Bonusy bukmacherskie 2021

Bonusy bukmacherskie to jedna z najpopularniejszych form promowania usług przez legalnych operatorów sportowych zakładów wzajemnych. Każdy z buków jednocześnie dba o to, by jego oferta wyróżniała się na tle konkurencji. Przy wyborze bukmachera o najwyższym bonusie powitalnym należy jednak być ostrożnym, ponieważ łatwo wybrać ofertę, która mimo iż na pierwszy rzut oka wydaje się być najkorzystniejsza, w rzeczywistości nie jest specjalnie atrakcyjna, np. za sprawą bardzo wygórowanych wymagań obrotu lub innych obwarowań utrudniających jego skuteczne uwolnienie.

Aby maksymalnie ułatwić Ci wybór najkorzystniejszej oferty powitalnej, przygotowaliśmy specjalne zestawienie bonusów na start u legalnych polskich bukmacherów, wraz ze szczegółowym opisem wartości bonusów, a także warunków, które należy spełnić w celu uzyskania możliwości wypłaty owych środków. Dlatego też, jeżeli chcesz założyć konto u jednego z legalnych polskich bukmacherów, a najważniejsze dla Ciebie są właśnie bonusy bukmacherskie, to koniecznie zapoznaj się z naszym artykułem i pamiętaj, że dzięki naszym ekskluzywnym kodom promocyjnym zmaksymalizujesz wartość środków promocyjnych.

Rodzaje bonusów bukmacherskich

Typerzy dopiero rozpoczynający swoją przygodę z zakładami online, mogą być nieco zaskoczeni ilością najróżniejszych rodzajów bonusów, a także często bardzo nieznacznymi różnicami, które je dzielą. Przykładowo, jedni bukmacherzy mają w swojej ofercie freebet, a inni darmowy zakład. Czym różnią się obydwa? Najczęściej niczym – są to synonimy zakładów przyznawanych bez konieczności ryzykowania własnych środków. Niemniej, przed wyborem i tak warto zapoznać się z zasadami ich przyznawania – różnice np. w ilości obrotów lub ewentualnej konieczności wpłacania depozytu mają bardzo duże znaczenie przy określaniu rzeczywistej wartości tego typu zakładu.

Innym słowem kluczowym przy bonusach jest słowo „depozyt”, a dokładniej bonusy bez depozytu i od depozytu. Trzeba przyznać, że w tym wypadku poza tym słowem – kluczem, zakłady te różnią się praktycznie wszystkim.Bonus od depozytu przyznawany jest od wartości wpłaty. Są to zawsze najwyższe bonusy w ofercie buków, których wartość z reguły wynosi 100% od pierwszej wpłaty środków (istnieją też bonusy od drugiej czy trzeciej wpłaty). Czyli jeśli wpłacimy 500 PLN, to uzyskamy dodatkowe 500 PLN środków bonusowych. Z kolei bonusy bez depozytu są na ogół o wiele skromniejsze i przyznawane są często za sam fakt zarejestrowania konta u bukmachera. Niemniej, zdarza się, że aby go uzyskać należy jednak dokonać wpłaty środków, jednak w teorii wartość bonusu bez depozytu nigdy nie jest uzależniona od ilości wpłaconych środków.

Innym typem bonusów u bukmachera są tzw. zakłady bez ryzyka. Bonusy tego typu nie są co prawda tak powszechne jak wyżej wymienione rodzaje promocji, jednak z pewnością zasady, na których są przyznawane mogą okazać się bardzo korzystne, tym bardziej, że na ogół wiążą się z bardzo atrakcyjnymi zasadami obrotu. Mają one jednak również swoje wady – w przeciwieństwie do freebetów przyznawane są w formie cashback, czyli żeby uzyskać zwrot musimy najpierw postawić zakład za własne środki.

Bukmacherzy i ich bonusy

Przyjrzyjmy się teraz nieco bliżej ofertom poszczególnych legalnych bukmacherów i dowiedzmy się czyja oferta jest najkorzystniejsza.

