FFF 2 – Kursy bukmacherskie

FFF2 - kursy bukmacherskie

Fanów MMA czeka kolejne duże wydarzenie. 21 grudnia w Zielonej Górze odbędzie się druga gala Free Fight Federation, którą można uznać za konkurencję dla cieszących się ogromną popularnością wydarzeń sygnowanych marką Fame MMA. Obydwie federacje organizują pojedynki z udziałem celebrytów, czyli tak zwane „freak fights”, które przyciągają przed ekrany nie tylko miłośników mieszanych sztuk walki, ale i fanów (lub antyfanów) poszczególnych zawodników. Transmisja z tej gali dostępna będzie dostępna w Polsacie i Polsacie Sport.

Bonus VIP forBET

1.55 – najwyższy kurs na Collinsa

Fortuna Bonus

2.55 – najwyższy kurs na Świerczewskiego

LVBET zakłady

1.41 – najwyższy kurs na Trybałę

Pełna karta walk tego wydarzenia prezentuje się następująco:

  • Piotr Świerczewski – Greg Collins
  • Dariusz “DJ Decks” Działek – Tomasz Słodkiewicz
  • Paweł “Trybson” Trybała – Damian Kostrzewa
  • Patrycja “Lady Squat” Zahorska – Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska
  • Rafał „Tito” Kryla – Damian “Rest” Osytek
  • Filip Bątkowski – Hubert Sulewski
  • Justyna Haba – Klaudia Pawicka

Pojedynkiem wieczoru podczas gali w Grodzie Bachusa będzie bój byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej, Piotra Świerczewskiego z Gregiem Collinsem (Grzegorzem Chmielewskim), który znany jest z serii programów motoryzacyjnych. Obydwaj panowie od dłuższego czasu nie pałają do siebie sympatią, a niesnaski między nimi spróbują teraz wyjaśnić w klatce.

W klatce zobaczymy również inne gwiazdy telewizji, muzyki, sportu i Internetu. Przedostatnim pojedynkiem sobotniego wieczoru będzie pojedynek pomiędzy znanym z rapowego składu Slums Attack Dariuszem „DJ Decksem” Działkiem z popularnym kulturystą Tomaszem Słodkiewiczem. Do klatki wróci także Paweł „Trybson” Trybała, który na pierwszej gali FFF szybko rozprawił się z Marcinem „El Testosteronem” Najmanem. Tym razem gwiazdor „Warsaw Shore” skrzyżuje rękawice z byłym reprezentantem Polski w piłce ręcznej, Damianem Kostrzewą.

Łącznie w drugiej FFF odbędzie się łącznie 7 walk, które już teraz można obstawiać u legalnych bukmacherów online. W oczekiwaniu na rozpoczęcie zielonogórskiej gali przygotowaliśmy specjalnie dla Was zestawienie kursów na poszczególne pojedynki, wraz z garścią informacji na temat uczestników każdej z nich.

Gala FFF 2 – kursy bukmacherskie

Zaczynami od zestawienia kursów na to wydarzenie u legalnych polskich bukmacherów online.

Zawodnik 1Najwyższy kursBukmacherZawodnik 2Najwyższy kursBukmacher
P. Świerczewski2,55Fortuna/LVBETG. Collins1,55forBET
D. Działek2,03FortunaT. Słodkiewicz1,90forBET
P. Trybała1,41LVBETD. Kostrzewa3,05STS/forBET
P. Zahorska2,03FortunaK. Brzuszczyńska2,05forBET
R. Kryla2,20forBETD. Osytek1,90STS
F. Bątkowski1,85forBETH. Sulewski2,03Fortuna
J. Haba1,25Fortuna/STSK. Pawicka3,85forBET

Kursy sprawdzone 18.12.2019 o godz. 14.30

Co ciekawe, bukmacherzy bardzo różnie oceniają szanse poszczególnych fighterów na wygraną, co tylko potwierdza jak trudno jest wytypować potencjalnych zwycięzców pojedynków typu freak fight. Niemniej, niektórzy fighterzy będą zdecydowanymi faworytami swoich walk. Mowa tu przede wszystkim o Justynie Habie, Pawle Trybale oraz Gregu Collinsie. Pozostałe pojedynki zapowiadają się na znacznie bardziej wyrównane.

Zakłady live na galę FFF 2 w STS

Wśród ofert na galę Free Fight Federation 2 na szczególną uwagę zasługuje to co przygotował STS. Bukmacher ten oferuje sporą liczbę rynków dostępnych do obstawiania na tę walką, a do tego umożliwił obstawiania tego wydarzenia na żywo i to jako jedyny bukmacher w Polsce!

Jeśli więc planujesz obstawiać to wydarzenie online, to polecamy założyć konto właśnie u tego bukmachera. Po wpłacie pierwszego depozytu będziesz mógł cieszyć się z atrakcyjnego bonusu powitalnego z niewielkimi wymaganiami obrotowymi. Poza tym, jeśli przy rejestracji skorzystasz z kodu promocyjnego STS dostępnego w naszym serwisie, będziesz mógł cieszyć się z dodatkowych korzyści, takich jak zmaksymalizowany zakład bez ryzyka.

