Fame MMA 7 kursy bukmacherskie

FAME MMA 8 – kursy, analiza, walki – SPRAWDŹ

Wiadomo już, że 5 września 2020 będziemy mogli po raz kolejny ekscytować się zmaganiami znanych internetowych osobistości w klatce. Wiemy również, że jej największym wydarzeniem będzie występ Pawła Mikołajuwa, lepiej znanego jako „Popek”. Jego rywalem będzie debiutujący w mieszanych sztukach walki Damian „Stifler Zduńczyk. Potwierdzono również pojedynki, w których zobaczymy m. in.  Adriana „Polaka” PolańskiegoMarcina „El Testosterona” Najmana czy Martę „Linkimaster” Linkiewicz. W ostatnim czasie z karty walk wypadły pojedynki Krystiana „Krychy” Wilczaka z Maciejem „Szewcem” Szewczykiem, a ich miejsce zajęło hitowo zapowiadające się starcie pomiędzy Dawidem Malczyńskim a Wojciechem Golą oraz pojedynek Sebastiana „Ztrolowanego” Nowaka z Maciejem Ratajem. Cała gala będzie dostępna dla widzów do obejrzenia za pośrednictwem systemu pay-per-view.

Popek
PopekPaweł MikołajuwKurs 1.15Postaw w BetclicSzanse na wygraną: 75%
VS
StiflerDamian ZduńczykKurs 4,0Postaw w BetclicSzanse na wygraną: 25%
Stifler

Fame MMA 7 – kursy bukmacherskie w Betclic

Kursy bukmacherskie na Fame MMA 7 zostały udostępnione na stronie legalnego bukmachera Betclic. W tym roku to właśnie ten buk został oficjalnym sponsorem gali. Kursów nie znajdziemy natomiast na stronie LVBET, który przez 6 gal był partnerem tego wydarzenia. Do gali pozostało jeszcze trochę czasu i z pewnością szczegóły na temat Fame MMA 7 będą ujawniane w kolejnych tygodniach. Oto jak przedstawiają się kursy na poszczególne pojedynki:

Zawodnik 1KursKursZawodnik 2
RatajMaciej Rataj2.201.52Sebastian „Ztrolowany” NowakZtrolowany
Linkimaster Marta „Linkimaster” Linkiewicz1.154.0Marta „Martirenti” Rentel Martirenti
Tybori Paweł „Tybori” Tyburski2.01.65Arkadiusz „Aroy” Tańcula Aroy
Malczynski Dawid Malczyński1.402.50Wojciech Gola Gola
Lew Dariusz „Lew” Kazimierczuk2.601.38Marcin „El Testosteron” Najman El Testosteron
Hassi Kamil „Hassi” Hassan1.502.25Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka Wiewiór
Don Kasjo Marcin „Mielonidas” Makowski1.302.90Łukasz „Lupa” Lupa Lupa
Olejnik Tomasz „Olejnik” Olejnik1.502.25Mariusz „Hejter” Słoński Hejter
Polak Adrian „Polak” Polański1.951.65Amadeusz „Ferrari” Roślik Ferrari
Popek Paweł „Popek” Mikołajuw1.154.0Damian „Stifler” Zduńczyk Stifler

Kursy na Fame MMA 7 sprawdzone 5.09.2020 o godz. 20:00

Większość pojedynków ma zdaniem buków swoich zdecydowanych faworytów, wyjątkiem jest tak naprawdę pojedynek „Tyboriego” z „Aroyem”. Najwyżej oceniane są szanse na wygrane „Linkimaster”, „Popka” i „Hassiego”.

