Fame MMA 9 – kursy bukmacherskie

Ten tekst jest nieaktualny.

Sprawdź artykuł o gali Fame MMA 10, która odbędzie się 15.05.2021

Arab
ArabKurs 1,82Postaw w BetclicSzanse na wygraną: 50%
VS
KizoKurs 1,82Postaw w BetclicSzanse na wygraną: 50%
Kizo

Już 6 marca 2021 roku po raz kolejny będziemy świadkami pojedynków popularnych osobistości internetowych w ramach gali Fame MMA 9: Let’s Play! Poznaliśmy już cały line’up tego wydarzenia. W walce wieczoru mieliśmy zobaczyć hitowo zapowiadające się starcie w wadze ciężkiej pomiędzy Patrykiem „Kizem” Wozińskim a Pawłem „Popkiem” Mikołajuwem, jednak ten drugi złamał rękę. Zastąpi go Gabriel „Arab” Al-Sulwi, a starcie to odbędzie się na zasadach boksu pokazowego. W drugim pojedynku wieczoru zmierzy dwóch niezwykle popularnych youtuberów, Sylwestra Wardęgę oraz Kacpra „Blonsky’ego” Błońskiego. Do klatki powróci również mistrz Fame MMA w wadze średniej, Marcin Malczyński, który zmierzy się Jakubem „Kubańczykiem” Flasem. Swój debiut w klatce zaliczy partnerka Artura Szpliki, Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk, która skrzyżuje rękawice z Kamilą „Zusje” Smogulecką. Potwierdzono również występ Mariusza „Hejtera” Słońskiego, którego rywalem będzie Filip Zabielskim, a nie jak początkowo zapowiadano z „Rafoniksem”. Na gali Fame MMA 9 zobaczymy również pojedynki Karoliny „Way of Blonde” Brzuszczyńskiej z Anną Andrzejewską, Jakuba „Kuba Post” Postaremczaka z Mikołajem „VanDalem” Rdzankiem, Patryka „paTrykosa” Domke z Pawłem „Ponczkiem” Sikorą, Krystiana „Krychy” Wilczaka z Patrykiem „Mortalciem” Baranem oraz Patryka „Ryby” Karasia z Olehem „Olegiem” Riaszeńczewem.

Widzom, którzy wykupią dostęp pay-per-view na stronie FAMEMMA.TV dostarczona zostanie zarówno duża dawka sportowych emocji, jak i czystej rozrywki. Fame MMA 9 z przyczyn sanitarnych najprawdopodobniej odbędzie się bez udziału publiczności. Czytaj dalej, żeby dowiedzieć się więcej na temat tego wydarzenia i kursów bukmacherskich na poszczególne pojedynki.

Fame MMA 9 – karta walk

Karta walk Fame MMA 9 (stan na 3.03.2021) prezentuje się następująco:

 • Walka wieczoru – dywizja ciężka – Patryk „Kizo” Woziński – Gabriel „Arab” Al-Sulwi
 • Druga walka wieczoru – dywizja półśrednia – Sylwester Wardęga – Kacper „Blonsky” Błoński
 • Walka o pas Fame MMA – dywizja średnia – Jakub „Kubańczyk” Flas – Marcin Malczyński
 • Walka w dywizji koguciej kobiet – Kamila „Zusje” Smogulecka – Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk
 • Walka w dywizji półśredniej – Mariusz „Hejter” Słoński – Filip Zabielski
 • Walka w dywizji koguciej kobiet – Karolina „Way of Blonde” Brzuszczyńska – Anna Andrzejewska
 • Walka – dywizja wagowa jeszcze nieustalona – Jakub „Kuba Post” Postaremczak – Mikołaj „VanDal” Rdzanek
 • Walka w dywizji półśredniej – Patryk „paTrykos” Domke – Paweł „Ponczek” Sikora
 • Walka w dywizji średniej – Krystian „Krycha” Wilczak – Patryk „Mortalcio” Baran
 • Walka w dywizji lekkiej – Patryk „Ryba” Karaś – Oleh „Oleg” Riaszeńczew

