Freebety bez depozytu i od depozytu

Już od paru ładnych lat jesteśmy świadkami rozwoju usług świadczonych przez internetowych bukmacherów. Fani sportu chcący rozpocząć swoją przygodę z typowaniem najczęściej pierwsze kroki stawiają właśnie w serwisach online. Typowanie przez Internet jest nie tylko wygodniejsze, ale i daje graczom ogrom nowych możliwości, w tym narzędzi i promocji niedostępnych dla klientów punktów naziemnych.

Legalni polscy bukmacherzy online toczą zażarty bój o każdego nowego klienta. Poza atrakcyjnością sportsbooków czy kursów, typerzy wybierający swojego bukmachera patrzą również na ofertę powitalną, czyli wartość bonusu na start, na który składają się m. in. bonusy od depozytu, darmowe zakłady, zakłady bez ryzyka i freebety. Mimo iż głównym wabikiem jest najczęściej bonus od depozytu, dzięki któremu gracze mogą zyskać nawet od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych, pozostałe opcje również mogą okazać atrakcyjne. 

W naszym artykule przyjrzymy się bliżej freebetom, a więc darmowym zakładom, które mogą być dostępne bez depozytu lub po wpłaceniu depozytu i dowiemy się, którzy bukmacherzy mają je w swoich ofertach i o jakiej wartości.

Co to jest freebet?

Freebet, jak sama nazwa wskazuje, to darmowy zakład, co już samo w sobie brzmi bardzo zachęcająco. Czy rzeczywiście tak jest i czy freebety mogą zagwarantować nam korzyść? Zdecydowanie tak, szczególnie, jeśli podejdziesz do tego tematu poważnie. Freebet w końcu daje nam możliwość zyskania środków bez ryzykowania własnej stawki, a wszystko co musisz zrobić, by zdobyć wygraną, to poprawnie wytypować wszystkie mecze na kuponie. 

Freebety – czy jest jakiś haczyk?

Można, by więc zastanowić się, dlaczego właściwie bukmacherzy oferują tego typu promocje? Sprawa jest prosta – freebet ma za zadanie zachęcić typerów do gry, z nadzieją, że w przyszłości sami zdeponują środki u danego operatora i właśnie u niego będą kontynuować swoją grę.

Jeśli chodzi o wypłatę wygranej, to bukmacherzy często wymagają od swoich graczy, by wygrane z darmowego zakładu zostały kilkukrotnie obrócone, zanim będą dostępne do wypłaty. Wymagania obrotowe u poszczególnych operatorów różnią się – niektóre są bardzo atrakcyjne, a inne mogą okazać się trudne w wypełnieniu. Dlatego też, zanim zdecydujesz się na rejestrację u danego operatora, warto być najpierw zapoznał się z zapisami regulaminu promocji. Powinieneś również liczyć się z tym, że Twoja ewentualna wygrana zostanie pomniejszona o początkową wartość freebetu.

Ponadto, z reguły, żeby uzyskać freebet trzeba spełnić pewne warunki. Praktycznie zawsze wiąże się to z zarejestrowaniem konta u danego bukmachera i przeprowadzeniem pełnej weryfikacji. Część bukmacherów wymaga ponadto, by dokonać najpierw wpłaty pierwszego depozytu. Freebet można uzyskać również za podanie podczas rejestracji specjalnego kodu promocyjnego, które znajdziesz w serwisach zajmujących się zakładami bukmacherskimi, takimi jak nasz.

Ostatnim haczykiem na jaki gracze mogą natrafić, są ograniczenia związane z naszym miejscem zamieszkania. Jeśli grasz u legalnych bukmacherów, nie powinieneś się przejmować – freebet z pewnością Ci przysługuje. Jeśli jednak zakładasz konto u jednego z zagranicznych operatorów, to powinieneś mieć na uwadze, że bonus może nie zostać Ci przyznany. Ponadto, grożą Ci konsekwencje w ramach kodeksu karnego-skarbowego, w tym wysokie kary pieniężne w ramach zapisów ustawy hazardowej. 

Jak korzystać z freebetów?


Nie ma wątpliwości, że freebety mogą zapewnić nam czysty zysk. Jedną z ich zalet jest możliwość zwiększenia budżetu. Jeśli mamy już pomysł na kupon, to z pewnością warto skorzystać z usług bukmachera, który zapewni nam darmowy zakład. W ten sposób zachowamy własne środki, które później będziemy mogli przeznaczyć na kolejne zakłady.

Inną zaletą tego typu promocji jest możliwość asekuracji zakładu. Jeżeli obstawiłeś już jeden zakład, z pomocą frebeetu będziesz mógł zabezpieczyć go, poprzez obstawienie zakładu na przeciwny rezultat. W ten sposób zwiększysz swoje szansę na zysk, a być może nawet zagwarantujesz sobie wygraną. Nasz freebet może więc tak naprawdę okazać się „sure betem”.

Analiza ofert

Przyjrzyjmy się więc bliżej ofertom freebet’owym u poszczególnych buków i sprawdźmy czyja oferta okazała się najlepsza.

