Skoki narciarskie w Zakopanem – konkurs indywidualny 28.01.2018 godz. 16:00

Typ bukmacherski – Kurs 2.80 @Fortuna

Kamil Stoch wygra

typ dodany: 23:00

Przed nami ostatni sprawdzian dla skoczków przed Igrzyskami Olimpijskimi w Pjongczang. Ostatni konkurs przed tą wielką imprezą odbędzie się w naszym kraju na Wielkiej Krokwi w Zakopanem. Jak co roku do zimowej stolicy Polski zjadą się najlepsi skoczkowie z całego świata, a także dziesiątki tysięcy kibiców z całej Polski, chcący dopingować naszych Orłów.

Konkurs w Zakopanem to wielkie wydarzenie sportowe, a zarazem jeden z najpiękniejszych konkursów w całym cyklu zmagań o Kryształową Kulę. Jest to również świetna okazja do obstawiania dla wszystkich fanów bukmacherskich, tym bardziej, że do grona faworytów zaliczyć możemy naszych skoczków, a w szczególności, co jest rzeczą oczywistą, Kamila Stocha. Przyjrzyjmy się więc kursom na naszego Orła z Zębu.

 Odbierz bonus bez depozytu i zagraj typ dnia

Odbierz bonus bez depozytu i zagraj typ dnia

Kursy na wygraną Kamila Stocha
Wygra konkurs indywidualny w ZakopanemZajmie miejsce 1-3
2.80 1.32

Jak widać kursy na czołowe miejsca Kamila Stocha są raczej niskie, co czyni go głównym faworytem bukmacherów do wygranej. Powiem więcej – jest on prawdziwym pewniakiem do wygrania konkursu indywidualnego.

Lider Pucharu Świata i świeżo upieczony wicemistrz świata w lotach od początku 2018 roku jest w niezwykle wysokiej formie. Jedyną wpadkę zaliczył w czasie konkursu w lotach na skoczni w Kulm gdzie był dopiero 23. Od dawna jednak wiadomo, że jest to skocznia, która naszym skoczkom wyjątkowo nie leży, więc i słabsze wyniki wszystkich naszych reprezentantów nie były specjalnym zaskoczeniem. Kamil poprawił się już w kolejnym konkursie, zdobywając srebro na mamucie w Oberstdorfie.

Co więcej, przegrał on jedynie ze specjalizującym się w lotach Danielem Andre Tande, którego zabraknie w konkursie w Zakopanem. Norweski skoczek doznał zatrucia pokarmowego i musiał zrezygnować ze startu. Tym samym największym rywalem naszego skoczka będzie Richard Freitag, który już w Oberstdorfie sygnalizował wysoką dyspozycję, tuż po doznanej na Turnieju Czterech Skoczni kontuzji. Pytanie tylko czy jest już gotowy nawiązać równą walkę z naszym dwukrotnym mistrzem olimpijskim przy ogłuszającym dopingu tysięcy polskich kibiców? W zeszłym sezonie skończył zawody na trzecim miejscu, więc możemy być pewni, że skocznia im. Stanisława Marusarza mu odpowiada.

Tak czy owak, Kamil wydaje się murowanym faworytem do wygranej. Jest on w tej chwili w mistrzowskiej formie i pozostaje mieć nadzieję, że utrzyma ją do igrzysk w Korei Południowej. Możemy liczyć na to, że konkurs w Zakopanem będzie demonstracją jego siły.

Obstawiaj skoki u bukmachera Fortuna

Bukmacher Fortuna to od lat uznana marka na polskim rynku sportowych zakładów wzajemnych. Od ponad trzech dekad wyznacza trendy w tej branży. Od dłuższego czasu jego usługi są dostępne również w Internecie, a każdy nowy użytkownik może uzyskać od niego wysokie kursy bukmacherskie oraz darmową aplikację. Rejestrując się, pamiętaj o kodzie rejestracyjny. Dzięki niemu wartość Twojej oferty powitalnej znacznie wzrośnie!

Bonusy bez depozytu na zakłady bukmacherskie

 20 PLN na start

20 PLN na start

 25 PLN bez depozytu + 10 PLN

25 PLN bez depozytu + 10 PLN

 25 PLN freebet

25 PLN freebet

Kamil Stoch wygra PŚ w Zakopanem 2018
5 (99%) 20 votes