Ekskluzywna oferta powitalna na legalne zakłady bukmacherskie!

Ekskluzywna oferta powitalna na legalne zakłady bukmacherskie!

Fortuna zakłady bukmacherskie  – Bonus powitalny 100% do 400 zł + Darmowy Zakład do 120 zł + 10 zł bez depozytu po rejestracji
lub 35 zł bez depozytu na start + bonus powitalny 100% do 400 zł – Sprawdź kod promocyjny aktywujący ekskluzywny bonus powitalny

LVBET zakłady bukamcherskie – Bonus powitalny 1500 zł z mnożnikiem x100 + Darmowy Zakład 50 zł + bonus bez depozytu na start 30 zł – Sprawdź kod promocyjny aktywujący specjalny bonus na start

Fortuna oferuje standardowy bonus na start, jest co prawda dość wysoki, bo aż do 400 zł z atrakcyjnym darmowym zakładem, ale bukmachera LVBET trudno przebić.

LVBET reklamuje swój bonus na start jako “najwyższy bonus powitalny na rynku”. Trudno się z tym nie zgodzić, bowiem wynosi on aż 1500 zł. Aby otrzymać “tysiaka” należy złożyć depozyt w wysokości minimum 50 zł. Pamiętaj, aby wybrać bonus z mnożnikiem (otrzymasz bonus w wysokości 1 proc. depozytu z mnożnikiem kursu całkowitego “x100”). Teraz powinieneś przygotować kupon kombi i postawić zakład.

Darmowy zakład przeznaczony jest dla posiadaczy karnetów drużyn piłkarskich współpracujących z LVBETEM na sezon 2017/2018. Z kolei bonus bez depozytu otrzymamy jeżeli po utworzeniu konta wyślemy maila na adres: promocje@lvbet.pl  

Jeżeli chodzi o ofertę Fortuny, darmowy zakład mogą otrzymać wszyscy gracze, bez względu na to czy posiadają karnety na mecze piłkarskie. To plus dla tego bukmachera. Jednak oprócz znakomitego bonusu od depozytu w LVBET otrzymujemy także 20 zł bonusu bez depozytu.

Jak wygląda sprawa obrotu bonusem? W Fortunie trzeba go obrócić 4-krotnie po kursie minimalnym 1.90, z kolei w LVBET wymaga dwukrotnego obrotu, jednak tylko dla kuponu z minimum 3 zdarzeniami, których łączny kurs wynosi 2.50, a minimalny kurs każdego ze zdarzeń 1.25. W LVBET przy obrocie bonusem obowiązują najniższe kursy!

Który bukmacher wydaje się nam atrakcyjniejszy na starcie – LVBET czy Fortuna? Jeżeli chodzi o bonus powitalny to LVBET ma naszym zdaniem więcej do zaoferowania nowym graczom.

Bonus powitalny Fortuna: 9/10

Bonus powitalny LVBET: 10/10

Werdykt: LVBET

 Najwyższe kursy bukmacherskie oferuje bukmacher Fortuna

Najwyższe kursy bukmacherskie oferuje bukmacher Fortuna

Który bukmacher oferuje najwyższe kursy na mecze? Fortuna

To co charakteryzuje bukmachera Fortuna to bardzo wysokie kursy. Przeanalizowaliśmy to także zestawiając go z LVBET, który również może pochwalić się wysokimi kursami.. Fortuna ma do zaoferowania najwyższe kursy, czasem więcej czasem mniej, jednak w przykładowym meczu eliminacji do mistrzostw świata Albania – Włochy LVBET oferował kurs 6.5 (1), 3.8 (0) i 1.56 (2), z kolei Fortuna 6.6 (1), 3.8 (0) i 1.63 (2). Podobnie przedstawia się sytuacja w innych dyscyplinach sportowych.

Trzeba przyznać, że oferta na zakłady jest całkiem atrakcyjna w przypadku dwóch bukmacherów, można spokojnie obstawiać różne wydarzenia sportowe, jednak i tu Fortuna ma więcej do zaoferowania. LVBET skupia się głównie na popularnych sportach, choć cieszyć może to, że oferta bukmacherska obejmuje tu także wydarzenia ze świata filmów i seriali, np Oscarów czy “Gry o tron”.

Zarówno Fortuna czy LVBET online prezentują się całkiem dobrze na tle kilku innych polskich legalnych bukmacherów. W przypadku kursów i oferty zakładów bardziej polecamy jednak Fortunę.