Freebety bez depozytu

Na pierwszy ogień idą freebety bez depozytu, które wymagają jedynie założenia konta oraz z reguły, przesłania kompletu dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia pełnej weryfikacji.

Totolotek

Totolotek oprócz bardzo wysokiego bonusu od depozytu ma w swojej ofercie powitalnej również freebet o wartości 25 PLN. Ażeby go uzyskać wystarczy dokonać pełnej rejestracji u tego bukmacher – żaden depozyt nie jest wymagany, a następnie wpisać kod bonusowy w polu bonus/card. Bonusem należy obrócić w ciągu 30 dni od momentu przyznania 2 razy po kursie minimalnym 2.0.

Co istotne, Co istotne, freebet uzyskasz, jeśli skorzystasz z naszego ekskluzywnego kodu promocyjnego Totolotek

Fortuna

Rejestrując się u bukmachera Fortuna i wpisując nasz specjalny kod promocyjny otrzymasz wyższy bonus na start. Jednym z bonusów w ramach oferty powitalnej jest freebet bez depozytu. Po założeniu konta otrzymasz 2800 punktów Fortuna Klub Plus, które następnie możesz wymienić na darmowy bonus w wysokości 20 zł. Należy go postawić tylko raz na zakład z dowolnym kursem.

LVBET

Możliwość skorzystania na freebecie umożliwia również LVBET. Jest jednak pewien warunek – przy rejestracji należy koniecznie skorzystać z naszego specjalnego kodu promocyjnego. Dzięki nim zyskasz freebet o wartości 20 PLN. By otrzymać bonus należy zaznaczyć tę opcję podczas rejestracji. Freebet z mnożnikiem x20 zostanie przyznany po postawieniu zakładu AKO z co najmniej 3 zdarzeniami, łącznym kursie min. 2.50 i kursie na jedno zdarzenie mon. 1.25. Wygrane, jakie otrzymasz ze środków bonusowych musisz z kolei obrócić 2 razy po kursie 2.0.

STS

Na bonus za rejestrację można liczyć także po założeniu konta u bukmachera STS. Co ciekawe wystarczy szybka rejestracja, a nie jak u większości bukmacherów pełna, by móc cieszyć się darmowymi środkami na grę. W ofercie tego legalnego buka znajdziesz freebet 25 zł, a z naszym kodem promocyjnym STS otrzymasz dodatkowo 35 zł zakładu bez ryzyka na start. Warunki obrotu freebetem też są naprawdę przyzwoite – bonus należy obrócić trzy razy po kursie minimalnym 1.91.

TOTALbet

Bukmacher ten również przygotował dla nowych graczy freebet na start. Jest dość złożony i w sumie wynosi 40 zł, jednak z naszym kodem bonusowym otrzymasz w TOTALbet freebet bez depozytu 20 zł. To w sumie gratisowe 60 zł na zakłady. Standardowe freebety w TOTALbey podzielone są następująco: 20 zł za rejestrację konta stałego (5 zł na piłkę nożną, 5 zł na tenis, 5 zł na koszykówkę, 5 zł na siatkówkę), 5 zł za udzielenie zgód marketingowych, 5 zł za pierwszy depozyt za min. 10 zł, 5 zł za pierwszy zakład z salda głównego za min. 5 zł oraz 5 zł za pierwszy zakład na sporty wirtualne za min. 5 zł. Freebet w TOTALbet nie podlega konieczności obrotu – wygraną można od razu wypłacić. Warto odnotować, że bukmacher ten daje swoim aktywnym klientom możliwość uzyskania dodatkowego freebetu w dzień ich urodzin.

BetX 

Jeden z najmłodszych legalnych bukmacherów oferuje freebet bez depozytu o wartości 30 zł. Otrzymają go gracze, którzy zarejestrują i zweryfikują konto u bukmachera BetX, a następnie w ciągu 7 dni obstawią kupon AKO z co najmniej trzema zdarzeniami po kursie 3,0 lub wyższym. W promocji udział biorą zakłady przedmeczowe i live. Wygrana z freebetu jest dostępna od razu do wypłaty lub można przeznaczyć ją na dalszą grę u tego bukmachera.

Freebety od depozytu

Freebet od depozytu przyznawany jest graczom, którzy już dokonali rejestracji u bukmachera, a także wpłacili pierwszy depozyt na swoje konto.

forBET

Ten bukmacher nie posiada w standardowej ofercie tradycyjnego freebetu. Jednak z naszym kodem promocyjnym forBET otrzymasz darmowe 100 zł bonusu od depozytu po rejestracji. Aby wypłacić bonus należy go obrócić 4 razy po kursie min. 2.0.

Rejestrując się przez nasza stroną oprócz freebetu otrzymasz dodatkowo także 200 zł zakładu bez ryzyka przy pierwszej wpłacie. Wystarczy, że postawisz depozyt za min. 100 zł – jeśli przegrasz otrzymasz zwrot postawionej stawki. Pamiętaj, że oprócz tych dwóch bonusów możesz jeszcze otrzymać 2200 zł po wpłacie dwóch depozytów.

