Już w najbliższą sobotę odbędzie się Fame MMA 2, czyli druga edycja gali, w której to celebryci będą walczyć ze sobą na ringu. Sponsorem tego wydarzenia jest bukmacher LV BET, który to wprowadził specjalną promocję dla wszystkich graczy, którzy chcą obstawiać zawody Fame MMA.

Zarejestruj się w LV BET z naszym kodem promocyjnym, a otrzymasz na start powiększony bonus. Kliknij w baner lub link, a zostaniesz przekierowany do wyjątkowej oferty powitalnej. Stamtąd możesz dokonać rezerwacji i dołączyć do grona graczy legalnego polskiego bukmachera.

 Skorzystaj z bonusów u bukmachera LVBET

Skorzystaj z bonusów u bukmachera LVBET

Fame MMA 2 u bukmachera LV BET

Postaw kupon AKO na wydarzenie, które zaplanowane są w ramach gali Fame MMA z minimum 3 selekcjami i kursem min. 2.00. Jeśli wygrasz otrzymasz bonus +50% swoich wygranych! Minimalna stawka, a także maksymalna kwota bonusu to 50 zł.

Promocja jest aktywna od 10 października od godz. 10 do 13 października (czyli w dniu gali) do godz. 23.59. Bonus 50% wygranych zostanie dodany do Twojego konta 15 października do godz. 17:00. Podlega on 3-krotnemu obrotowi, po min. kursie 1.75.

Gala Fame MMA

Pierwsza edycja Fame MMA przyciągnęła tysiące widzów. Nie wątpimy, że druga odsłona będzie cieszyła się równie dużą popularnością. Na ringu ponownie zobaczymy znanych internetowych celebrytów.

Jakie czekają nas pojedynki? Na ringu zmierzą się ze sobą:

Daniel “Magical” Zwierzyński – Marcin “Rafonix”

Krasucki Adrian “Polak” Polański – Dawid Malczyński

Marek “Adbuster” Hoffman – Dawid “Surfer” Ozdoba

Amadeusz “Ferrari” Roślik – Sylwester “Bystrzak” Tkocz

Piotr “Bonus BGC” Witczak – Sebastian “Ztrolowany” Nowak

Piotr i Paweł Tyburscy – Piotr i Paweł Kluk

Artek “Waluś” Walczak – Piotr “Czapi” Czapiewski

Kamil “Kasti” Stępiński – Łukasz Lupa

Walki będzie komentował znany z KSW Marcin “Różal” Różalski.

To nie jedyne wydarzenie sportowe, które objęte jest specjalną promocją LV BET. Bukmacher przygotował też bonusy m. in. dla miłośników piłki nożnej, koszykówki i hokeja. Wysokie kursy i szeroki wybór zakładów na żywo to kolejny powód, aby wybrać ofertę LV BET.

Fame MMA 2: LV BET dodaje +50% do wygranych zakładów
4.7 (94.29%) 14 votes