Freebet bonus za darmo

Freebet bonus za darmo

Już od paru ładnych lat jesteśmy świadkami rozwoju usług świadczonych przez internetowych bukmacherów. Fani sportu chcący rozpocząć swoją przygodę z typowaniem najczęściej pierwsze kroki stawiają właśnie w serwisach online, a i gracze o nieco większym stażu coraz częściej przechodzą do świata wirtualnego. Nie ma co się dziwić – zakłady bukmacherskie online to zupełnie nowa jakość obstawiania. Typowanie przez Internet jest nie tylko wygodniejsze, ale i daje graczom ogrom nowych możliwości, w tym narzędzi i promocji niedostępnych dla klientów punktów naziemnych.

Legalni polscy bukmacherzy online, tacy jak Totolotek, Milenium, LV BET, Fortuna, forBET czy Etoto, toczą zażarty bój o każdego nowego klienta. Poza atrakcyjnością sportsbooków czy kursów, typerzy wybierający swojego bukmachera patrzą również na ofertę powitalną, czyli wartość bonusu powitalnego, na który składają się m. in.  bonusy od depozytu, darmowe zakłady, zakłady bez ryzyka i freebety. Mimo iż głównym wabikiem jest najczęściej bonus od depozytu, dzięki któremu gracze mogą zyskać nawet od kilkuset do ponad tysiąca złotych, pozostałe opcje również są atrakcyjne.

Zakłady bez ryzyka, darmowe zakłady i freebety mogą dać graczom również sporo korzyści. Różnice między nimi są niewielkie, jednak najkorzystniejsze wydają się freebety, ponieważ nie wymagają na ogół wpłacenia depozytu. W naszym dzisiejszym artykule przyjrzeliśmy się właśnie tym bonusom. Dowiedzmy się więc, którzy bukmacherzy oferują najlepsze promocje tego typu i dowiedzmy się jak zmaksymalizować ich wartość.

Przyjrzyjmy się więc bliżej ofertom freebet’owym u poszczególnych buków i sprawdźmy czyja oferta okazała się najlepsza.

Totolotek

Totolotek oprócz bardzo wysokiego bonusu od depozytu ma w swojej ofercie powitalnej również freebet o wartości 20 PLN. Ażeby go uzyskać wystarczy dokonać pełnej rejestracji u tego bukmacher – żaden depozyt nie jest wymagany. Kupon bonusowy musi składać się z co najmniej jednego zdarzenia o kursie minimalnym wynoszącym 2,0. Bonusem należy jeszcze trzy razy obrócić w ciągu 30 dni od momentu przyznania.

Co istotne, wartość bonusu w postaci freebetu możesz zwiększysz jeśli skorzystasz z naszego ekskluzywnego kodu promocyjnego Totolotka. Dzięki niemu freebet wzrośnie do 25 PLN, a przy okazji zmaksymalizujesz również wartość bonusu od depozytu.

forBET

Ten bukmacher nie posiada tradycyjnego freebetu. Z naszym kodem promocyjnym forBET otrzymasz jednak 100 zł darmowego zakładu. Wystarczy, że postawisz pierwszy depozyt za min. 100 zł, a drugie tyle otrzymasz za darmo. Pamiętaj także, że w forBET możesz zgarnąć w bonusach do 1200 zł. Za pierwszy depozyt otrzymasz 100% do 400 zł, za drugi 75% do 400 zł, a za trzeci 50% do 400 zł.

LV BET

Możliwość skorzystania na freebecie umożliwia również LV BET. Jest jednak pewien warunek – przy rejestracji należy koniecznie skorzystać z naszych specjalnych linków i kodów promocyjnych. Dzięki nim zyskasz dodatkowo freebet o wartości 30 PLN. Ażeby go zdobyć należy jeszcze pamiętać żeby wysłać e-mail na adres promocje@lvbet.pl, a w tytule wpisać „Bonus bez depozytu”. Freebet zostanie Tobie przyznany po dokonaniu pełnej rejestracji. Na wartości zyska również Twój bonus od depozytu.

Etoto

Bukmacher ten przeszedł ostatnio spory lifting, a właściwie to zmiany jakie u niego zaszły można nazwać prawdziwą rewolucją. Widać to również w przypadku ofert promocyjnych. Etoto oferuje możliwość uzyskania freebetu w ramach następujących promocji:

Typuj naszą – zyskaj freebet o wartości 50 PLN za typowanie polskich lig piłkarskich.