Gala FFF 2 – analiza pojedynków

Przyjrzyjmy się nieco bliżej sylwetkom uczestników tej freak fightowej gali i dowiedzmy się, którzy zawodnicy mogą mieć większe szanse na wygranie poszczególnych pojedynków.

Piotr Świerczewski – Greg Collins

Pojedynek wieczoru pomiędzy 70-krotnym reprezentantem Polski w piłce nożnej, a znanym z serii programów motoryzacyjnych tunerem Grzegorzem Chmielewskim, znanym szerszej publiczności jako Greg Collins. Walka jest wynikiem konfliktu jaki powstał między panami po wymianie zdań w trakcie meczu charytatywnego. Świerczewski miał wówczas rzekomo wyśmiać umiejętności piłkarskie swoje rywala.

Dla medalisty IO w Barcelonie będzie to debiut w mieszanych sztukach walki. Z kolei Greg Collins miał już okazję walczyć podczas pierwszej gali Free Fight Federation. Przegrał wówczas na punkty z Rafałem „Tito” Krylą, jednak udało mu się zaprezentować kilka huraganowych, aczkolwiek nieskutecznych ataków.

Niemniej, w pojedynku z byłym kapitanem reprezentacji Polski, to właśnie znany tuner będzie faworytem. Jego rywal ma w końcu 47 lat na karku, a do tego nie miał jeszcze okazji zaprezentować swoich umiejętności w klatce. Należy jednak pamiętać, że popularny „Świr” przez lata był zawodowym sportowcem i jego występ może okazać się jednym z zaskoczeń tego wieczoru.

Dariusz “DJ Decks” Działek – Tomasz Słodkiewicz

Pojedynek dwóch znanych osobistości, którzy poza swoją działalnością medialną pochwalić się mogą nieprzeciętnymi dokonaniami sportowymi. Dariusz „DJ Decks” Działek, znany jest w branży hip-hopowej ze współpracy z Peją i składem Slums Attack, jednak nie każdy zdaje sobie sprawę, że posiada również czarny pas w taekwondo i był włączony do polskiej kadry w tej dyscyplinie. Poza tym, z sukcesami grał również w rugby w ekstraklasowym klubie KS Poznania.

Rywalem Decksa będzie pochodzący z Goleniowa kulturysta i trener personalny Tomasz Słodkiewicz. Na pierwszej gali FFF mogliśmy zobaczyć jego brata Radosława, który po bardzo dobrej walce przegrał z Krystianem Pudzianowskim. Czy młodszy z klanu Słodkiewiczów rozpocznie swoją przygodę z MMA od zwycięstwa?

Pojedynek dwóch sportowców z krwi i kości może okazać się jednym z najbardziej efektownych pojedynków tego wieczoru. Trudno jest jednak wskazać jej zdecydowanego faworyta. Na pewno przewaga wieku będzie po stronie kulturysty z Goleniowa, który jest o 9 lat młodszy od swojego rywala. Niemniej, Działek ma spore doświadczenie w sportach kontaktowych, co mimo dość zaawansowanego wieku (43 lata) może okazać się nieocenionym atutem.

Paweł “Trybson” Trybała – Damian Kostrzewa

W klatce Free Fight Federation po raz drugi zobaczymy Pawła „Trybsona” Trybałę, który w pierwszej odsłonie gali tej federacji szybko i sprawnie poradził sobie z Marcinem „El Testosteronem” Najmanem. Walka ta była pojedynkiem wieczoru tamtego wydarzenia.

Tym razem, gwiazdę serialu „Warsaw Shore” czeka znacznie większe wyzwanie. Jego rywalem będzie bowiem 31-letni zawodowy szczypiornista mający za sobą występy w reprezentacji Polski, Damian Kostrzewa. Były zawodnik m. in. Vive Kielce, Stali Mielec i Wybrzeża Gdańsk ma już za sobą debiut w MMA – w lipcu tego roku podczas gali RWC w Gdyni szybko rozprawił się z Piotrem Czapiewskim.

Faworytem tego pojedynku zdaniem bukmacherów będzie jednak 28-letni „Trybson”, który ma za sobą już 8 walk stoczonych w formule MMA. Legitymuje się przy tym bilansem 5 wygranych (5 KO) i 3 porażek. Niemniej, już teraz trzeba zaznaczyć, że nie będzie miał łatwego zadania. Damian Kostrzewa to w końcu zawodowy sportowiec, który może pochwalić się świetnymi warunkami fizycznymi. Uważam tym samym, że szanse Trybały na wygraną w tym pojedynku zostały przez buków nieco przeszacowane.

PatrycjaZahorska – Karolina Brzuszczyńska

Pojedynek dwóch przedstawicielek płci pięknej rozgrzeje męską część widowni do czerwoności za sprawą ich wdzięków i prawdopodobnie również umiejętności sportowych. Obydwie panie w końcu nie od dziś zawodowo trenują różnego rodzaju dyscypliny.