Zarejestruj się w Betclic i zdobądź bilety na Fame MMA 7

Betclic przygotował specjalną ofertę dla swoich nowych klientów. Jeśli zarejestrują oni swoje konto u tego buka i odbiorą bonus powitalny w formie cashback, będą mieli szansę zdobyć bilety na Fame MMA 7. To jednak nie koniec atrakcji. Jeśli zarejestrujesz się z wykorzystaniem naszego specjalnego kodu promocyjnego Betclic, będziesz mógł zmaksymalizować wartość oferty startowej. Dodatkowo, jeśli wykorzystasz pierwszy cashback możesz skorzystać z drugiego. Postaw kupon AKO z min 4 zdarzeniami i kursem 3.0 na walki w ramach Fame MMA 7, a jeśli jedno zdarzenie na kuponie będzie przegrane otrzymasz zwrot stawki do 40 zł.

Karta walk Fame MMA 7 [aktualizowana]:

  • Main event: Paweł „Popek” Mikołajuw – Damian „Stifler” Zduńczyk
  • Co-main event: Adrian „Polak” Polański – Amadeusz „Ferrari” Roślik
  • Marta „Linkimaster” Linkiewicz – Marta „Martirenti” Rentel
  • Dawid Malczyński – Wojciech Gola
  • Marcin „Mielonidas” Makowski – Łukasz „Lupa” Lupa
  • Paweł „Tybori” Tyburski – Arkadiusz „Aroy” Tańcula
  • Marcin „El Testosteron” Najman – Dariusz „Lew” Kaźmierczuk
  • Kamil „Hassi” Hassan – Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka
  • Tomasz Olejnik – Mariusz „Hejter” Słoński
  • Sebastian „Ztrolowany” Nowak – Maciej Rataj

Jasne jest już, że podczas Fame MMA 7 zobaczymy rekordową liczbę 10 walk.

Fame MMA 7 – zapowiedzi walk

Poniżej przybliżyliśmy sylwetki wszystkich zawodników, którzy wezmą udział we wrześniowym wydarzeniu.

Main event: Paweł „Popek” Mikołajuw – Damian „Stifler” Zduńczyk

Kurs: 1,15
Paweł Mikołajuw
Paweł MikołajuwPopek
Waga: 114 kg
Wzrost: 183 cm
Ostatnia walka: przegrana
Kurs: 4,0
Damian Zduńczyk
Damian ZduńczykStifler
Waga: 95 kg
Wzrost: 188 cm
Ostatnia walka: –

Znany i lubiany raper powraca do metalowej klatki po niezbyt udanej (przynajmniej pod względem sportowym) przygodzie z organizacją KSW. „Popek” będzie teraz miał okazję pokazać swoje umiejętności fanom Fame MMA. Wydaje się, że lider Gangu Albanii trafił we właściwe miejsce i szybko powinien wpasować się w środowisko internetowych celebrytów, do których bez wątpienia sam się zalicza. W swojej dotychczasowej karierze w mieszanych sztukach walki, Paweł Mikołajuw (znany również jako Paweł Rak) stoczył aż 7 pojedynków, co czyni go jednym z najbardziej doświadczonych zawodników organizacji prowadzonej przez Wojciecha Golę. Jego bilans to 3 wygrane (3 KO) i 4 porażki. Poza KSW, występował również dla brytyjskich organizacji Cage Rage i FX3. W pokonanym polu pozostawił Glena Reida, Keva Simsa i Roberta „Hardkorowego Koksa” Burneikę. Przegrywał z Sanderem Duyvisem, Mariuszem Pudzianowskim, Tomaszem „Strachem” Oświecińskim i Erko Junem. Możemy gdybać, jak potoczyłaby się jego kariera w MMA, gdyby nie zawieszenie ze strony brytyjskiej federacji. Wiemy jednak, że „Popek” obecnie podchodzi do swoich treningów bardzo poważnie i próbuje nieco poprawić swoją kondycję, która została mocno nadszarpnięta latami imprezowania.