Git typ – zdobądź freebet 50 PLN po obstawieniu pojedynczego zakładu LIVE na wskazane przez buka wydarzenie.

Mniej-więcej – postaw zakład przedmeczowy na ilość bramek Under/Over i zyskaj freebet o wartości 50 PLN.

25 złotych na mobile – zyskaj freebet w wysokości 25 PLN za obstawienie zakładu na swoim urządzeniu mobilnym.

Etoto posiada jedną z najszerszych ofert freebetowych i jeśli to właśnie tego typu promocji poszukujesz u swojego bukmachera, to warto byś zainteresował się jego usługami.

Totalbet

Najmłodszy z bukmacherów – Totalbet – też przygotował dla nowych graczy freebet na start. Wynosi on 25 PLN, które otrzymasz od razu po rejestracji konta. Jeśli postawisz zakład z tego darmowego bonusu nie musisz ich obracać ani stawiać kolejnych zakładów. Możesz wypłacić swoje środki lub grać dalej. To świetna oferta, zwłaszcza dla graczy, którzy – przynajmniej na początku – wolą nie ryzykować!

Bukmacher forBET

 Freebet 100 PLN
 Do 1200 PLN bonusu od wpłaty
 Wysokie kursy

Sprawdź
Bukmacher Totolotek

 25 PLN freebet na start
 1120 PLN bonusu od wpłaty
 Zakłady bez podatku 14%

Sprawdź
Bukmacher LV BET

 30 PLN bez depozytu na start
 Do 1500 PLN bonusu za wpłatę
 Promocje bukmacherskie

Sprawdź

Darmowe zakłady u pozostałych bukmacherów

Pozostali bukmacherzy mają w swoich ofertach podobne promocje. Odpowiednikiem freebetu w Fortunie jest darmowy zakład bez ryzyka, a u bukmachera Milenium do freebetu podobny jest darmowy zakład za rejestrację w Lidze Mistrzów Milenium o wartości 10 PLN. Mimo to, promocje w/w bukmacherów wymagają zainwestowania własnych środków, przez co trudno jest zakwalifikować je jako typowe freebety. Pamiętaj, że wartość tych bonusów zwiększysz, i to znacznie, z naszymi specjalnymi kodami promocyjnymi.

Który freebet jest najlepszy?

Trudno jest jednoznacznie odpowiedzieć na powyższe pytanie, tym bardziej, że możliwość korzystania z freebetów nie powinno traktować się jako główny wyznacznik przy wyborze bukmachera. Gdyby jednak tak było, to z pewnością warto rozważyć ofertę bukmachera Etoto. Ma on kilka promocji, które umożliwiają uzyskanie dodatkowych środków w ramach freebetów. Niestety jego oferta ma również pewną wadę – wartości owych środków bonusowych nie da się zwiększyć przy pomocy naszych kodów promocyjnych, a same freebety to bardziej konkursy w ramach których środki bonusowe przyznawane są za spełnienie określonych warunków.

Fanom klasycznych freebetów przyznawanych za rejestrację do gustu przypaść powinien z kolei bonus bukmachera LV BET. Wystarczy, że skorzystasz z naszych ekskluzywnych kodów promocyjnych i wyślesz maila na wspomniany wcześniej adres, a bez jakichkolwiek zobowiązań zyskasz dodatkowe środki na darmowy zakład.

Niezależnie jednak od tego, którego bukmachera wybierzesz, pamiętaj żeby wybierać usługi wyłączne legalnych polskich bukmacherów, którzy posiadają specjalną licencję polskiego Ministerstwa Finansów. Dzięki temu unikniesz jakichkolwiek nieprzyjemności ze strony urzędu skarbowego.

Rejestruj się u legalnych bukmacherów z naszymi kodami!

Przy rejestracji zawsze pamiętaj o naszych kodach promocyjnych, dzięki którym zyskasz bonus powitalny o maksymalnej możliwej wartości. Jeżeli w dalszym ciągu oczekujesz na nowe oferty specjalne, np. kody na forBET freebet, to trzymaj rękę na pulsie i śledź nasze ekskluzywne promocje, a także czytaj nasze analizy, by zwiększyć swoje szanse na wysokie wygrane.

Freebet bez depozytu
4.6 (92%) 15 votes