powitalny oferta specjalnaJest to jeden z wyższych bonusów na rynku legalnych w Polsce bukmacherów. Ażeby go uzyskać, po uprzednim zaznaczeniu pola przy rejestracji, wystarczy dokonać pierwszej wpłaty depozytu na konto na stronie milenium.pl. Bonus wynosi 100% naszej pierwszej wpłaty. Oznacza to, że jeśli wpłacimy za pierwszym razem wpłacimy 200 PLN, to uzyskamy 200 PLN środków bonusowych, jeśli 400 to 400, itd. Należy jednak pamiętać, że jeśli wpłacimy więcej niż 760 PLN, to nasz bonus i tak będzie wynosił właśnie to maksymalne 760.

Środki bonusowe podlegają oczywiście zasadom obrotu. Ażeby móc w pełni uwolnić środki z oferty powitalnej należy obrócić nimi za 3-krotność ich wartości. Akceptowane kupony to zakłady AKO z minimum trzema zdarzeniami o kursie ogólnym przekraczającym 2,0. Zasady są więc proste i na tle innych legalnych bukmacherów wypadają całkiem korzystnie.

Darmowy zakład bez ryzyka

Bonus ten pozwala graczom na zagranie darmowego zakładu w wysokości 10 PLN. Skorzystać z niego może każdy nowy użytkownik tego serwisu, który wyraził chęć uzyskania tego bonusu przy rejestracji i został członkiem Ligi Mistrzów Milenium. Co ciekawe bonus ten nie dotyczy tylko użytkowników portalu online, ale również punktów stacjonarnych, z tą różnicą, że w przypadku punktów stacjonarnych wymagana jest rejestracja, a użytkownicy portalu automatycznie stają się członkami tego programu. Należy pamiętać, że ażeby być uprawnionym do zdobycia tego bonusu należy najpierw dokonać wpłaty.

Tym samym, zakład umożliwia nam wysłanie kuponu w wysokości 10 PLN i jeżeli okaże się on nie trafiony, to bukmacher zwróci nam środki na nasze konto internetowe lub konto Ligi Mistrzów Milenium w postaci Punktów Premiowych. Bukmacher zastrzega, że środki mogą zostać zwrócone na konto gracza w ciągu maksymalnie 30 dni, jednak na ogół odbywa się to o wiele szybciej.

 

Ekskluzywny bonus dla czytelników legalnibukmacherzy.pl

Całkowitą wartość środków bonusów możesz dodatkowo zwiększyć dzięki specjalnemu linkowi, który znajdziesz na naszej stronie. Uaktywni on specjalny kod o treści „LEGALNI20”, dzięki któremu gracz otrzymasz dodatkowe 20 PLN na zakład bez ryzyka. Co najważniejsze, uzyskasz go całkowicie za darmo, a liczyć na niego mogą wszyscy nasi czytelnicy. Ażeby uruchomić bonus gracz musi dokonać pierwszej wpłaty depozytu o wartości co najmniej 50 PLN. Ten ekskluzywny bonus ma oczywiście również określone warunki obrotu – w tym wypadku trzeba nim obrócić jednokrotnie.

 

Program lojalnościowy Liga Mistrzów Milenium

Dodatkową korzyścią wynikającą z bycia klientem tego bukmachera jest możliwość skorzystania z atrakcyjnego programu lojalnościowego, jakim jest Liga Mistrzów Milenium. To jak duże korzyści uzyskasz zależy w dużej mierze od tego jaką kartę będziesz posiadał: czerwoną, srebrną, złotą czy platynową. Zasada jest taka, że im szlachetniejszy kolor, tym większe korzyści. Program polega przede wszystkim na zbieraniu punktów za wysłane i wygrane zakłady. Zdobyte punkty możesz później wymienić na nagrody, takie jak oferty, statystyki i kredyty w punktach stacjonarnych.

 Milenium Darmowy Zakład - sprawdź kod promocyjny

Milenium Darmowy Zakład - sprawdź kod promocyjny

Jak zarejestrować się w Milenium i odebrać bonus?

Ażeby skorzystać ze środków bonusowych, które oferuje swoim nowym użytkownikom bukmacher Milenium, najpierw musimy dokonać rejestracji. Jest to sprawa dość prosta, a całość przeprowadzana jest w trzech krokach. Przed rejestracją należy przygotować numer swojego konta bankowego oraz skan ważnego dowodu tożsamości. Zgodnie z obowiązującym w naszym kraju ustawodawstwem może to być dowód osobisty lub paszport.

Zdajemy sobie sprawę, że dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z obstawianiem online, rejestracja może okazać się nieco kłopotliwa, tak więc postanowiliśmy udostępnić dokładny opis całego procesu.

