Graj bez ryzyka!

Graj bez ryzyka!

Zakład bez ryzyka to coraz częściej oferowana przez legalnych polskich bukmacherów forma bonusu przyznawana za rejestrację. Nie jest on jednak tak popularny i ceniony jak freebety, czyli darmowe środki przyznawane na zakłady. W ich przypadku często nie ma konieczności składania depozytu, ani korzystania z własnych środków do wysłania zakładu. Po prostu otrzymujemy określoną ilość pieniędzy, które możemy przeznaczyć na zakład.

Zakład bez ryzyka to z kolei promocja typu cashback, czyli środki przeznaczone na zakład pobrane zostają z konta gracza. W przypadku gdy kupon okaże się wygrany, środki wpłyną bezpośrednio na konto zwycięzcy. Z kolei jeśli kupon „nie wejdzie” gracz otrzyma zwrot środków na swój depozyt lub konto promocyjne. Tym samym, ryzyko związane z zagraniem kuponu ograniczone zostaje praktycznie do zera.

W naszym dzisiejszym artykule przyjrzymy się bliżej właśnie zakładom bez ryzyka. Dowiemy się, którzy bukmacherzy mają najlepszą ofertę na tego typu zakłady, a także poznamy sposoby żeby zmaksymalizować ich wartość. Jeśli chcesz poznać wszelkie niuanse na temat tego typu promocji, koniecznie zapoznaj się z naszym artykułem!

Zakłady bez ryzyka znajdziemy u trzech czołowych polskich bukmacherów – Fortuny, Milenium i Etoto. Przyjrzyjmy się nieco bliżej ich ofertom i dowiedzmy się, która jest najbardziej atrakcyjna.

Fortuna

Zakład bez ryzyka w Fortunie to jeden z dwóch głównych bonusów powitalnych u tego buka. Maksymalna wartość środków, które zostaną zwrócone za ten zakład to 100 PLN. Należy przy tym pamiętać, że aby zagrać za tę kwotę należy uwzględnić wartość podatku, a więc jeżeli chcemy, by zwrócona została nam pełna kwota, to należy zagrać za 114 PLN. Wedle regulaminu, zakład ten można zagrać nie tylko za pomocą środków na depozycie, ale również za punkty FKP, które również można wymienić na darmowy zakład bez ryzyka. Jeżeli zakład nie okaże się trafiony, to zwrot pieniędzy na konto otrzymasz w ciągu trzech dni. Co istotne, bonus nie podlega obrotowi. Środki zwrócone na konto będą więc dostępne od razu do wypłaty lub zagrania kolejnego zakładu.

Pamiętaj, że wartość bonusu możesz zwiększyć do nawet 120 PLN dzięki naszym ekskluzywnym kodom promocyjnym. Dzięki nim, dodatkowo zyskasz jeszcze bonus 10 PLN bez jakiegokolwiek depozytu. Wszystko co należy zrobić to zarejestrować konto u bukmachera Fortuna przez specjalny link.

Milenium

Nieco inne podejście do kwestii zakładu bez ryzyka oferuje bukmacher Milenium. W przeciwieństwie do ofert Fortuny, Milenium daje możliwość zagrania zakładu bez ryzyka graczom zarówno w punktach naziemnych, jak i typerom w Internecie. Ażeby wziąć udział w tej promocji należy zarejestrować się w programie Liga Mistrzów Milenium – w przypadku punktów naziemnych potrzebne jest wyrobienie karty. W przypadku konta w serwisie internetowym, rejestracja w programie następuje wraz z założeniem konta.

Wartość bonusu w Milenium wynosi 10 PLN i zostaje przyznany w postaci punktów premiowych o właśnie tej maksymalnej wartości. Zwrot następuje w przeciągu maksymalnie 30 dni od momentu wysłania kuponu, jednak na ogół dzieje się to znacznie szybciej.

Etoto

Jeszcze inne podejście do tego typu zakładów prezentuje bukmacher Etoto. Przygotował on kilka rodzajów bonusów. Pierwszy to tradycyjny zakład bez ryzyka na start. W Etoto wynosi on 100% do 50 zł. Co najistotniejsze – jeśli postawisz zakład z min. 3 rozstrzygnięciami i okaże się on przegrany otrzymasz zwrot stawki, którą możesz bez problemu wypłacić – bez obrotu, bez ponownego stawiania zakładu. 