2 sierpnia ogłoszono, że rywalem „Popka” w jego debiucie w Fame MMA, będzie znany z „Warsaw Shore” Damian „Stifler” Zduńczyk (0-0), który po raz pierwszy wystąpi w formule MMA. Popularny celebryta oznajmił w wywiadzie przed walką, że lider Gangu z Albanii nawiedza go w snach i że sam trochę obawia się samego pojedynku. Przyznał jednak, że liczył na pojedynek z kimś tak znanym jak popularny raper. Pojedynek zapowiada się całkiem ciekawie, tym bardziej, że „Stifler” od lat spędza długie godziny na siłowni i jeśli podejdzie do treningów MMA również poważnie, to być może zdoła postawić swojemu bardziej doświadczonemu rywalowi trudne warunki

Co-main event: Adrian “Polak” Polański – Amadeusz „Ferrari” Roślik

Kurs: 1,95
Adrian Polański
Adrian PolańskiPolak
Waga: 77 kg
Wzrost: 175 cm
Ostatnia walka: wygrana
Kurs: 1,65
Amadeusz Roślik
Amadeusz RoślikFerrari
Waga: 84 kg
Wzrost: 178 cm
Ostatnia walka: przegrana

Drugim wydarzeniem wieczoru Fame MMA 7 będzie starcie pomiędzy Adrianem “Polakiem” Polańskim (1-2) a Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem (1-2, 1 KO). Obydwaj zawodnicy mieli już okazję zmierzyć się podczas Fame MMA 4. Wówczas lepszy okazał się „Polak”, który wygrał na punkty. Pojedynek był wyjątkowo zacięty, a obydwu fighterów dodatkowo motywował ich osobisty konflikt, który po dziś dzień nie został wyjaśniony. Co ciekawe, po ogłoszeniu werdyktu, „Ferrari” zgłosił oficjalny protest ws. decyzji sędziów, który jednak ostatecznie został odrzucony. Ich rewanż zapowiada się niezwykle ciekawie, tym bardziej, że mieli ponad rok na udoskonalenie swoich umiejętności i być może w końcu uda im się wyjaśnić niesnaski, które pojawiły się między nimi. Obydwaj stoczyli dla tej organizacji po 3 pojedynki – Polański oprócz wygranej z Roślikiem zanotował dwie porażki przez decyzje, kolejno z Dawidem Malczyńskim (3-0) i Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim (2-0). Z kolei jego rywal ma na koncie jeszcze wygraną z Sylwestrem „Bystrzakiem” Tkoczem (0-1) w swoim debiucie oraz porażkę ze wspomnianym wcześniej Malczyńskim.

Marta „Linkimaster” Linkiewicz – Marta „Martirenti” Rentel

Jedyny “babe fight” tej gali. Wystąpią w niej doświadczona Marta „Linkimaster” Linkiewicz (2-1) oraz debiutująca w mieszanych sztukach walki Marta „Martirenti” Rentei (0-0). Pierwsza z nich zyskała status patoinfluencerki, w dużej mierze za sprawą kontrowersyjnych wypowiedzi i zdjęć, które publikuje na swoim koncie na Instagramie. Z kolei „Martirenti” promuje na swoim profilu treści związane ze zdrowym stylem życia i znana jest między innymi z udziału w programie „Fame czy shame”. Chociaż nie wiemy tak naprawdę czego się po niej spodziewać, niewykluczone, że pokaże się z dobrej strony, tym bardziej, że dużą wagę przywiązuje do swojej formy fizycznej. Dla Linkiewicz z kolei będzie to już czwarty pojedynek w Fame MMA. Do tej pory udało jej się pokonać Monikę „Esmeraldę” Godlewską (0-1) i Kamilę „Zusje” Smogulecką (0-1). Przegrała natomiast, w dodatku szybko, z Anielą „Lil’ Masti” Bogusz (1-0). Pojedynek „Linkimaster” z „Mertirenti” zapowiada się ciekawie, jednak wskazanie faworytki może okazać się wbrew pozorom trudne. Warto więc śledzić ich profile na mediach społecznościowych, by dowiedzieć się więcej na temat przygotowań obydwu zawodniczek do walki.