W wydarzeniu wieczoru zobaczymy starcie bokserskie trójmiejskiego rapera Patryka „Kizo” Wozińskiego z innym wykonawcą hip-hopowym, Gabrielem „Arabem” Al-Sulwim. Wcześniej będziemy świadkami hitowego starcia o pas kategorii średniej. Drugi występ na Fame MMA zanotuje również youtuber Kacper Błoński – autor hitu „Eluwina”. Na gali zobaczymy również kilka długo zapowiadanych debiutów, w tym występy Sylwestra Wardęgi, Patryka „paTrykosa” Domkego oraz Karoliny „Way of Blonde” Brzuszczyńskej. Pod koniec stycznia ogłoszono również starcie doświadczonych Marcina „Rafoniksa” Krasuckiego i Mariusza „Hejtera” Słońskiego.

Fame MMA 9 – kursy bukmacherskie w Betclic

Kursy na Fame MMA 9 będą dostępne wyłącznie u bukmachera Betclic, który jest oficjalnym partnerem gali sygnowanych tą marką. Ten operator zakładów wzajemnych regularnie aktualizuje kursy na kolejne walki.

Zawodnik 1 KursZawodnik 2Kurs
Jakub „Kubańczyk” Flas1.33Marcin Malczyński2.85
Gabriel „Arab” Al-Sulwi1.82Patryk „Kizo” Woziński1.82
Sylwester Wardęga1.65Kacper Blonsky2.02
Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk1.28Kamila „Zusje” Smogulecka3.15
Patryk „Patrykos” Domke3.15Paweł „Ponczek” Sikora1.28
Karolina „Way of blonde” Brzuszczyńska1.48Anna Andrzejewska2.35
Krystian „Krycha” Wilczak1.33Patryk „Mortalcio” Baran2.85
Patryk „Ryba” Karaś1.42Oleh „Oleg” Riashentsev2.50
Jakub „Kuba Post” Postaremczak3.15Mikołaj „Vandal” Rdzanek1.28
Mariusz „Hejter” Słoński1.60Filip Zabielski2.10
Kursy sprawdzone 4.03.2021

Faworytem do wygranej w walce wieczoru jest Patryk „Kizo” Woziński. Poza nim, bukmacherzy typują wygrane Sylwestra Wardęgi, Kamili Wybrańczyk, Jakuba Flasa, Karoliny Brzuczyńskiej, Krystiana Wilczaka, Patryka Karasia, Mikołaja Rdzanka oraz Mariusza Słońskiego.

Pojedynki Fame MMA 9 można obstawiać już teraz. Jeśli zarejestrujesz konto u bukmachera Betclic, będziesz mógł liczyć na atrakcyjny bonus w formie cashback, za który będziesz mógł obstawić m. in. pojedynki na tej gali. Podczas rejestracji warto podać kod promocyjny, który znajdziesz w naszym serwisie. Dzięki niemu, będziesz mógł zyskać bonus powitalny o maksymalnej wartości, a co za tym idzie, zwiększyć swoje szanse na wysokie wygrane.

Fame MMA – kursy na jeszcze nie potwierdzone walki

W Betclic znajdziemy również kursy na walki Fame MMA, które nie zostały jeszcze ogłoszone, jednak mówi się o nich, że już niedługo mogą się odbyć. Zakłady na te wydarzenia można stawiać do końca 2021 roku.

