Bonusy bukmacherskie to jedna z najpopularniejszych form promowania usług przez legalnych operatorów sportowych zakładów wzajemnych. Każdy z buków jednocześnie dba o to, by jego oferta wyróżniała się na tle konkurencji. Przy wyborze bukmachera o najwyższym bonusie powitalnym należy jednak być ostrożnym, ponieważ łatwo wybrać ofertę, która mimo iż na pierwszy rzut oka wydaje się być najkorzystniejsza, w rzeczywistości nie jest specjalnie atrakcyjna, np. za sprawą bardzo wygórowanych wymagań obrotu lub innych obwarowań utrudniających jego skuteczne uwolnienie.

Aby maksymalnie ułatwić Ci wybór najkorzystniejszej oferty powitalnej, przygotowaliśmy specjalne zestawienie bonusów na start u legalnych polskich bukmacherów, wraz ze szczegółowym opisem wartości bonusów, a także warunków, które należy spełnić w celu uzyskania możliwości wypłaty owych środków. Dlatego też, jeżeli chcesz założyć konto u jednego z legalnych polskich bukmacherów, a najważniejsze dla Ciebie są właśnie bonusy bukmacherskie, to koniecznie zapoznaj się z naszym artykułem i pamiętaj, że dzięki naszym ekskluzywnym kodom promocyjnym zmaksymalizujesz wartość środków promocyjnych.

Typerzy dopiero rozpoczynające swoją przygodę z zakładami online, mogą być nieco zaskoczeni ilością najróżniejszych rodzajów bonusów, a także często bardzo nieznacznymi różnicami, które je dzielą. Przykładowo, jedni bukmacherzy mają w swojej ofercie freebet, a inni darmowy zakład. Czym różnią się obydwa? Najczęściej niczym – są to synonimy zakładów przyznawanych bez konieczności ryzykowania własnych środków. Niemniej, przed wyborem i tak warto zapoznać się z zasadami ich przyznawania – różnice np. w ilości obrotów lub ewentualnej konieczności wpłacania depozytu mają bardzo duże znaczenie przy określaniu rzeczywistej wartości tego typu zakładu.

Innym słowem kluczowym przy bonusach jest słowo „depozyt”, a dokładniej bonusy bez depozytu i od depozytu. Trzeba przyznać, że w tym wypadku poza tym słowem – kluczem, zakłady te różnią się praktycznie wszystkim. Bonus od depozytu przyznawany jest od wartości wpłaty. Są to zawsze najwyższe bonusy w ofercie buków, których wartość z reguły wynosi 100% od pierwszej wpłaty środków (istnieją też bonusy od drugiej czy trzeciej wpłaty). Czyli jeśli wpłacimy 500 PLN, to uzyskamy dodatkowe 500 PLN środków bonusowych. Z kolei bonusy bez depozytu są na ogół o wiele skromniejsze i przyznawane są często za sam fakt zarejestrowania konta u bukmachera. Niemniej, zdarza się, że aby go uzyskać należy jednak dokonać wpłaty środków, jednak w teorii wartość bonusu bez depozytu nigdy nie jest uzależniona od ilości wpłaconych środków.

Innym typem bonusów u bukmachera są tzw. zakłady bez ryzyka. Bonusy tego typu nie są co prawda tak powszechne jak wyżej wymienione rodzaje promocji, jednak z pewnością zasady, na których są przyznawane mogą okazać się bardzo korzystne, tym bardziej, że na ogół wiążą się z bardzo atrakcyjnymi zasadami obrotu. Mają one jednak również swoje wady – w przeciwieństwie do freebetów przyznawane są w formie cashback, czyli żeby uzyskać zwrot musimy najpierw postawić zakład za własne środki.

Forbet bonus na 2018

legalni-bukmacherzy-logoForbet kod promo na 2018

WYKORZYSTAJ KOD I ODBIERZ

 Bonus 1200 PLN za rejestrację
 Darmowe 100 PLN z naszym kodem

Sprawdź Kod

Bukmacherzy i ich bonusy

Przyjrzyjmy się teraz nieco bliżej ofertom poszczególnych legalnych bukmacherów i dowiedzmy się czyja oferta jest najkorzystniejsza.

Fortuna

Bukmacher Fortuna ma w swojej ofercie dwa programy powitalne. Pierwszym z nich jest oferta VIP wyższa od standardowej, którą można otrzymać z naszym kodem rejestracyjnym. Druga to z kolei promocja dostępna na stronie Fortuny. Oferta na start u bukmachera Fortuna być może nie należy do najwyższej na rynku, jednak ma bardzo atrakcyjne warunki obrotu – w pierwszym przypadku obrót w ogóle nie jest wymagany, a w drugim  musimy obrócić ekstra kwotę czterokrotnie po kursie minimalnym wynoszącym 1,90. Przy rejestracji pamiętaj o naszych specjalnych linkach  dzięki nim będziesz mógł zwiększyć wartość dodatkowych środków i punkty FKP.

LV BET

Mimo iż bukmacher ten działa na naszym rynku od zaledwie dwóch lat, już teraz można okrzyknąć go królem promocji wśród legalnych polskich bukmacherów. To co wyróżnia jego ofertę na tle innych buków, to bonus powitalny przyznawany na niezwykle atrakcyjnych zasadach o wartości 1500 PLN i bardzo korzystnych warunkach obrotu – zdobytymi środkami wystarczy obrócić dwukrotnie po kursie wynoszącym przynajmniej 2,0. Dodatkowo, tę jedyną w swoim rodzaju ofertę możesz zmaksymalizować dzięki naszym ekskluzywnym kodom promocyjnym aż do 1580 PLN, zyskując m. in. 30 PLN bez depozytu.

