Co na Mikołajki przygotował STS? 6 grudnia w godz. 1.00-23.59 możesz zgarnąć 40 zł freebetu. Oferta skierowana jest jednak tylko do graczy, którzy nie posiadają jeszcze konta u tego legalnego bukmachera.

Freebet od STS na Mikołajki

Mikołajkowy bonus

Dokonaj rejestracji w STS a w polu kod promocyjny wpisz MIKOŁAJKI. Po zweryfikowaniu konta otrzymasz bonus powitalny 100% od pierwszego depozytu nawet do 1000 zł i dodatkowo 40 zł freebetu. Darmowy zakład otrzymasz na swoim koncie bonusowym do 10 grudnia do godz. 23.59.

Aby wypłacić środki bonusowe kwotę freebetu należy obrócić trzy razy. Do obrotu zaliczają się stawki z wygranych kuponów z kursem całkowitym 1.91. Jeśli spełnisz te warunki darmowe 40 zł zostaną przypisane do Twojego konta depozytowego. Możesz je wypłacić albo obstawiać dalej.

Grudniowe promocje bukmacherskie

Mikołajki w STS to nie jedyna oferta świąteczna od legalnego bukmachera. 6 grudnia warto świętować takżę z Fortuną. Swoje kalendarze adwentowe z niespodziankami mają z kolei LV BET, forBET czy Etoto. STS z pewnością przygotuje jeszcze jedną promocję dla graczy, już bliżej świąt. Warto zaglądać na stronę tego buka, zwłaszcza, że kusi on nie tylko bonusami, ale przede wszystkim ciekawą ofertą na zakłady live, które są jeszcze bardziej emocjonujące dzięki transmisjom na żywo. Coraz prężniej działają e-sporty, a kursy należą do jednych z najwyższych.

Freebet 40 PLN na Mikołajki od STS
4.3 (86.32%) 19 votes