Zawodnik 1 KursZawodnik 2Kurs
Michał „Boxdel” Baron1,45Wojciech Gola2,45
Aniela „Lil Masti” Bogusz1,30Marta „Linkimaster” Linkiewicz3,0
Kasjusz „Don Kasjo” Życiński1,82Norman Parke1,82
Kursy sprawdzone 27.01.2021

Wśród zapowiadanych walk bardzo ciekawie zapowiada się pojedynek dwóch założycieli Fame MMA, Michała „Boxdela” Barona i Wojciecha Goli. Faworytem legalnych bukmacherów jest „Boxdel”, który jak dotąd wygrał z Jakubem Szymańskim i przegrał z Jakubem Flasem. Jego prawdopodobny rywal na chwilę obecną może pochwalić się wygraną z Marcinem Krasuckim i przegraną z Dawidem Malczyńskim.

Dużo mówi się również o ewentualnym rewanżu Anieli „Lil Masti” Bogusz z Martą „Linkimaster” Linkiewicz. W ich pierwszym starciu zdecydowanie lepsza okazała się Bogusz, która szybko rozprawiła się ze swoją rywalką. Od tamtej pory Linkiewicz jednak włożyła sporo pracy w rozwój swoich umiejętności, pokonując po drodze Kamilę „Zusje” Smogulecką i Martę „Martirenti” Rentel.

Ostatnim zapowiadanym starciem w ofercie Betclica jest pojedynek Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego i Normana Parke’a. Obydwaj zawodnicy do pewnego czasu wymieniają się “uprzejmościami” na łamach wywiadów i mediów społecznościowych i w pewnym momencie wiele wskazywało na to, że do walki dojdzie już niedługo. Kursy na wygraną każdego z nich są bardzo wyrównane, co może nieco dziwić, tym bardziej, że Irlandczyk z Północy to zawodnik, który ma na koncie występy w UFC.

Patryk „Kizo” Woziński – Gabriel „Arab” Al-Sulwi

Początkowo, w walce wieczoru Fame MMA 9 miał wystąpić Paweł „Popek” Mikołajuw, jednak w trakcie przygotować nabawił się złamania ręki z przemieszczeniem i będzie musiał przejść operację. Ostatecznie, „Kizo” stoczy pojedynek z innym raperem, Gabrielem „Arabem” Al-Sulwim, a walka ta odbędzie się w formule bokserskiej. Dla każdego z nich będzie to dopiero drugi występ w Fame MMA – „Kizo” w swoim debiucie niespodziewanie przegrał przez TKO w 3. rundzie z Marcinem „Mielonidasem” Makowskim (1-1), a „Arab” wygrał jednogłośnie na punkty z Piotrem „Tyburim” Tyburskim.

Mimo to, doświadczenie przemawia zdecydowanie za Al-Sulwim, który stoczył już trzy oficjalne pojedynki – dwa w formule MMA i jeden w boksie. Za każdym razem okazywał się lepszy od swoich rywali. Do tego ma za sobą lata treningów brazylijskiego ju-jitsu, więc jest mocno obyty ze sztukami walki. Obydwu fighterów również przepaść jeśli chodzi o warunki fizyczne – „Kizo” to naturalny ciężki, podczas gdy jego rywal do tej pory rywalizował w wadze półśredniej. Podczas pojedynku dzielić ich będzie najprawdopodobniej około 20-30 kilogramów. Niemniej, nie czyni to trójmiejskiego artysty zdecydowanym faworytem tego starcia, a kurs na wygraną „Araba” wydaje się mieć naprawdę solidne value, przede wszystkim ze względu na jego duże doświadczenie.