Kolejna promocja to „GIT TYP”, która umożliwia graczowi obstawienie pojedynczego zakładu live, za który otrzymasz zwrot w postaci freebetu o wartości 50 PLN. Minimalny kurs tego zakładu wynosi 1,95 a stawka to co najmniej 100 PLN. Jest jeszcze jeden haczyk – zakłady obejmują jedynie mecze wystawione przez bukmachera na początku tygodnia. Zwrot od bukmachera przyznany zostanie w ciągu 72 godzin od wysłania kuponu. Następna to “MNIEJ-WIĘCEJ”, czyli freebet 50 zł za zakład przedmeczowy na liczbę goli. Miłośnicy smartfonów też nie mają co narzekać. Mogą skorzystać z freebetu 25 zł na mobile.

Totalbet

Bukmacher Totalbet to najmłodszy z graczy, który dzialalność w internecie rozpoczął dopiero w 2018 roku. Kusi jednak jego promocja na zakład bez ryzyka. Otóż na start można otrzymać freebet w wysokości 25 zł. Co należy zrobić, aby go otrzymać? Obowiązkowa jest rejestracja, która jest oczywiście bezpłatna. Po pozytywnej weryfikacji na Twoim koncie gracza pojawi się darmowy zakład bez ryzyka. Teraz wystarczy tylko postawić zakład pojedynczy lub akumulowany po min. kursie 2.00 i wybrać na liście freebet 25 zł. Wygranej z tego bonusu nie musisz obracać, możesz ją wypłacić albo grać dalej.

Bukmacher Fortuna

 10 PLN bez depozytu na start
 120 PLN na zakład bez ryzyka
Do 400 PLN bonusu od wpłaty

Sprawdź
Bukmacher Milenium

 10 PLN zakład bez ryzyka
 760 PLN bonusu od wpłaty
 30 PLN darmowy bonus

Sprawdź
Bukmacher Etoto

 Do 2050 PLN bonusu za wpłatę
 Freebety na zakłady
 Bonusy na mobile

Sprawdź

Zakład bez ryzyka – nasz werdykt

Naszym skromnym zdaniem najlepszym zakładem bez ryzyka pochwalić się bukmacher Fortuna. Słowacka firma oferuje najwyższy ze wszystkich bonusów na rynku, a do tego przyznawany jest on na bardzo prostych zasadach. Czy bonus ten ma jakieś wady? Owszem – z punktu widzenia gracza na pewno bardziej korzystny okazałby się freebet. Niemniej sam fakt, że w przypadku bonusu w Fortunie środki zwracane są w formie depozytu, a nie jak w przypadku pozostałych bukmacherów w formie środków bonusowych świadczy o zakładzie bez ryzyka w Fortunie bardzo dobrze. Jest to wygodna forma bonusu, tym bardziej, że środki, które wrócą na nasze konto są od początku gotowe do wypłaty.                                               

Jeśli zaś mowa o bonusach w ofercie bukmacherów Milenium i Etoto, to z pewnością są one fajną formą wynagrodzenia gracza za rejestrację. Niestety, wartość tych bonusów nie jest specjalnie wysoka, przez co nie powinny one być decydujące przy wyborze buka. Zamiast tego, z wyjątkiem bukmachera Fortuna, u którego zakład bez ryzyka jest jednocześnie jednym z dwóch głównych bonusów powitalnych, radzę sugerować się wartością bonusów od depozytu i/lub freebetów.

Zakładaj konta u legalnych polskich bukmacherów z naszymi kodami

Jeżeli planujesz rozpocząć swoją przygodę z zakładami online lub po prostu szukasz nowego bukmachera, to polecamy bazować na informacjach. Znajdziesz je w naszych artykułach, a także skorzystasz z naszych ekskluzywnych linków i kodów promocyjnych, które dostępne są wyłącznie w naszym serwisie. Fortuna, Totolotek, LV BET, Milenium, Etoto, forBET – niezależnie od tego na czyje usługi się zdecydujesz, będziesz mógł zmaksymalizować korzyści płynące z rejestracji u danego buka dzięki ofertom specjalnym przeznaczonym wyłącznie dla naszych czytelników. Dzięki nim wartość Twojego bonusu powitalnego znacznie wzrośnie!

Zakład bez ryzyka
4.6 (92.59%) 27 votes