Marcin „Mielonidas” Makowski – Łukasz „Lupa” Lupa

Bardzo ciekawie zapowiadał się pojedynek w formule K-1, w którym mieli zmierzyć się niepokonany do tej pory w Fame MMA Kasjusz „Don Kasjo” Życiński i powracający do Fame MMA Łukasz Lupa, który wystąpi w klatce po raz pierwszy od drugiej gali tej organizacji. Mający za sobą występy w amatorskim boksie „Don Kasjo” niestety nabawił się kontuzji ucha i nie wystąpi podczas gali Fame MMA 7. Informacja ta pojawiła się zaledwie tydzień przed galą. Rozpoczęło się szukanie zastępstwa i udało się. Z Łukaszem Lupą będzie walczył Marcin Makowski. „Mielonidas” na co dzień jest zawodnikiem Pompa Team. Miał również swoją przygodę z Fame MMA, gdy podczas czwartej z gali pokonał Patryka „Kizio” Wozińskiego. Makowski jest faworytem pojedynku, ma doświadczenie i dobre warunki fizyczne.

Jego najbliższy rywal wystąpił dotąd na Fame MMA dwukrotnie, w dodatku podczas dwóch pierwszych gal organizowanych pod tą marką. W swoim pierwszym pojedynku rozprawił się z Kamilem WIlczakiem przez KO w pierwszej rundzie. W swojej drugiej walce musiał z kolei uznać wyższość Kamila Stępińskiego, z którym przegrał przez TKO, również w pierwszej odsłonie starcia. Co ciekawe, początkowo spekulowano, że rywalem „Don Kasja” podczas tej gali będzie Marcin Najman, jednak popularny “El Testosteron” zdążył już ogłosić, że swój kolejny pojedynek stoczy z Dariuszem “Lwem” Kaźmierczukiem (1-8).

Dawid Malczyński – Wojciech Gola

Pojedynek Dawida Malczyńskiego (3-0) z Wojciechem Golą (1-0) początkowo zaplanowane było na kolejną edycję Fame MMA. Ostatecznie obydwaj niepokonani fighterzy trafili do karty 7. edycji. Bez wątpienia jest to jedna z najciekawiej zapowiadających się walk tego wieczoru – zarówno Malczyński jak i Gola pokazywali już, że mają spory potencjał, jeśli chodzi o mieszane sztuki walki. Stawką tego pojedynku nie będzie jednak należący do pierwszego z nich pas w kategorii półśredniej – z racji tego, że zawodnicy mieli mniej czasu na przygotowania, limit wagowy został ustalony na 80 kilogramów. Zdaniem bukmacherów, faworytem tego starcia jest bardziej doświadczony Malczyński, jednak Wojciech Gola zdążył pokazać się z bardzo dobrej strony w starciu z „Rafoniksem”, a do tego można mówić o nim jako o pełnoprawnym sportowcu – osiągał spore sukcesy w snowboardowym freestyle’u. Liczę więc na to, że Gola zanotuje na swoim koncie drugą wygraną

Paweł „Tybori” Tyburski – Arkadiusz „Aroy” Tańcula

Jako drudzy tego wieczoru do oktagonu wejdą Paweł „Tybori” Tyburski (0-0) i Arkadiusz „Aroy” Tańcula. Pierwszy z nich zapisał się w historii mieszanych sztuk walki występem w walce bliźniaków, w której wraz ze swoim bratem Piotrem rozprawili się ze swoimi imiennikami, braćmi Klukami. Pierwotnie to właśnie jego brat miał stanąć na ringu na gali Fame MMA, ale dostał kontuzji i zastąpi go bliźniak. Tyburski nie miał jednak jeszcze okazji wystąpić w pojedynku 1 na 1, więc walka z „Aroyem” będzie dla niego w gruncie rzeczy oficjalnym debiutem. Z kolei jego rywal występować w zawodowym MMA już dwukrotnie. W swoim debiucie na gali Silesian MMA Challenge wygrał na punkty z Dariuszem Sierhejem. Drugi pojedynek stoczył już dla organizacji FAME MMA i dość niespodziewanie pokonał bardziej doświadczonego Alana Kwiecińskiego (1-3), po raz kolejny na punkty. Czy Arkadiusz Tańcula zdoła zaliczyć trzecią z rzędu wygraną w klatce? Tego dowiemy się dopiero 5 września, jednak to właśnie on wydaje się cichym faworytem tego pojedynku.