 • Typ: wygrana „Araba” po kursie 1.82 @Betclic

Marcin Malczyński – Jakub „Kubańczyk” Flas

Wielki hit, którego stawką będzie pas Fame MMA w kategorii średniej, pomiędzy dwoma dotąd niepokonanymi zawodnikami. Obydwaj mieli już okazję udowodnić, że mieszane sztuki walki nie są im obce – Marcin Malczyński po dobrej walce pokonał doświadczonego Marka „Adbustera” Hofmanna (1-1). Malczyński wyróżnia się znakomitymi warunkami fizycznymi – ma aż 196 cm wzrostu, co czyni go bardzo trudnym do trafienia i daje mu wachlarz możliwości w narzucaniu swojego stylu walki. Z kolei głównym atutem „Kubańczyka” jest duża siła fizyczna i spore umiejętności techniczne, szczególnie, jeśli chodzi o stójkę. Do tej pory ma na swoim koncie dwie szybkie wygrane – z Michałem Baronem i Mateuszem „L-Pro” Łapotem. Obydwu swoich dotychczasowych rywali znokautował w 1. rundzie. Zdaniem bukmacherów, to właśnie Flas jest faworytem tego starciai. Faktem jest, że „Kubańczyk” przeważa nad swoim rywalem techniką, siłą i dynamiką, więc jeśli będzie w stanie skutecznie skracać dystans, to najprawdopodobniej rozstrzygnie ten pojedynek na swoją korzyść.

 • Typ: wygrana „Kubańczyka” po kursie 1,38 @Betclic

Sylwester Wardęga – Kacper „Blonsky” Błoński

Starcie dwóch niezwykle popularnych youtuberów będzie bez wątpienia jednym z najbardziej wyczekiwanych pojedynków tej gali. Sylwester Wardęga zyskał ogromną rozpoznawalność za sprawą mających miliony wyświetleń pranków. Pojedynek z Błońskim będzie dla niego debiutem w formule mieszanych sztuk walki. Jego pierwszy rywal, autor hitu „Eluwona”, ma już na koncie debiut w Fame MMA – wystąpił w walce wieczoru gali Fame MMA 8, podczas której wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów z Marcinem Dubielem (0-1). Wydaje się jednak, że tym razem czeka go znacznie trudniejsze zadanie, tym bardziej, że sprawny fizycznie i wyraźnie starszy Wardęga może mieć przewagę w sile. „Blonsky” jest co prawda wyższy i młodszy, jednak jego rywal zapowiedział, że będzie to dla niego dodatkowy handicap, gdyż jak sam twierdzi najlepiej czuje się w parterze. Chociaż niełatwo będzie wytypować faworyta tego pojedynku, chyba należy zgodzić się z bukmacherem, że nieco większe szanse na wygraną ma Wardęga, tym bardziej, że ma za sobą treningi m. in. pod okiem Marcina „Różala” Różalskiego. Co więcej, na konferencji sprawiał wrażenie bardziej pewnego siebie od swojego rywala.

 • Typ: wygrana Wardęgi po kursie 1,50 @Betclic

Kamila „Zusje” Smogulecka – Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk

Pojedynek dwóch Kamil w kategorii koguciej. Dla życiowej partnerski Artura Szpilki będzie to debiut w mieszanych sztukach walki, co nie przeszkadza jej w byciu zdecydowaną faworytką bukmacherów. Nie ma wątpliwości, że jest ona związana ze sportami uderzanymi nie od dziś, a przy okazji może liczyć na kilka fachowych porad od popularnego „Szpili”. Z kolei „Zusje” ma już za sobą dwa występy w tej formule – na gali Fame MMA 6 przegrała przez decyzję z doświadczoną Martą „Linkimaster” Linkiewicz (2-1), a następnie podczas Fame MMA 8 szybko rozprawiła się z Dagmarą Szewczyk (0-1). Mimo iż w klatce nie pokazuje spektakularnych umiejętności, to z pewnością nie brakuje jej motywacji i serca do walki. Jej najbliższa rywalka wydaje się jednak mieć znacznie większy potencjał i zaplecze sportowe, które może zapewnić jej sukces w tym pojedynku. Spodziewam się więc, że „Kamiszka” wygra ten pojedynek, jednak niewykluczone, że będzie do tego potrzebowała decyzji sędziów.