26-letnia Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska, podobnie jak wspomniany wcześniej DJ Decks, posiada czarny pas koreańskiej sztuki walki taekwondo, a jej umiejętności potwierdzają liczne sukcesy w kraju i zagranicą. Na co dzień zajmuje się jednak przede wszystkim swoją działalnością na Instagramie i YouTubie.

Jej rywalka będzie 21-letnia Patrycja “Lady Squat” Zahorska to z kolei mistrzyni Polski w bikini fitness. Może więc pochwalić się nieprzeciętną urodą i znakomicie wyrzeźbionym ciałem. Pochodzi ze sportowej rodziny, więc od dziecka kultura fizyczna była nieodłącznym elementem jej życia. Do pojedynku z Brzuszczyńską przygotowywała się z poznańskim klubie Czerwony Smok oraz warszawskim Berkucie.

Wskazanie faworytki tego pojedynku będzie niezwykle trudne, co ma swoje przełożenie na kursy u legalnych bukmacherów online.

Rafał „Tito” Kryla – Damian “Rest” Osytek

Ciekawie zapowiada się również pojedynek Rafała Kryły z Damianem Osytkiem. Pierwszy z nich miał już okazję wystąpić podczas pierwszej gali FFF, na której w dobrym stylu rozprawił się z Gregiem Collinsem.

Rywalem popularnego „Tita” będzie znany warszawski raper Damian „Rest” Osytek. „Rest” brał udział w licznych projektach muzycznych, na czele z Dixon 37, Benzyna, Szybki Szmal, czy Załoga i Zjednoczony. Pojedynek z Kryłą będzie dla niego debiutem w MMA, jednak nie należy go lekceważy, ponieważ do gali FFF 2 przygotowywał się pod okiem trenerów z klubu Aligatores. Wcześniej przez lata trenował boks, więc walka w stójce powinna być jego atutem.

Z kolei „Tito” pokazał podczas pierwszego FFF, że wie na czym polega walka w klatce i dał radę zdominować swojego rywala, popisując się przy tym kilkoma ciekawymi technikami na czele z kopnięciami obrotowymi. Niemniej, zdaniem bukmacherów faworytem tej walki będzie „Rest”.

Filip Bątkowski – Hubert Sulewski

Pojedynek dwóch przedstawicieli polskiej armii w wadze lekkiej. W szranki staną podporucznik Filip Bątkowski, który dał się poznać szerszej publiczności za sprawą organizacji gali Army Fight Night. W swoich dotychczasowych występach odniósł trzy zwycięstwa – dwa jako zawodowiec i jedną jeszcze jako amator. Wystąpił również na pierwszej gali FFF, na której rozprawił się z Kamilem Korzeniowskim.

Jego rywal, będący w stopniu starszego szeregowego, może z kolei pochwalić się sporą liczbą stoczonych walk i świetnym bilansem – do tej pory w 13 walkach stoczonych jako amator i zawodowiec zdołał odnieść 11 zwycięstw, poniósł 1 porażkę, a swoją ostatnią walkę z Partykiem Duńskim zremisował. Mimo iż faworytem bukmacherów będzie Bątkowski, wydaje się, że jego niższy stopniem rywal będzie w stanie napsuć mu sporo krwi.

Justyna Haba – Klaudia Pawicka

Pierwszym pojedynkiem gali w Zielonej Górze będzie walka pomiędzy Justyną Habą a Klaudią Pawicką. Pierwsza z nich, nosząca wiele mówiący przydomek „Lara Croft”, stoczyła w swojej karierze dwa zawodowe pojedynki w ramach japońskich gali Rizin. Obydwa pojedynki, które z reprezentantkami Kraju Kwitnącej Wiśni wygrała.

Jej rywalka również ma na swoim koncie dwie stoczone walki, jednak, póki co nie zaznała smaku zwycięstwa w zawodowym MMA. Niemniej, nie sposób odmówić jej umiejętności – w bogatej karierze amatorskiej zdobywała m. in. mistrzostwo polski w sanda i tajskim boksie. Może pochwalić się również brązowym medalem MŚ w kickboxingu. Mimo to, zdecydowaną faworytką tego pojedynku będzie Justyna Haba.

Załóż konto u legalnego buka online i typuj sporty walki!

Jeśli interesujesz się sportami walki i chciałbyś zamienić swoją wiedzę na pieniądze, to nie pozostaje nam nic innego jak polecić Ci usługi jednego z legalnych bukmacherów online. Niezależnie od tego, którego z nich wybierzesz, możesz liczyć na bonus powitalny od depozytu, dzięki czemu zyskasz środki na darmowe zakłady. Przy okazji rejestracji nie zapomnij, by skorzystać z kodów bonusowych z naszego serwisu. Za ich sprawą zwiększysz wartość bonusów na start.

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close