Wszystko opisaliśmy w kilku krokach

  • Pierwsze co należy zrobić, to kliknąć w specjalny link bonusowy, dzięki któremu zyskasz dodatkowe środki bonusowe.
  • Kliknięcie w odnośnik sprawi, że otworzy się nam okno z formularzem rejestracyjnym. W pierwszym oknie podajemy naszą unikalną nazwę użytkownika (co najmniej 5 znaków), hasło (co najmniej 1 cyfra i po jednej małej i dużej literze), a także nasz adres e-mail.
  • Zaznaczamy odpowiednie pola. Obowiązkowe są pola poświadczające naszą pełnoletniość, zgoda na przetwarzanie danych i oświadczenie o legalności naszych dochodów.
  • Dodatkowo musimy określić źródło pochodzenia środków, które będziemy wpłacać na nasze konto u bukmachera.
  • Na koniec zaznaczamy okienko Captcha i zatwierdzamy utworzenie     nowego użytkownika serwisu. Na naszego maila przyjdzie wiadomość     z linkiem aktywacyjnym, który należy kliknąć, by zakończyć     tworzenie konta. Gratulacje! Od tej pory możesz już korzystać ze     swojego konta u bukmachera Milenium.

Aktualizacja danych osobowych

Kolejnym krokiem będzie zaktualizowanie naszych danych osobowych. W tym celu logujemy się na nasz nowo założony profil, klikamy w pole wpłata i uzupełniamy znajdujące się tam pola, tj: nasze imię, nazwisko, ulicę i numer domu, kod pocztowy naszej miejscowości i numer konta bankowego. Pamiętaj, że konto bankowe musi być przypisane na Twoje nazwisko. W przeciwnym wypadku możesz mieć problemy z wpłacaniem i wypłacaniem środków. Gdy już wypełnimy wszystkie dane, możemy kliknąć w „ZAKTUALIZUJ DANE OSOBOWE ORAZ PRZEJDŹ DO NASTĘPNEGO KROKU”.

Potwierdzenie pełnoletności

Jako, że w zakłady bukmacherskie w naszym kraju grać mogą wyłącznie osoby pełnoletnie, to musimy nasz wiek w odpowiedni sposób potwierdzić. Właśnie tego dotyczyć będzie ostatni krok rejestracji naszego konta. W tym miejscu podajmy nasz prawdziwy numer PESEL, datę urodzenia, i numer wybranego przez nas dokumentu tożsamości (może to być dowód osobisty lub paszport). Ażeby zakończyć naszą rejestrację jest wgranie pliku ze zdjęciem obu stron naszego dowodu tożsamości. Może to być skany lub zdjęcia. Ważne, żeby obie strony dowodu nie były przycięte ani na milimetr, w przeciwnym razie nasza rejestracja może nie zostać w pełni ukończona. Zadbaj również o odpowiednią czytelność tych plików – w przypadku zdjęć warto wyłączyć lampę błyskową, a w przypadku skanu warto ustawić przyzwoitą ilość dpi, tak żeby została zachowana odpowiednia jakość. Po wgraniu plików, na koniec zaznaczamy jeszcze pola „Chcę otrzymać BONUS NA START” i „Chcę otrzymać DARMOWY ZAKŁAD”, które pozwolą nam później uzyskać dodatkowe środki na zakłady.

 Zakończenie pierwszego etapu rejestracji Milenium

Zakończenie pierwszego etapu rejestracji Milenium

 Koniec rejestracji

Koniec rejestracji

Korzystaj z naszych kodów promocyjnych i maksymalizuj wysokość bonusów

Rynek zakładów wzajemnych od kilku lat jest w trakcie ogromnej rewolucji. Wszystko to dzięki dobrodziejstwom jakie daje nam Internet. Już nie musisz codziennie wybierać się do punktu stacjonarnego swojego ulubionego buka i często stać w długich kolejkach, szczególnie w weekendy i jeśli ktoś przed nami wysyła po kilkadziesiąt taśm. Zamiast tego o wiele korzystniej jest założyć konto u jednego z legalnych polskich bukmacherów, takich jak Milenium, Fortuna, LV BET czy Totolotek. Rejestrując konto u dowolnego z nich możesz skorzystać z szeregu korzyści, w tym z wysokiego bonusu powitalnego na start. Co więcej, dzięki specjalnym kodom promocyjnym, które znajdziesz na naszej stronie, będziesz mógł zwiększyć wysokość środków bonusowych. Dlatego też trzymaj rękę na pulsie – czytaj artykuły w naszym serwisie i rejestruj konta u legalnych polskich bukmacherów, zgarniaj maksymalne bonusy i wygrywaj duże pieniądze!

Kod promocyjny Milenium – rejestracja 2018
4.7 (94.9%) 51 votes