NAJLEPSZY BUKMACHER

LISTOPAD 2018

 Z naszym kodem możesz skorzystać z oferty VIP u bukmachera Fortuna!

Z naszym kodem możesz skorzystać z oferty VIP u bukmachera Fortuna!

W ostatnich miesiącach na polskim rynku bukmacherskim online następują na tyle dynamiczne zmiany, że oprócz rankingu bukmacherów, w którym skupiamy się na całościowej ofercie firm, postanowiliśmy stworzyć osobną kategorię, w której będziemy wybierali najlepszego bukmachera miesiąca pod względem dostępnych bonusów i promocji. Firmy bukmacherskie maja wiele możliwości w oferowaniu bonusów bukmacherskich. Związane jest to z ciągłym rozwojem możliwości stron internetowych, ale również rozwojem technologii. Jak zauważysz w kolejnych akapitach kombinacji bonusów jest wiele i często się zmieniają dlatego postanowiliśmy śledzić ten segment rynku tworząc specjalną kategorię bukmacher miesiąca. Oczywiście przy wyborze bierzemy pod uwagę jedynie legalne firmy bukmacherskie.

Zakłady bukmacherskie online po zmianie ustawy

Spółki oferujące zakłady wzajemne złapały wiatr w żagle po zmianach w ustawie hazardowej (1 kwietnia 2017r.) i praktycznie z każdym kolejnym miesiącem otrzymujemy ulepszone produkty. Spodziewamy się, że ten trend się utrzyma, ale już teraz możemy opisać jakimi bonusami charakteryzują się legalne zakłady bukmacherskie online. Poszczególni bukmacherzy stosują odmienną politykę bonusową. Wielkość promocji, rodzaj bonusów zależy nie tylko od pozycji na rynku, ale również od przynależności do większych grup bukmacherskich oraz od otwartości na nowości bukmacherskie. Nie jest wielką tajemnicą, że trendy na rynku zakładów bukmacherskich wyznaczają firmy działające na rynkach Europy Zachodniej, a w szczególności w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii oraz Włoch gdzie obstawianie meczów jest zakorzenione w kulturze. Na tym tle na polskim rynku można zauważyć, że najkrócej działający bukmacherzy śledzą aktualności w wyżej wymienionych krajach i starają się przedstawiać podobną ofertę polskim graczom. W kolejnej części opiszemy jaki bukmacher zwraca uwagę na promocje związane z wielkimi wydarzeniami sportowymi, u jakiego promowani się gracze długoterminowi, u jakiego można otrzymać bonusy bez depozytu lub zakłady bez ryzyka. 

Najwyższy darmowy bonus na start i promocje specjalne w LVBET

LVBET Bonus Powitalny na MŚ 2018Jedna z najbardziej konkurencyjnych stron pod względem promocji specjalnych, a przede wszystkim najwyższy darmowy bonus dla nowych użytkowników. LV BET każdej większej imprezie poświęca osobną ofertę i pod tym względem mocno przypomina zagranicznych bukmacherów,  którzy nie boją się zaskakiwać swoich graczy ciekawymi zakładami. Przy wielu ważnych wydarzeniach ostatnich miesięcy LV BET wychodził z niestandardowym zakładem. Z ciekawszych historycznych bonusów, o których warto wspomnieć były: dostęp do KSW live stream za postawienie na walkę Jurasa, powiększenie wygranych za miniumum dwie bramki Roberta Lewandowskiego w meczu z Rumunią, turniej dla osób obstawiających French Open, zwrot za rzuty karne w Lidze Europy. Jak widzicie zespół LV BET stara się, żeby dostępne promocje wybiegały poza przyjęty standard, a dzięki temu gra u tego bukmachera może stać się ciekawa. Dodatkowym plusem jest to, że każda z tych promocji jest wyeksponowana na stronie i zazwyczaj poświęcona jest jej osobna grafika co powoduje, że ciężko przeoczyć aktualizacje. Pozostałe profity uzyskujesz za rejestrację nowego konta. Aktualnie w ofercie bukmachera znajduje się bonus o równowartości 1500 PLN praz 30 zł freebet, a także Bonus 5+ na zakłady akumulowane. Więcej informacji o tym czego wymaga i co oferuje LV BET przy rejestracji znajdziesz w naszym artykule, do którego przejdziesz klikając tutaj.