Fortuna

Fortuna bonusy bukmacherskie

Bukmacher Fortuna ma w swojej ofercie dwa programy powitalne. Pierwszym z nich jest oferta VIP wyższa od standardowej, którą można otrzymać z naszym kodem rejestracyjnym. Druga to z kolei promocja dostępna na stronie Fortuny. Oferta na start u bukmachera Fortuna należy do jednej najwyższych na rynku (zakład bez ryzyka 200 zł, bonus od wpłaty 2000 zł i freebet 20 zł) i ma bardzo atrakcyjne warunki obrotu – w pierwszym i trzecim przypadku obrót wynosi 1 raz, a w drugim musimy obrócić kwotę czterokrotnie po kursie minimalnym wynoszącym 1,60. Przy rejestracji pamiętaj o naszych specjalnych linkach  dzięki nim będziesz mógł zwiększyć wartość dodatkowych środków. Na start otrzymasz 2800 punktów, czyli bonus bez depozytu 20 zł, bonus od wpłaty 2000 zł i wyższy zakład bez ryzyka do 215 zł.

STS

STS bonusy bukmacherskie

Jeden z popularniejszych buków w naszym kraju posiada ofertę bonusową złożoną z dwóch bonusów. Maksymalna wartość bonusu od depozytu wynosi w jego przypadku 1200 PLN. Bonus ten należy obrócić trzy razy po kursie 1,91. Dodatkowo w STS możesz zgarnąć freebet w wysokości 25 zł bez depozytu oraz 235 zł zakład bez ryzyka. Jednak najpierw musisz dokonać rejestracji wpisując nasz kod STSVIP. W standardzie nie ma zakładu bez ryzyka, więc zyskujesz ekstra środki na grę. Warunki obrotu freebetem są identyczne jak w przypadku bonusu od wpłaty, z kolei cashback wystarczy postawić raz po dowolnym kursie. Bukmacher ma w ofercie także kilka promocji, w których do odebrania są różnego rodzaju premie i bonusy, a przy tym cały czas dochodzą nowe, obejmujące m. in. esport, BetGames oraz sporty wirtualne.

forBET

forBET bonusy bukmacherskie

Bukmacher ten uzyskał licencję polskiego Ministerstwa Finansów w 2016 roku i od tej pory zdążył całkiem sporo na naszym rodzimym rynku namieszać. Ostatnimi czasy głośno zrobiło się za sprawą bonusu powitalnego, który forBET przyznaje od dwóch pierwszych depozytów o łącznej wartości mogącej wynieść nawet 2200 PLN. Co więcej, dzięki naszym kodom promocyjnym zyskasz dodatkowe 100 PLN i jeszcze 200 PLN na pierwszy zakład bez ryzyka. Wszystko to przy całkiem niezłych wymaganiach dotyczących obrotu – do odblokowania bonusu od pierwszej wpłaty wystarczy jeden obrót depozytu po kursie 2,0, a żeby wypłacić bonus trzeba wykonać dwukrotny obrót kuponami z co najmniej trzema zdarzeniami po kursie wynoszącym co najmniej 1,30 (kurs całkowity 2.50). W przypadku darmowego freebetu bez depozytu i zakładu bez ryzyka są to 4 obroty po kursie 2.0 i kursie na jedną selekcję 1.20.

Totolotek

Totolotek bonusy bukmacherskie

Totolotek to najdłużej działający bukmacher na polskim rynku. Swoją działalność rozpoczął jeszcze we wczesnych latach 90. przecierając szlak dla innych firm trudniących się zakładami bukmacherskimi. Mimo ugruntowanej pozycji na rynku, stale doskonali swoją ofertę. Na chwilę obecną oferuje Totolotek bonus powitalny o wartości do 500 PLN i freebet mobile 49 PLN. Co więcej, dzięki naszym kodom promocyjnym jego wartość wzrośnie do 774 PLN! Po kliknięciu w nasz link aktywacyjny, przejściu pełnej rejestracji i uzupełnieniu pola z kodem bonusowym każdy gracz otrzyma freebet 25 zł bez depozytu oraz zakład bez ryzyka do 200 zł. Totolotek wymaga trzykrotnego obrotu sumą bonusu i pierwszej wpłaty po kursie min. 1,90. Freebet wystarczy obrócić 2 razy po kursie 2,0.