Superbet

Na freebet mogą liczyć również klienci bukmachera Superbet. Do zdobycia jest 35 zł. Żeby skorzystać z promocji należy zarejestrować konto u tego bukmachera przez link dostępny w naszym serwisie, a następnie wpłacić depozyt o wartości co najmniej 50 zł. Dzięki temu w ciągu 48 godzin do Twojego kona zostanie przypisany darmowy zakład, który możesz wykorzystać na obstawienie zdarzeń z oferty przedmeczowej i na żywo. Na skorzystanie z bonusu gracz ma 3 dni. W celu uwolnienia środków, należy obrócić nim 1x po kursie 1,60, kuponami singlowymi lub AKO. Pamiętaj, że aby uzyskać freebet, musisz najpierw wykorzystać bonus od pierwszego depozytu!

Noblebet

Freebet o wartości 35 PLN u bukmachera Noblebet mogą uzyskać gracze, którzy dokonają rejestracji za pośrednictwem linków z naszego serwisu, a następnie dokonają depozytu o wartości co najmniej 50 zł i zagrają pierwszy zakład kombi za tę samą stawkę z kursem 1,85 lub wyższym. Freebet przyznawany jest na zasadzie bonusu z mnożnikiem x35 i należy zagrać za niego kupon akumulacyjny z co najmniej 3 zdarzeniami po kursie łącznym 3,0 lub wyższym. W celu wypłacenia bonusu należy obrócić nim 2x po kursie 1,85 (minimalny kurs pojedynczego zdarzenia 1,40).

Drugą opcją na uzyskanie freebetu w Noblebet jest instalacja aplikacji mobilnej tego bukmachera i postawienie pierwszego zakładu. Do zdobycia w tej promocji jest 20 zł. Żeby je uzyskać należy zagrać za min. 20 zł po kursie 2,0.

Darmowe zakłady u pozostałych bukmacherów

Pozostali bukmacherzy mają w swoich ofertach podobne promocje. Odpowiednikiem freebetu w PZBUK jest darmowy bonus w wysokości 50 zł (po wpłacie depozytu w wysokości 50 zł i obstawieniu zakładu wielokrotnego z kursem łącznym min. 2.0). Mimo to, wyżej wymieniona promocja bukmachera wymagają zainwestowania własnych środków, przez co trudno jest zakwalifikować je jako typowe freebety. Pamiętaj, że wartość tych bonusów zwiększysz, i to znacznie, z naszymi specjalnymi kodami promocyjnymi.

Nieco inne podejście do freebetów prezentuje bukmacher eWinner. Zamiast oferować darmowe zakłady za rejestrację, skupia się on na nagradzaniu swoich aktywnych klientów. W momencie pisania tego artykułu użytkownicy eWinner mogą liczyć na freebety o wartości 25 zł za kupony obstawione na esport, tenis ziemny oraz piłkę nożną. Wystarczy, że spełnisz warunki poszczególnych promocji, a darmowy zakład trafi na Twoje konto promocyjne. Przed grą polecamy zapoznać się regulaminem, ponieważ każda z tych promocji ma różne wymagania dotyczące m. in. obrotu i stawki zakładu.

Który freebet jest najlepszy?

Trudno jest jednoznacznie odpowiedzieć na powyższe pytanie, tym bardziej, że możliwości korzystania z freebetów u bukmachera nie powinno traktować się jako główny wyznacznik przy jego wyborze. Gdyby jednak tak było, to z pewnością warto rozważyć ofertę bukmacherów STS i TOTALbet. Mają oni wysokie oferty na darmowe zakłady, które dodatkowo nie są obwarowane wysokimi wymaganiami obrotowymi. Bardzo dobrze prezentują się też freebety w forBET, Noblebet Superbet, które aktywują się dopiero po rejestracji z naszym kodem promocyjnym – nie ma ich w ofercie standardowej. Przy ocenie bonusu należy też wziąć pod uwagę jego warunki obrotowe. W tym wypadku najlepiej prezentuje się Fortuna.

Niezależnie jednak od tego, którego bukmachera wybierzesz pamiętaj, żeby wybierać usługi wyłączne legalnych polskich bukmacherów, którzy posiadają specjalną licencję polskiego Ministerstwa Finansów. Dzięki temu unikniesz jakichkolwiek nieprzyjemności ze strony Urzędu Skarbowego.

Rejestruj się u legalnych bukmacherów z naszymi kodami!

Przy rejestracji zawsze pamiętaj o naszych kodach promocyjnych, dzięki którym zyskasz bonus powitalny o maksymalnej możliwej wartości. Jeżeli w dalszym ciągu oczekujesz na nowe oferty specjalne, to trzymaj rękę na pulsie i śledź nasze ekskluzywne promocje, a także czytaj nasze analizy, by zwiększyć swoje szanse na wysokie wygrane.

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close