Kursy bukmacherskie Fortuna: 9/10

Kursy bukmacherskie LVBET: 7.5/10

Werdykt: Fortuna

Aplikacja mobilna na zakłady, którą wybrać? Fortuna

W tym przypadku trzeba obejść się bez porównania, bowiem LVBET w ogóle nie ma aplikacji mobilnej, można jedynie wejść na smartfonie na stronę bukmachera, jest to jednak zadanie dość toporne.

W przypadku Fortuny dostępne jest oprogramowanie na Androida i iOS. Przygotowana została również mobilna strona internetowa, która działa znacznie sprawniej niż na LVBET. U tego bukmachera możemy za pomocą telefonu obstawiać zakłady na żywo, wydarzenia sportowe, dokonywać płatności czy rozmawiać na czacie. Dostępne są również funkcje takie jak touch ID, stream czy powiadomienia push.

Fortuna ma bardzo rozbudowaną aplikację mobilną, dajemy jej więc maksymalną ilość punktów. Niestety LVBET otrzymuje zero. A szkoda!

Aplikacja mobilna Fortuna: 9/10

Aplikacja mobilna LVBET: 0/10

Werdykt: Fortuna

 Gdzie obstawiać na żywo? Stawiaj zakłady live w LVBET

Gdzie obstawiać na żywo? Stawiaj zakłady live w LVBET

Gdzie lepiej obstawiać zakłady na żywo? LVBET

W LVBET mamy do wyboru dwie możliwości obstawiania na żywo. Pierwszy to widok ogólny-konferencyjny. Znajdują się tam wyniki i kursy z różnych pojedynków. Widok pojedynczy pozwala z kolei śledzić jeden, wybrany pojedynek. W kalendarzu wydarzeń znajdziemy z kolei plan zaplanowanych transmisji. Strona zakładów na żywo jest przejrzysta i funkcjonalna.

Fortuna mogłaby się pokusić o transmisję większej ilości spotkań, ale plusem jest dostęp do rozgrywek NBA. Niestety strona zakładów na żywo pozostawia wiele do życzenia także w przypadku grafiki i funkcjonalności, potrzebna jest chociażby aktualna wtyczka ADOBE FLASH. Plus za multiview, dzięki któremu możemy oglądać nawet kilka wydarzeń równocześnie.

Zakłady na żywo Fortuna a LVBET skłaniają nas nieco w stronę drugiego bukmachera. Mamy więcej zakładów, dostępna jest funkcja wyboru dyscypliny i zwyczajnie przyjemniej się ogląda.

Zakłady na żywo Fortuna: 8/10

Zakłady na żywo LVBET: 9/10

Werdykt: LVBET

Opinie ekspertów – Fortuna czy LVBET?

Choć LVBET istnieje dopiero od 2016 roku już zdążył zgromadzić wokół siebie grono wiernych graczy. Także sami eksperci wypowiadają się bardzo pochlebnie o nowym bukmacherze. Opinie graczy, ale także nasze na temat LVBET są w dużej większości pozytywne.

Fortuna chwalona jest za wysokie kursy oraz dużą liczbę zakładów. Jest bardzo wysoko oceniana przez ekspertów, na forach bukmacherskich widać, że nie tylko przez nich. Gracze chwalą sobie także atrakcyjny bonus powitalny i wspomnianą ligę typerów, która wywindowała ją na sam szczyt.

Fortuna czy LVBET ocena graczy

Fortuna czy LVBET w 2017 nie należy do najłatwiejszych pytań, nawet jeżeli porównamy nasze zestawienie wypada remis 2:2. LVBET jest bezkonkurencyjny jeżeli chodzi o bonus powitalny i to nie tylko w porównaniu z Fortuną, ale także innymi bukmacherami. Z kolei Fortuna góruje w przypadku wysokości kursów.

LVBET może pochwalić się szybką weryfikacja konta, przejrzystą stroną internetową, wysokimi zakładami czy rozbudowanymi metodami płatności, jednak dużym minusem jest brak aplikacji mobilnej dlatego w naszym podsumowaniu otrzymuje za całokształt nieco niższą ocenę.

Fortuna dobrze radzi sobie na każdej płaszczyźnie. Oczywiście są tu pewne niedociągnięcia, można pokusić się o więcej zakładów bukmacherskich na żywo, rozszerzenie oferty metod płatności do e-walletów, ale trzeba przyznać, że u bukmachera Fortuna mamy tu ekskluzywną ofertę powitalną, wysokie kursy, znakomitą aplikację mobilną czy ligę typerów.

Ocena bukmachera Fortuna: 9/10

Ocena bukmachera LVBET: 8/10

Werdykt: Fortuna

Fortuna czy LVBET – porównanie oferty bukmacherów
4.3 (86.67%) 6 votes

Leave a Reply