PZBuk

PZBUK bonusy bukmacherskie

200 zł zakładu w formie cashback. Tyle otrzymasz w ramach bonusu powitalnego od bukmachera PZBuk. Warto dodać, że oferta obejmuje pierwszy przegrany zakład, a nie pierwszy postawiony! Wystarczy postawić kupon AKO z kursem min. 1.4, a w przypadku przegranej otrzymasz zwrot postawionej stawki do 200 zł. Jednak z naszym kodem bonusowym oprócz 200 zł dostaniesz także 20000 punktów, które możesz wymienić w sklepie na bonusy. Opcja pierwsza: po dokonaniu pierwszego depozytu i postawieniu kuponu z min. dwoma zdarzeniami i kursem łącznym 2.0 otrzymasz gratis dwa bonusy 50% od wpłaty po 50 zł każdy (w sumie 100 zł). Należy je postawić 3 razy (wpłata + depozyt) na zakład KOMBI z kursem 2.0. Takie same warunki obrotu dotyczą opcji drugiej: otrzymane punkty możesz wymienić na 4 bonusy 20 % od wpłaty każdy po 50 zł (w sumie 200 zł). Trzecia opcja to wymiana 20 000 punktów na dwa bonusy bez depozytu po 5 zł do wykorzystania na zakłady AKO na esporty (w sumie 10 zł). Minimalny kurs zdarzenia 1.4.

TOTALbet

TOTAbet bonusy bukmacherskie

TOTALbet przygotował zestaw bonusów. Co więcej, jego bonus od depozytu to obecnie najwyższa oferta powitalna. Jest to bonus 100% od pierwszej wpłaty do kwoty 5000 zł, freebety do 40 zł. Co więcej tylko z naszym kodem promocyjnym Totalbet zyskasz 20 zł bonusu bez depozytu – w standardowej ofercie bukmachera nie ma takiej oferty. Niestety warunki obrotu w przypadku bonusu od depozytu są dość wysokie. Należy nim obrócić 4 razy na kuponie z 4 zdarzeniami lub 5 razy na kuponie z 3 zdarzeniami po kursie min. zdarzenia 1.25. Jednak freebety nie wymagają już żadnego obrotu.

LV BET

LV BET bonusy bukmacherskie

LVBET działa na rynku bukmacherskich od kilku lat i można go spokojnie okrzyknąć królem promocji. To co wyróżnia jego ofertę na tle innych buków, to bonus powitalny przyznawany na atrakcyjnych zasadach o wartości 3000 PLN i bardzo korzystnych warunkach obrotu – zdobytymi środkami wystarczy obrócić czterokrotnie (bonus od pierwszego depozytu do 2000 zł) i trzykrotnie (bonus od drugiego depozytu do 1000 zł) po kursie wynoszącym przynajmniej 2,0. Dodatkowo możesz zmaksymalizować bonus dzięki naszemu kodowi promocyjnemu, zyskując m. in. 333 PLN cashbacku, 20 zł od depozytu, 20 zł na virtuale i 50 zł darmowego bonusu dla posiadaczy karnetów na mecze.

eWinner

eWinner bonus

Bardzo solidną ofertę na start wystawił jeden z młodszych polskich bukmacherów, eWinner. Jego bonus powitalny składa się łącznie z dwóch promocji, na które składa się zakład bez ryzyka do 150 PLN za pierwszy depozyt oraz bonusy 50% od II depozytu w wysokości do 500 PLN. Bonus od wpłaty podlega 6-krotnemu obrotowi kuponami o kursie minimalnym wynoszącym 2,50. Zakładu bez ryzyka nie trzeba obracać, zwrot trafia na konto depozytowe i można go od razy wypłacić. To jednak nie koniec atrakcji – korzystając z kodu promocyjnego możesz zwiększyć wartość zakładu bez ryzyka do 160 PLN.

