Zakład bez ryzyka

Kod Promocyjny Fortuna 2021

Zakład bez ryzyka to coraz częściej oferowana przez legalnych polskich bukmacherów forma bonusu przyznawana za rejestrację. Nie jest on jednak tak popularny i ceniony jak freebety, czyli darmowe środki przyznawane na zakłady. W ich przypadku często nie ma konieczności składania depozytu, ani korzystania z własnych środków do wysłania zakładu. Po prostu otrzymujemy określoną ilość pieniędzy, które możemy przeznaczyć na zakład.

Zakład bez ryzyka to z kolei promocja typu cashback, czyli środki przeznaczone na zakład pobrane zostają z konta gracza. W przypadku gdy kupon okaże się wygrany, środki wpłyną bezpośrednio na konto zwycięzcy. Z kolei jeśli kupon „nie wejdzie” gracz otrzyma zwrot środków na swój depozyt lub konto promocyjne. Tym samym, ryzyko związane z zagraniem kuponu ograniczone zostaje praktycznie do zera.

W naszym dzisiejszym artykule przyjrzymy się bliżej właśnie zakładom bez ryzyka. Dowiemy się, którzy bukmacherzy mają najlepszą ofertę na tego typu zakłady, a także poznamy sposoby żeby zmaksymalizować ich wartość. Jeśli chcesz poznać wszelkie niuanse na temat tego typu promocji, koniecznie zapoznaj się z naszym artykułem!

Zakłady bez ryzyka u legalnych polskich bukmacherów

Zakłady bez ryzyka znajdziemy u większości czołowych polskich bukmacherów. Przyjrzyjmy się nieco bliżej ich ofertom i dowiedzmy się, która jest najbardziej atrakcyjna.

Zakłady BukmacherskieCashbackObrót bonusemKod Rejestracyjny
FortunaZakład bez ryzyka 600 PLN
+ bonusy 2170 PLN
1x z dowolnym kursemZobacz kod
STSZakład bez ryzyka 35 PLN
+ bonusy 1265 PLN
brak wymogówZobacz kod
forBETZakład bez ryzyka 200 PLN
+ bonusy 2300 PLN
4x z kursem 2.0Zobacz kod
SuperbetZakład bez ryzyka 500 PLN
+ bonusy 85 PLN
4x, 2 zdarzenia z kursem 1.80Zobacz kod
eWinnerZakład bez ryzyka 160 PLN
+ bonusy 500 PLN
brak wymogówZobacz kod
NoblebetZakład bez ryzyka 55 PLN
+ bonusy 2020 PLN
1x, 2 zdarzenia z kursem 3.00Zobacz kod
PZBUKZakład bez ryzyka 500 PLN
+ bonusy 20 PLN
1x z kursem 1.4Zobacz kod
BETFANZakład bez ryzyka 600 PLN
+ bonus 1000 PLN
1x, 3 zdarzenia z kursem 3.80Zobacz kod
LVBETZakład bez ryzyka 333 PLN
+ bonusy 3090 PLN
1x z kursem 1.75Zobacz kod
TotolotekZakład bez ryzyka 200 PLN
+ bonusy 525 PLN
1x z kursem 2.00Zobacz kod
FuksiarzZakład bez ryzyka 500 PLN
+ prenumerata
brak wymogówZobacz kod
BetclicZakład bez ryzyka 550 PLN
+ 50% więcej na AKO
6x z kursem 2.0Zobacz kod

Fortuna

Zakład bez ryzyka w Fortunie to jeden z dwóch głównych bonusów powitalnych u tego buka. Maksymalna wartość środków, które zostaną zwrócone za ten zakład to 600 PLN. Należy przy tym pamiętać, że aby zagrać za tę kwotę nie trzeba uwzględniać wartości podatku, a więc jeśli zagramy za 600 zł otrzymamy 600 zł w przypadku przegranej. Wedle regulaminu, zakład ten można zagrać nie tylko za pomocą środków na depozycie, ale również za punkty FKP, które również można wymienić na darmowy zakład bez ryzyka. Jeżeli zakład nie okaże się trafiony, to zwrot pieniędzy na konto otrzymasz w ciągu trzech dni. Co istotne, bonus podlega tylko jednemu obrotowi. Środki zwrócone na konto będą więc dostępne od razu do wypłaty lub zagrania kolejnego zakładu.