Totolotek

Totolotek to najdłużej działający bukmacher na polskim rynku. Swoją działalność rozpoczął jeszcze we wczesnych latach 90. przecierając szlak dla innych firm trudniących się zakładami bukmacherskimi. Mimo ugruntowanej pozycji na rynku, stale doskonali swoją ofertę. Na chwilę obecną oferuje Totolotek bonus powitalny o wartości do 1000 PLN i freebet o wartości 20 PLN. Co więcej, dzięki naszym kodom promocyjnym jego wartość wzrośnie do nawet 1145 PLN! To jeden z wyższych bonusów na rynku! Niestety, Totolotek wymaga trzykrotnego obrotu sumą bonusu i pierwszej wpłaty po kursie min. 2,0. co znacznie zmniejsza atrakcyjność bonusu od depozytu.

Milenium

Ten legalnie działający od 2001 roku bukmacher praktycznie od momentu wprowadzenia

zakładów online stara się oferować wysokie bonusy powitalne dla nowych graczy. Na chwilę obecną gracz rejestrujący u niego konto zostaje uprawniony do klasycznego bonusu 100% od depozytu o wartości do 760 PLN. Bonusem tym wystarczy obrócić jedynie cztery razy po kursie 2,0. Należy przy tym pamiętać, że dziennie możemy zagrać za maksymalnie 10% wartości bonusu. Przy rejestracji, pamiętaj o naszych kodach promocyjnych. Dzięki nim zyskasz darmowy zakład na start o wartości 30 PLN!

forBET

Bukmacher ten uzyskał licencję polskiego Ministerstwa Finansów w 2016 roku i od tej pory zdążył całkiem sporo na naszym rodzimym rynku namieszać. Ostatnimi czasy głośno zrobiło się za sprawą bonusu powitalnego, który forBET przyznaje aż od trzech pierwszych depozytów o łącznej wartości mogącej wynieść nawet 1200 PLN. Co więcej, dzięki naszym kodom promocyjnym zyskasz dodatkowe 100 PLN. Wszystko to przy całkiem niezłych wymaganiach dotyczących obrotu – do odblokowania bonusu wystarczy jeden obrót depozytu po kursie 2,0, a żeby wypłacić bonus trzeba wykonać czterokrotny obrót kuponami z co najmniej trzema zdarzeniami po kursie wynoszącym co najmniej 1,30.

Etoto

Mimo iż Etoto funkcjonuje na naszym rynku już ładnych parę lat, trzeba przyznać, że dopiero pod koniec 2017 roku dołączył do grona poważnych graczy wśród legalnych polskich bukmacherów. Poza rewolucją w zakresie świadczonych przez siebie usług, Etoto wprowadził kilka opcji bonusów powitalnych, w tym możliwość uzyskania bonusu od depozytów o wartości do 1000 PLN. Za pierwszą wpłatę powyżej 50 zł otrzymasz bonus 200% aż do 100 zł! W przypadku drugiego depozytu dostaniesz 100% bonusu aż do 900 zł. Suma ta jest całkiem przyzwoita, jednak niestety wymagania dot. uwolnienia środków zniechęcają – obracamy czterokrotnie sumą pierwszego depozytu i przyznanego od niej bonusu. Pamiętaj też o freebetach. Z kodem bonusowym Etoto możesz zyskać darmowy zakład od 50 do nawet 100 zł. 

STS

Jeden z popularniejszych buków w naszym kraju nie ma niestety powalającej oferty bonusowej – maksymalna wartość bonusu od depozytu wynosi w jego przypadku 1000 PLN. Bonus ten ma jednak sporą zaletę – wystarczy obrócić nim trzy razy po kursie 1,90. Bukmacher ma w ofercie także kilka promocji, w których do odebrania są różnego rodzaju premie i bonusy. 

PZBuk

50 zł darmowego zakładu na start. Tyle otrzymasz w ramach bonusu powitalnego od bukmachera PZBuk. Wygrana nie podlega żadnemu obrotowi! Jenak z naszym kodem bonusowym oprócz 50 zł freebetu dostaniesz także 20000 punktów, które odpowiadają kwocie 10 zł. Po dokonaniu pierwszego depozytu otrzymasz te środki gratis.

Zyskaj więcej z naszymi kodami promocyjnymi!

Pamiętaj, że niezależnie od tego, którego bukmachera wybierzesz, wartość środków bonusowych będziesz mógł zmaksymalizować dzięki naszym ekskluzywnym kodom promocyjnym, które znajdziesz w naszym serwisie. Dzięki nim zyskasz maksymalną wartość bonusu powitalnego, a co za tym idzie znacznie zwiększysz swoje szanse na wysokie wygrane!

Legalni Bukmacherzy - Oferty Powitalne 2018
BukmacherBonus na startOferta Specjalna
Fortuna zakłady bukmacherskieOferta standardowa Oferta VIP Sprawdź
LV BET zakłady bukmacherskie logo1500 PLN 1580 PLN Sprawdź
Totolotek Zakłady Bukmacherskie1020 PLN 1145 PLN Sprawdź
Milenium Zakłady Bukmacherskie760 PLN 800 PLN Sprawdź

Bonusy bukmacherskie 2018
4.7 (93.08%) 26 votes