Noblebet

Noblebet bonus

Poważnie do tematu bonusu powitalnego podszedł również kolejny nowy buk na polskim rynku, Noblebet. Rejestrując się przez naszą stronę można otrzymać freebet od depozytu 35 zł. Ponadto bukmacher oferuje dwa bonusy od depozytu: pierwszy 100% w wysokości do 1200 PLN i drugi 50% w wysokości 600 PLN. Dodatkowo, można zyskać również trzeci, mniejszy bonus – 100% do 200 PLN, przyznawany za kolejny depozyt. Jest jeszcze bonus 20 PLN w aplikacji mobilnej. Promocje te przyznawane są na zasadzie mnożnika, znanego chociażby z ofert LVBET, który w przypadku I bonusu wynosi x20, a drugiego x10. Kupon promocyjny powinien składać się z minimum dwóch zdarzeń o kursie łącznym 3,0, z zastrzeżeniem, że ich kurs minimalny to 1,30.

Etoto

Etoto bonusy bukmacherskie

Mimo iż Etoto funkcjonuje na naszym rynku już ładnych parę lat, trzeba przyznać, że dopiero pod koniec 2017 roku dołączył do grona poważnych graczy wśród legalnych polskich bukmacherów. Poza rewolucją w zakresie świadczonych przez siebie usług, Etoto wprowadził też ciekawy bonus powitalnych. Za pierwszą wpłatę otrzymasz bonus 100% do 1500 zł. Suma ta jest całkiem przyzwoita, jednak niestety wymagania dot. uwolnienia środków trochę zniechęcają – obracamy sześciokrotnie sumą przyznanego bonusu, po kursie łącznym 2.20. Jednak w ramach programu Etotomania można zgarnąć dodatkowe 500 zł w postaci freebetów.

Superbet

Superbet bonus

Pochodzący się z Rumunii bukmacher stawia przede wszystkim na prostotę. Jego bonus co prawda nie należy do najwyższy, ponieważ jego wartość wynosi łącznie 585 PLN, jednak ma niewygórowane warunki obrotowe. Na ofertę powitalną w Superbet składaja się bonus 100% od pierwszego depozytu o wartości 50 zł, cashback do 500 zł oraz freebet 35 zł dostępny dla osób, które zarejestrują się z naszego linku. Bonusem od wpłaty należy obrócić na kuponie z min. 2 zdarzeniami jeden raz po niewysokim kursie 1,80. Zakład bez ryzyka trzeba obrócić cztery razy na kuponach z 2 zdarzeniami i kursem łącznym min. 1.80. Z kolei freebet należy postawić na kupon SOLO lub AKO z kursem min. 1.60, a wygraną z niego można wypłacić.

Betfan

Betfan bonusy

Bukmacher Betfan oferuje 600 zł zakładu bez ryzyka na start. Jeśli Twój pierwszy postawiony zakład będzie zwycięski zgarniasz całą wygraną. Dodajmy, że postawione 600 zł może przynieść naprawdę duże wygrane. Jeśli natomiast przegrasz otrzymasz zwrot środków, jakie postawiłeś. Pamiętaj jednak, że aby wyciągnąć pieniądze musisz najpierw dokonać obrotu bonusem 1 raz na kuponie z min. 3 zdarzeniami i po kursie całkowitym wynoszącym co najmniej 3.80. Z naszym kodem bonusowym Betfan masz także 1000 zł bonusu od drugiego depozytu.

BetX

Bonusy BetX

Pakiet powitalny składający się z dwóch bonusów zaproponował bukmacher BetX. Po pierwszym depozycie można otrzymać bonus 100 % od wpłaty do 7777 zł. Z kolei freebet od depozytu 50 zł otrzymasz za pierwszą wpłatę i pierwszy zakład. Warunki obrotu bonusem od wpłaty to 4 razy, na kuponach z min. 3 zdarzeniami, z min. kursem całkowitym 2.44 i kursem pojedynczego zdarzenia nim. 1.25. Darmowy zakład gracz otrzyma po postawieniu pierwszego zakładu za kwotę równą depozytowi. Wystarczy go przeznaczyć na kupon z kursem łącznym nie mniejszym niż 2.00. Wygraną można wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

Zyskaj więcej z naszymi kodami promocyjnymi!

Pamiętaj, że niezależnie od tego, którego bukmachera wybierzesz, wartość środków bonusowych będziesz mógł zmaksymalizować dzięki naszym ekskluzywnym kodom promocyjnym, które znajdziesz w naszym serwisie. Dzięki nim zyskasz maksymalną wartość bonusu powitalnego, a co za tym idzie znacznie zwiększysz swoje szanse na wysokie wygrane!

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close