Pamiętaj, że cashback w Fortunie łączy się z pozostałymi bonusami, a dzięki ekskluzywnemu kodowi promocyjnemu w Fortunie możesz zgarnąć łącznie 2770 zł na start. Wszystko co należy zrobić to zarejestrować konto u bukmachera Fortuna przez specjalny link.

STS

Bukmacher STS również oferuje atrakcyjny zakład bez ryzyka, który otrzymasz wyłącznie z naszym kodem. Co więcej podczas wielu wydarzeń STS podwyższa cashback nawet do 235 zł. Dodatkowo możesz też skorzystać z zakładu bez ryzyka na BetGames i esporty, które wynoszą po 20 zł. Oprócz cashbacków bukmacher daje na start także 25 zł freebetu bez depozytu oraz bonus od wpłaty do 1200 zł. Tak jak wspomnieliśmy, wszystkie te środki otrzymasz jedynie po wpisaniu podczas rejestracji naszego kodu promocyjnego STS. W przypadku cashbacku należy wpłacić pierwszy depozyt w wysokości min. 20 zł i postawić zakład. Jeśli okaże się przegrany otrzymasz zwrot stawki, jeśli dobrze wytypujesz otrzymasz wygrane z zakładów. Aby je wypłacić wystarczy postawić 1 zakład z dowolnym kursem.

BETFAN

Najwyższy cashback na rynku znajdziemy właśnie u bukmachera BETFAN. Daje on na start do 600 zł zakładu bez ryzyka. Należy zarejestrować konto w BETFAN z kodem promocyjnym, zaznaczyć w formularzu zgody marketingowe i chęć otrzymania bonusu. Następnie wpłacić pierwszy depozyt min. 50 zł i postawić pierwszy zakład za min. 50 zł. Jeśli okaże się przegrany to bukmacher zwróci stawkę zakładu do kwoty 600 zł. Aby wypłacić bonus należy obrócić nim jeden raz na kuponie z min. 3 zdarzeniami i kursem całkowitym min. 3.80. Poza cashbackiem na start BETFAN oferuje również bonus powitalny 100 % od drugiej wpłaty do 1000 zł.

forBET

Najnowszą ofertę na zakład bez ryzyka zaproponował bukmacher forBET. Z naszym kodem promocyjnym przysługuje Ci cashback w wysokości 200 zł. Otrzymasz go jeśli postawisz pierwszy zakład i okaże się on przegrany. W tym celu wyślij maila na adres: marketing@iforbet.pl. W treści podaj swój login, a w tytule “Zakład bez ryzyka”. Cashback zostanie wypłacony na Twoje konto gracza w formie bonusu. Otrzymane środki musisz następnie obrócić 4 razy po kursie 2.0. Poza zakładem bez ryzyka w forBET czeka na Ciebie także aż do 2000 zł w ramach bonusu od depozytów oraz 100 zł ekstra na zakłady.

PZBUK

Bardzo ciekawą ofertę na zakład bez ryzyka wprowadził bukmacher PZBUK. Żeby wziąć udział w tej promocji tradycyjnie należy się zarejestrować i postawić zakład, ale co wyróżnia tego buka od innych, to to, że otrzymasz zwrot na pierwszy przegrany zakład, a nie tylko za pierwszy postawiony i nietrafiony. Oznacza to, że możesz stawiać zakłady i wygrywać, a jeśli po jakimś czasie Twój zakład będzie przegrany – otrzymasz zwrot.

Wartość bonusu w PZBUK wynosi 500 PLN. Należy go najpierw aktywować, a następnie obrócić. Co to znaczy? Jeśli postawisz kupon AKO z kursem min. 1.40 będzie się on zaliczał do promocji. Jeśli zakład będzie nietrafiony, otrzymany cashback należy jeszcze raz obrócić na kuponie AKO z kursem min. 1.40.

Superbet

Rumuński bukmacher bardzo dobrze radzi sobie na polskim rynku. Z początku oferował graczom tylko bonus od depozytu, ale oferta powitalna zmieniła się na bardziej atrakcyjną. Wprowadzono zakład bez ryzyka do 500 zł. Jak działa ten bonus? Gracz wpłaca swój pierwszy depozyt i w tym momencie aktywuje “tydzień bez ryzyka”. Oznacza to, że przez najbliższe siedem dni bukmacher będzie zliczał stawki przegranych kuponów i zwróci ci do 500 zł stawek. To super opcja i musimy przyznać, że żaden z bukmacherów nie oferuje zakładu bez ryzyka w takiej formie. Otrzymany cashback należy obrócić cztery razy na kuponach z min. 2 zdarzeniami i kursem łącznym min. 1.80.

