We współpracy z forBET rozdajemy kody umożliwiające 30 dniowy dostęp do wszystkich kanałów Eleven Sports. Jeśli nie masz jeszcze konta w forBET to zakładając je teraz otrzymasz od nas dostęp wszystkich nieograniczonego dostępu do kanałów Eleven Sports za darmo na miesiąc.

 Odbierz Kod Promocyjny do Eleven Sports na 30 dni za darmo!

Odbierz Kod Promocyjny do Eleven Sports na 30 dni za darmo!

  1. Załóż darmowe konto w forBET klikając w baner, podczas rejestracji wpisz kod promocyjny EXTRABET;
  2. Dokonaj depozytu w kwocie miniumum 11 złotych (pamiętaj, że promocje na start również obowiązują w tym przypadku, więc jeśli chcesz wykorzystać bonus startowy od depozytu możesz wpłacić od 20 zł do 600 zł);
  3. Wyślij mail na adres pomoc@legalnibukmacherzy.pl w temacie wpisując „KOD Eleven” a w treści maila podaj swoją nazwę użytkownika w serwisie forBET;
  4. W promocji mogą wziąć udział wyłącznie nowi gracze bukmachera forBET, zarejestrowani po 12.10.2017r. spełniający wymogi pkt. 1,2 i 3.
  5. Użytkownicy, którzy spełnią warunki promocji otrzymają kod uprawniający do korzystania z telewizji Eleven na okres 30 dni od daty rejestracji;
  6. Mail należy wysłać do końca każdego czwartku do godziny 23:59;
  7. Kody rozsyłamy w każdy piątek do godziny 12:00.
  8. Przejdź na stronę www.elevensports.pl i aktywuj kod, który otrzymasz od nas na maila.
  9. Promocja obowiązuje do odwołania.
0 Liczba Kodów Promocyjnych Listopad 2017

Specjalny Bonus Powitalny w forBET

forBET zapewnia nowym użytkownikom bonus na start w wysokości 100% do 600 PLN od pierwszej wpłaty oraz 50 PLN freebetu. Promocja od depozytu obowiązuje od kwoty 20 PLN do kwoty 600 PLN. Oznacza to, że jeśli Twoja pierwsza wpłata wyniesie np. 100 złotych otrzymasz 100 PLN bonusu + 50 złotych freebety, jeśli wpłacisz 200 złotych, otrzymasz 200 złotych środków bonusowych + 50 złotych freebetu itd.

Eleven Sports oferta meczowa

Telewizja Eleven Sports posiada prawa do 4 najlepszych lig piłkarskich na świecie oraz do wyścigów Formuły 1. W ofercie Eleven znajdziesz hiszpańską La Ligę, niemiecką Bundesligę, włoską Serie A, a również francuską Ligue 1. Eleven znane jest również z interakcji komentatorów z widzami. Oglądając mecz możesz wypowiedzieć się na jego temat na twitterze pod określonymi hasztagami #bundesTAK #lazabawa #włoskarobota oraz  #modanafrancję. Istnieje duża szansa, że komentujący mecz zacytują Twoje spostrzeżenia.

Drugą rzeczą, z której słynie stacja Eleven to młoda ekipa współtworząca kanał. Szef kanału – Patryk Mirosławski dał szansę wielu osobą, które wcześniej nie były kojarzone, z żadną wielką telewizją, a dziś są wiądącymi postaciami w Eleven. Trzeba tu wspomnieć przede wszystkim o Mateuszu Święcickim czy Tomaszu Ćwiąkale, którzy zdecydowanie wyróżniają się podejściem do komentowania.

Kod Promocyjny Eleven Sports na 30 dni za darmo
5 (100%) 4 votes