Gala FAME MMA startuje już 30 czerwca. W sobotę w Hali Widowiskowo-Sportowej w Koszalinie zmierzą się ze sobą gwiazdy YouTuba. Celebryci znajdą się też w loży szyderców czy komentatorów.

Sponsorem wydarzenia jest bukmacher LV BET, który przygotował już na to wydarzenie zakłady. Z naszym kodem promocyjnym LV BET Twój bonus może być jeszcze większy. Wystarczy, że zarejestrujesz się przez nasz link.

 Sprawdź promocje od bukmachera LVBET

Sprawdź promocje od bukmachera LVBET

Celebryci w MMA

W ramach FAME MMA odbędzie się aż siedem walk. Wszystkie zostaną rozegrane o godz. 20. Na ringu zmierzą się ze sobą:

Jakub “Guzik” Szymański i Michał “Boxdel” Baron;

Daniel “Magical” Zwierzyński i Adrian “Polak” Polański;

Piotr Celej i Krzysztof Olczak;

Marek “Maro” Wilczak i Łukasz Lupa;

Dawid “Ambro” Ambroziak i Dawid “Sufer” Ozdoba;

Hubert “Preety Boy” Korczak i Krystian “Krycha” Wilczak;

Michał “Handke” i Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka;

Michał “Bogas” Bogawski i Sebastian “Ztrolowany” Nowak.

Najwyższy kurs na zwycięzcę walki wynosi 3.95. LV BET daje tyle na Daniela Zwierzyńskiego.

Celebrytów nie zabraknie także poza ringiem. Walki komentować będzie m. in. Trybson i Adam Z. Konferansjerem imprezy będą natomiast Chwytak i Pan Pawłowski. W loży szyderców spotkamy natomiast IsAmUxPompę, TheNitroZyniak, Xayoo i Medusa, a ring girl będą Anna Aleksandrzak, Monika Miller i Monika Godlewska.

Po walkach przewidziano natomiast występy artystów.

Bukmacher LV BET

Polski bukmacher jest profesjonalistą w każdym calu, ale ma też spory dystans. Dowodem na to są właśnie zakłady na galę FAME MMA. Spoty z udziałem Zdzisława Kręciny też były połączeniem bukmacherki z zabawą. Były działacz piłkarski w humorystyczny sposób opowiadał o promocjach LV BET i naszej kadrze.

Już zupełnie poważnie wygląda natomiast oferta LV BET dla graczy. Dla nowych użytkowników polski bukmacher przygotował aż 1500 zł bonusu powitalnego, a także kilka innych promocji, jak Gruby Kupon, MultiKozak czy LV Punkty. Z naszym kodem promocyjnym Twój bonus na start może być jeszcze większy. Obstawiaj FAME MMA i zgarniaj wygrane!

FAME MMA z bukmacherem LV BET
4.6 (92.26%) 31 votes