Marcin Najman – Dariusz „Lew” Kaźmierczuk

Na najbliższym Fame MMA, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, nie zabraknie również Marcina „El Testosterona” Najmana (2-5, 1 KO, 1 Sub), który tym razem skrzyżuje rękawice z Dariuszem „Lwem” Kaźmierczukem (1-8, 1 KO). Pojedynek ten miał być początkowo walką pożegnalną wojownika z Częstochowy, jednak po raz kolejny najprawdopodobniej odwlecze się to w czasie – podczas ostatniej konferencji Fame MMA, „El Testosteron” wdarł się w ostrą utarczkę słowną z „Don Kasjo” i wszystko wskazuje na to, że wyjaśnią oni swoje nieporozumienia w klatce podczas jednej z przyszłych gal. Faktem jest, że 41-latek prezentuje się coraz słabiej, o czym świadczy m. in. błyskawiczna porażka z Piotrem „Bestią” Piechowiakiem na gali Fame MMA 6. Tym razem przyjdzie mu walczyć z rywalem starszym od siebie – Dariusz Kaźmierczuk ma 46 lat, a w mieszanych sztukach walki zadebiutował w wieku 39 lat. Jak dotąd, na 9 pojedynków wygrał tylko raz – w 2018 roku roku pokonał Dawida Harasa (0-20). Co ciekawe, popularny „Daro Lew” miał okazję walczyć z Szymonem Kołeckim (8-1, 8 KO), jednak został znokautowany w 33 sekundzie walki. Marcin Najman powinien jednak okazać się znacznie mniej wymagającym rywalem. Pojedynek dwóch fighterów o ujemnym bilansie może okazać się jednak całkiem interesujący.

Tomasz Olejnik – Mariusz „Hejter” Słoński

Tomasz Olejnik (0-1) wraca do klatki po porażce z Dawidem Malczyńskim (3-0). Popularny youtuber przegrał z mistrzem kategorii półśredniej po bardzo mocnym kopnięciu na korpus, jednak chociaż walka trwała zaledwie kilkadziesiąt sekund, Olejnik pokazał się z pozytywnej strony. Jego kolejnym rywalem będzie debiutujący w mieszanych sztukach walki Mariusz „Hejter” Słoński. Obydwaj w ostatnim czasie nie szczędzili sobie uszczypliwości na youtubie, wymieniając się dissami, a teraz będą mieli okazję wyjaśnić swoje niesnaski na arenie Fame MMA. Obydwaj co prawda nie imponują tężyzną fizyczną i najprawdopodobniej nie będą w tym pojedynku bazować na sile. Niemniej, pojedynek nie musi wcale potrwać długo, tym bardziej, że Tomasz Olejnik już od pewnego czasu flirtuje z mieszanymi sztukami walki i poświęca sporo czasu na treningi. To właśnie przewaga doświadczenia może zadecydować o jego wygranej w tym pojedynku.