Fortuna zakłady bez ryzyka do 120 PLN + bonus od wpłaty do 400 PLN

Fortuna pod względem promocji jest stosunkowo przewidywalnym bukmacherem i nie wprowadza wielu innowacji. Zespół tego bukmachera proponuje najczęściej bonusy od depozytu. Powiadomienia, o dostępnych promocjach dostaniesz najczęściej wraz z mailem od FORTUNY. Przy okazji ważniejszych wydarzeń możesz być jedną z osób uprawnionych do odbioru promocji. Warto wiedzieć, że Fortuna monitoruje ruch swoich graczy i osoby, które rzadko odwiedzają stronę również mogą liczyć na specjalne promocje. W przeciwieństwie do pozostałych bukmacherów FORTUNA nie proponuje specjalnych promocji na wybrane zakłady. Stali gracze premiowani są w ramach Mistrzostw Typerów i przede wszystkim FORTUNA KLUB PLUS. W ramach programy lojalnościowego otrzymasz: darmowe zakłady, bonusy zwiększające wkład, wyższe kursy oraz licytacje nagród. Za otwarcie konta z kodem bonusowym, otrzymasz wyższy od standardowego zakład bez ryzyka w wysokości 120 PLN oraz bonus do 400 PLN od pierwszego depozytu (więcej o ofercie z kodem piszemy w tym miejscu).

25 PLN bez depozytu za rejestrację w totolotek i bonus 1120 PLN od wpłaty

Totolotek bonus na start 1145 złW Totolotku codziennie czeka na Ciebie bonus, a to za sprawą klubu gracza betclub. Ekipa tego bukmachera postanowiła, że każdego dnia przygotuje specjalną promocję dla swoich graczy. Zazwyczaj masz do wyboru cztery typy promocji. Pierwsza, reload bonus czyli bonus za to, że zasilisz swoje konto bukmacherskie o wpłatę w tym wypadku możesz otrzymać nawet do 500 PLN extra, druga to gra bez podatku w ofercie Gram Grubo, w której Totolotek powiększa wygrane o 12 %, trzecim typem promocji jest promocja na zakłady akumulowane, a czwartym to bonus za polecenie przyjaciela. Jedynym minusem oferty bonusowej jest to, że musisz je na bieżąco monitorować, ponieważ nie zawsze Totolotek informuje o nowych promocjach. Jeśli chcesz sprawdzić obowiązujący bonus musisz wejść w zakładkę bonusy. Totolotek ma aktywny kod promocyjny MAXBONUS, dzięki któremu odblokujesz ekskluzywny bonus na start, freebet 25 PLN bez depozytu czeka na Ciebie już za samą rejestrację oraz bonus od wpłaty do 1120 PLN (proces rejestracji z kodem opisujemy w osobnym miejscu). 

100 PLN extra w forBET bonus do 1300 PLN

Domeną forBET’u są promocje długookresowe i regularni gracze mają największe możliwości wyboru w zakładce z bonusami. Pierwszą tego typu akcją promującą użytkowników stawiających codziennie zakłady był maraton z bonusem 700 PLN. Za codzienne stawianie kuponów za minimum 10 złotych można było otrzymać wspomnianą kwotę oraz pakiet Eleven Sport. Współpraca z telewizją Eleven zaczęła się w lutym 2017 i skutkowała naprawdę atrakcyjną ofertą. Wystarczyło obstawić 11 złotych na dowolne wydarzenie, aby otrzymać postęp do pakietów tego nadawcy telewizyjnego na 30 dni. Jak już wspomnieliśmy maratony obstawiania są dość charakterystyczne dla forBET. W forBET otrzymasz atrakcyjny pakiet powitalny 1200 zł – pierwszy depozyt 100% od wpłaty do 400 zł, drugi depozyt 75% od wpłaty do 400 zł i trzeci depozyt 50% od wpłaty do 400 zł.

Oczywiście to nie jedyne promocje jakie dostępne są u tego bukmachera. Flagowym produktem jest powiększanie zwycięskich kuponów pojedynczych o 6% i niektórych akumulowanych o 12%. Na specjalne wydarzenia przygotowywane są specjalne akcje, ale nie stanowią one głównej części oferty bonusowej. Nowi użytkownicy oprócz standardowego bonusu do 1200 PLN, mogą otrzymać dodatkowy darmowy zakład 100 PLN w postaci freebetu za sprawą kodu promocyjnego FORBETVIP, o którym piszemy w tym miejscu.

Jaki jest najlepszy bukmacher internetowy
4.3 (86.87%) 67 votes