Nowy gracz otrzyma również na start w Superbet bonus od pierwszego depozytu 100 % do maksymalnie 50 zł oraz freebet 35 zł jeśli zarejestruje się u bukmachera przez nasz link.

Noblebet

Bukmacher wprowadził do oferty powitalnej zakład bez ryzyka 55 zł. Jest on dostępny tylko z naszym kodem promocyjnym. Wystarczy po rejestracji wpłacić pierwszy depozyt min. 50 zł i postawić za tę kwotę pierwszy kupon z kursem min. 1.85. Jeśli będzie przegrany bukmacher zwróci na konto bonusowe 55 zł (1 PLN z mnożnikiem x55). Co ważne, nawet jeśli postawisz kupon za 50 zł to zwrot wyniesie 55 zł. Z kolei typując kupon za większą stawkę maksymalny bonus wynosi 55 zł.

Wypłata środków bonusowych jest możliwa po postawieniu kuponu AKO z min. 2 zdarzeniami i kursem całkowitym 3.00 (kurs poj. min. 1.30). Gdy stworzysz taki kupon będziesz mógł wybrać na nim opcję włączenia mnożnika “Użyj Bonusu Wygrane x55”.

LVBET

Działający od wielu lat na polskim rynku LVBET również proponuje nowym graczom zakład bez ryzyka na start do maksymalnej kwoty 333 zł. Jest on ściśle powiązany z trzecim depozytem, gdyż właśnie tyle ile będzie wynosiła trzecia wpłata, taki zakład bez ryzyka zostanie nam przyznany na konto bonusowe. Maksymalnie 333 zł. Bukmacher powiększy tę wpłatę dodatkowo o 1 %. Minimalna wpłata uprawniająca do bonusu to 25 zł. Środki te możesz przeznaczyć na zakład SOLO lub AKO z kursem min. 1.75. Jeśli kupon będzie przegrany to gracz otrzyma zwrot na konto bonusowe. Otrzymanym cashbackiem należy obrócić jeden raz po kursie min. 1.75.

W ofercie powitalnej LVBET jest również bonus od pierwszej wpłaty do 2000 zł, bonus od drugiej wpłaty do 1000 zł, bonus bez depozytu 20 zł oraz 50 zł dla posiadaczy karnetów i 20 zł na sporty wirtualne.

Totolotek

Zakład bez ryzyka można również otrzymać w Totolotku. Jednak z promocji tej mogą skorzystać tylko te osoby, które zarejestrują się w Totolotku przez nasz link, a po rejestracji wpiszą w odpowiednim polu w sekcji “Wpłata” kod promocyjny – TTVIP. Zakład bez ryzyka w Totolotku może wynieść maksymalnie 200 zł. By skorzystać z cashbacku należy również przejść pełną rejestrację, czyli wysłać zdjęcie dokumentu tożsamości na adres: klient@totolotek.pl.

Po spełnieniu powyższych warunków należy wpłacić swój pierwszy depozyt min. 50 zł lub wielokrotność 50 zł. Następnie gracz typuje pierwszy po rejestracji kupon o stawce równej kwocie pierwszej wpłaty. Musi to być kwota równa: 50, 100, 150 lub 200 zł. Jeśli gracz wpłacił więcej niż 200 zł to stawia pierwszy zakład za pełną kwotę depozytu, jednak cashback wyniesie maksymalnie 200 zł. Jeśli kupon będzie trafiony gracz otrzyma swoją nagrodę. Jeśli przegra, to musi wysłać wiadomość na adres: pomoc@totolotek.pl podając swój adres email. Wtedy dostanie od bukmachera zwrot 50, 100, 150 lub 200 zł (w zależności od stawki kuponu). Przyznany zakład bez ryzyka należy obrócić jeden raz na kuponie z kursem min. 2.00.

Fuksiarz

Cashback w Fuksiarzu ma swoje plusy i minusy. W przypadku przegranej z postawionego pierwszego zakładu otrzymasz tylko 50% stawki. Dobra wiadomość jest jednak taka, że bonusem nie trzeba obracać, tak więc środki z przegranego zakładu możesz od razu wypłacić.