 • Typ: wygrana „Kamiszki” po kursie 1,45 @Betclic

Mariusz „Hejter” Słoński – Filip Zabielski

Na miesiąc przed rozpoczęciem gali ogłoszono, że znany z udziału w filmach Lorda Kruszwila, Mariusz „Hejter” Słoński będzie miał nowego rywala podczas Fame MMA 9. Początkowo miał zmierzyć się z „Rafoniksem” (1-2), jednak znany streamer skręcił kostkę i musiał się wycofać. W jego miejsce swoją szansę na debiut będzie miała inny internetowy celebryta, Filip Zabielski. Popularny youtuber i tiktoker nie będzie jednak zdaniem bukmacherów faworytem do wygranej. „Hejter” ma za sobą już dwie walki w Fame MMA, podczas których zaprezentował się całkiem przyzwoicie – najpierw pokonał Tomasza Olejnika (0-2), a następnie po dość jednostronnym pojedynku musiał uznać wyższość faworyzowanego Patryka „Mortalcia” Barana, który poddał go w 3. rundzie. Umiejętności jego najbliższego rywala są na chwilę obecną zagadką, jednak będzie on miał dość ograniczony czas na przygotowania z racji tego, że został powołany niemal na ostatnią chwilę. Więcej atutów wydaje się więceżeć po stronie Słońskiego.

 • Nasz typ: wygrana „Hejtera” po kursie 1,40 @Betclic

Karolina „Way of Blonde” Brzuszczyńska – Anna Andrzejewska

Pierwsze starcie pań w karcie walk tego wieczoru. Zobaczymy w niej zawodniczki, które mają już na koncie oficjalne pojedynki w sportach uderzanych. Karolina Brzuszczyńska zadebiutowała w MMA podczas gali FFF 2 w grudniu 2019 roku. Wygrała wówczas na punkty z Patrycją „Lady Squat” Zahorską (0-1), mimo iż jej rywalka miała nad nią wyraźną przewagę warunków fizycznych. Popularna „Way of Blonde” rozwija swoje umiejętności pod okiem legendy polskiej sceny MMA, Antoniego Chmielewskiego, a przy tym ma za sobą lata treningów w taekwondo. Jej rywalka ma również doświadczenie w sportach uderzanych i siłowych – uprawiała trójbój siłowy, fitness i ma za sobą jedną wygraną amatorską walkę bokserską. Do walki przygotowuje się pod okiem Marcina Bandela, który w swojej karierze występował m. in. w UFC. Anna Andrzejewska ma teraz miesiąc na zrzucenie 16 kilogramów. Jeśli uda jej się to zrobić bez większej utraty siły, to będzie miała szansę na powodzenie w tym starciu. Kurs na jej wygraną jest na chwilę obecną bardzo atrakcyjny.

 • Typ: wygrana Anny Andrzejewskiej po kursie 2,60 @Betclic

Jakub „Kuba Post” Postaremczak – Mikołaj „VanDal” Rdzanek

Walka z podtekstem pomiędzy dwoma youtuberami, którzy od dłuższego czasu nie szczędzą sobie obelg na łamach mediów społecznościowych. Co więcej, mają już na koncie prolog do tego występu – w grudniu ubiegłego roku „Kuba Post” wybrał się osobiście do „Vandala” i obydwaj stoczyli krótki pojedynek w parterze na podwórku tego drugiego. Obydwu youtuberów rozdzielił ostatecznie ojciec Rdzanka. Teraz youtuberzy będą mieli okazję wyjaśnienia sobie wszelkich niedomówień, które pomiędzy nimi wystąpiły. Na oficjalnej konferencji obydwaj nie szczędzili sobie ostrych słów, jednak ostatecznie tym razem obyło się bez rękoczynów. Chociaż będzie to dla nich oficjalny debiut w tej dyscyplinie, to zdecydowanym faworytem bukmacherów jest „Vandal”, który ma wyraźną przewagę warunków fizycznych. Kategoria wagowa nie została jednak, póki co ustalona.