Kamil „Hassi” Hassan – Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka

Wielki rewanż dwóch dobrze zapowiadających się adeptów mieszanych sztuk walki. Ich pierwsze starcie odbyło się w marcu 2019 roku podczas Fame MMA 3. Wówczas lepszy okazał się „Wiewiór”, który zwyciężył przez jednogłośną decyzję sędziowską. Starcie to stało na bardzo wysokim poziomie sportowym, a obydwaj fighterzy otrzymali gromkie brawa od widowni zgromadzonej w łódzkiej Atlas Arenie. Każdy z nich może obecnie pochwalić się bilansem 1 wygranej i 1 porażki. Poza zwycięstwem nad „Hassim”, Maksymilian Wiewiórka uległ w swoim debiucie 40 kilogramów cięższemu Michałowi Handke, jednak postawił rywalowi niezwykle trudne warunki. Kamil Hassan z kolei rozprawił się z Olegiem Riaszeńczewem podczas Fame MMA 5, nokautując gwiazdę „Big Brothera” efektownym kopnięciem w 1. rundzie. Starcie Kamila Hassana i Maksa Wiewiórki zapowiada się po raz kolejny bardzo ciekawie. Bukmacherzy faworyta tego pojedynku upatrują w „Hassim”.

Sebastian „Ztrolowany” Nowak – Maciej Rataj

Starcie to wskoczyło do karty walk Fame MMA 7 praktycznie w ostatniej chwili. Obydwaj zawodnicy mieli już okazję walczyć dla tej organizacji – Sebastian “Ztrolowany” Nowak ma na swoim koncie dwie wygrane, kolejno z Michałem Bogawskim podczas Fame MMA 1 i Piotrem „Bonusem BGC” Witczakiem podczas Fame MMA 2. Z kolei Maciej Rataj przegrał ze słynnym „Don Kasjo” na Fame MMA 6. Niemniej, mimo iż to „Ztrolowany” może pochwalić się korzystniejszym bilansem walk i lepszymi warunkami fizycznymi, niekoniecznie będzie faworytem tego starcia. Walki popularnego youtubera nie należały do najlepszych, a on sam nie zaprezentował w nich nic specjalnego. Jego najbliższy rywal, który na co dzień pracuje w branży fitness, wydaje się mieć predyspozycje do uprawiania tej dyscypliny i mimo iż ustępuje swojemu rywalowi warunkami fizycznymi, będzie miał w starciu z nim spore szanse, o ile zdążył poprawić swoją wydolność.

Fame MMA 7 – gdzie obstawiać?

Od początku istnienia Fame MMA kursy na poszczególne gale i walki były dostępne w ofercie bukmachera LVBET. 2 sierpnia 2020, podczas konferencji Fame MMA 7, ogłoszono, że sponsorem gali został Betclic. Wszyscy jego nowi klienci mogą liczyć na wysoki bonus powitalny oraz liczne promocje i konkursy organizowane dla wszystkich swoich klientów. Dodatkowo zapowiedział, że w kanałach społecznościowych Betclic będzie można wygrać bilety na wrześniową galę oraz darmowy dostęp do transmisji PPV i gadżety federacji. Przy rejestracji nie zapomnij o skorzystaniu z naszych linków i kodu promocyjnego, dzięki którym zmaksymalizujesz wartość bonusu.

FAQ

Gdzie można obstawiać Fame MMA 7?

Oficjalnym sponsorem Fame MMA 7 został bukmacher Betclic. Jako jedyny spośród legalnych buków oferuje on kursy na wszystkie walki sobotniej gali.

Czy Betclic oferuje kod promocyjny?

Tak. Jeśli chcesz obstawiać walki w ramach Fame MMA 7, a nie masz jeszcze konta w Betclic, zarejestruj się u niego z naszym kodem promocyjnym. Dzięki temu otrzymasz wyższy zakład bez ryzyka, czyli nawet 550 zł. Oznacza to, że jeśli przegrasz pierwszy postawiony zakład dostaniesz zwrot stawki do tej kwoty.

Kiedy odbędzie się gala Fame MMA 7?

Fame MMA 7 odbędzie się 5 wrzesnia 2020 roku o godzinie 20:00.

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close