A jakie są warunki otrzymania cashbacku w Fuksiarzu? Należy postawić pierwszy zakład za minimum 20 zł na kuponie z min. 2 zdarzeniami, z których każde musi mieć kurs nie mniejszy niż 1.20. Po spełnieniu tych warunków i przegraniu zakładu, bonus w postaci połowy stawki trafi na nasze konto gracza.

Zakład bez ryzyka – nasz werdykt

Naszym zdaniem najlepszym zakładem bez ryzyka pochwalić się może bukmacher Fortuna, STS, PZBUK i BETFAN. Każdy z innego powodu. Słowacka firma oferuje wysoki cashback, a do tego przyznawany jest on na bardzo prostych zasadach. Wystarczy 1 obrót po dowolnym kursie, a środki zwracane są w formie depozytu, a nie jak w przypadku pozostałych bukmacherów w formie środków bonusowych. Bukmacher STS również ma bardzo korzystne warunki obrotowe, a dodatkowo wysokość jego cashbacku może sięgać nawet 235 zł + 20 zł na BetGames i 20 zł na e-sporty. Z kolei w PZBUK zakład bez ryzyka można otrzymać nie tylko od pierwszego postawionego, ale od pierwszego przegranego zakładu.

Równie dobrze prezentuje się BETFAN, który ma z kolei najwyższy cashback, bo aż do 600 zł, jednak dość wysoki wymagany kurs kuponu zaliczany do obrotu. Z kolei zakład bez ryzyka w forBET ma dość przeciętną wartość (200 zł) oraz obrót (4 razy). Jednak rejestracja u tego buka może okazać się bardzo korzystna, bowiem oferuje on ponad 2200 zł w ramach bonusu od wpłaty!

Darmowe bonusy u innych buków

Jak już wspomnieliśmy, oprócz zakładów bez ryzyka bukmacherzy często oferują freebety bez depozytu czy bonusy od wpłaty. Często możesz je otrzymać dopiero po przejściu do bukmachera z naszej strony i wpisaniu kodu promocyjnego. Przykładowo w TOTALbet otrzymasz 60 zł freebetu jedynie z naszym kodem – w standardowej ofercie wynosi on 40 zł. Podobnie jest w LV BET – tu możesz zgarnąć bonus o wartości 20 zł ekstra, z kolei w Totolotku – 25 zł. Warto dodać, że bukmacherzy którzy proponują cashback, oferują także inne bonusy. Np. w Fortunie czy STS otrzymasz i zakład bez ryzyka i freebet i bonus od wpłaty.

Zakładaj konta u legalnych polskich bukmacherów z naszymi kodami

Jeżeli planujesz rozpocząć swoją przygodę z zakładami online lub po prostu szukasz nowego bukmachera, to polecamy bazować na informacjach. Znajdziesz je w naszych artykułach, a także skorzystasz z naszych ekskluzywnych linków i kodów promocyjnych, które dostępne są wyłącznie w naszym serwisie. Fortuna, STS Totolotek, LV BET, BETFAN, forBET, PZBuk, TOTALbet, Noblebet, STS, Fuksiarz czy eWinner – niezależnie od tego na czyje usługi się zdecydujesz, będziesz mógł zmaksymalizować korzyści płynące z rejestracji u danego buka, dzięki ofertom specjalnym przeznaczonym wyłącznie dla naszych czytelników. Dzięki nim wartość Twojego bonusu powitalnego znacznie wzrośnie!

Co to jest zakład bez ryzyka?

Zakład bez ryzyka zwany inaczej cashbackiem to tzw. zakład ubezpieczony. Oznacza to, że w przypadku przegranej z pierwszego kuponu otrzymasz zwrot postawionej stawki.

Jaki jest najwyższy zakład bez ryzyka u legalnych bukmacherów?

Najwyższy cashback znajdziesz u bukmachera Fortuna i BETFAN. Z naszym kodem promocyjnym zakład bez ryzyka wynosi u nich do 600 zł.

Który z buków ma najlepsze warunki obrotu cashbackiem?

U bukmachera Fortuna z naszym kodem promocyjnym możesz wykorzystać cashback do 600 zł. Aby otrzymać zwrot stawki za przegrany zakład wystarczy postawić kupon z jednym zakładem po dowolnym kursie. Takie same warunki obrotowe oferuje bukmacher STS, którego cashback wynosi 35 zł.

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close