 • Typ: wygrana VanDala po kursie 1,22 @Betclic

Patryk „paTrykos” Domke – Paweł „Ponczek” Sikora

Pojedynek w kategorii do 77 kilogramów pomiędzy zawodnikami, dla których będzie to oficjalny debiut w MMA. Mimo to, obydwaj dbają o formę fizyczną, a przy tym temat sztuk walki nie jest im obcy, dzięki czemu można być spokojnym o poziom sportowy tego wydarzenia. „Ponczek” dał się poznać jako członek grupy „Warszawski Koks”, a popularność zyskał za sprawą filmów z treningów. Od pewnego czasu informował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że przygotowuje się do walki. Z kolei „paTrykos” zyskał popularność za sprawą nagrań na YT, w których komentuje wszelkie wydarzenia i plotki związane z Fame MMA. Wiele wskazuje na to, że może to być jeden z najlepszych pojedynków tego wieczoru. Zdecydowanym faworytem tego starcia jest według Betclica „Ponczek”, jednak warto zauważyć, że przewaga warunków fizycznych, przynajmniej jeśli mówimy o wzroście, leży po stronie „paTrykosa”.

 • Typ: wygrana „Ponczka” po kursie 1,45 @Betclic

Krystian „Krycha” Wilcza – Patryk „Mortalcio” Baran

Do klatki Fame MMA powróci również doświadczony Krystian „Krycha” Wilczak, dla którego będzie to już czwarty występ na Fame MMA. Jak dotąd, wygrał z Hubertem „Kenem” Korczakiem (0-1) przez TKO w 2. rundzie podczas pierwszej edycji Fame MMA oraz z Bartłomiejem „Rubym” Brzezińskim (0-2) przez KO w 1. rundzie pojedynku na Fame MMA 3. W swoim ostatnim występie przegrał z Kamilem „Kastim” Stępińskim (2-1) na Fame MMA 5 w październiku 2019 roku. Później nabawił się poważnej kontuzji, która wykluczyła go z udziału w Fame MMA 7, gdzie miał zmierzyć się z Maciejem Szewczykiem (0-2). Początkowo, na Fame MMA 9 jego rywalem miał być Aleksandr Muzheiko (0-0), jednak pochodzący z Ukrainy model został wycofany z karty walk. Zastąpi go Patryk „Baran” Mortalcio, który zadebiutował podczas gale Fame MMA 8. Był to debiut udany, ponieważ udało mu się poddać „Hejtera” w 3. rundzie pojedynku. Popularnego youtubera czeka teraz walka ze znacznie silniejszym rywalem i raczej nie będzie faworytem tego pojedynku.

 • Typ: wygrana „Krychy” po kursie 1,30 @Betclic

Patryk „Ryba” Karaś – Oleh „Oleg” Riaszeńczew

W pierwszym pojedynku tego wieczoru zobaczymy zawodników, którzy już mieli okazję występować na Fame MMA, jednak ze zmiennym szczęściem. Popularny raper i freestyler „Ryba” swoją przygodę z mieszanymi sztukami walki rozpoczął od wygranej niejednogłośnym werdyktem sędziów z innym wykonawcą rapowym, Filipem „Filipkiem” Marcinkiem (2-1). Walka ta zaskoczyła ekspertów i kibiców wysokim poziomem. Z kolei Oleh Riaszeńczew został efektownie znokautowany przez utalentowanego Kamila „Hassiego” Hassana (1-2). Znany z „Big Brothera” celebryta nie miał w tym pojedynku za wiele do powiedzenia i tak naprawdę nie mógł pokazać choćby ułamka swoich umiejętności. Ciężko jest wskazać faworyta tego pojedynku, co potwierdzają również kursy bukmacherskie. Póki co, jednak lepsze wrażenie w Fame MMA zostawił po sobie „Ryba” i dlatego też obstawiam jego wygraną.

 • Typ: wygrana „Ryby” po kursie 1,75 @Betclic

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close