Fame MMA 5 Kursy LVBET + Bonus

Fame MMA 5 Kursy LVBET na zakłady

Przed nami kolejna, piąta już gala z cyklu Fame MMA, która tym razem odbędzie się 26 października 2019 roku w trójmiejskiej ERGO Arenie. Poprzednie edycje pojedynków popularnych polskich youtuberów i influencerów w klatce zyskały ogromną popularność i przyniosły organizatorom sześciocyfrowe zyski. Tym razem najpewniej będzie jeszcze lepiej, tym bardziej, że piąta gala organizacji założonej przez Wojciecha “WG” Gola i Michała “Boxdela” Barona organizowana jest z ogromnym rozmachem.

Kto wygra walkę wieczoru Fame MMA 5?

 • Marcin ”El Testosteron” Najman (67%, 63 głosów)
 • Piotr ”Bonus BGC” Witczak (33%, 31 głosów)

Głosów: 94

Fame MMA 5 Kod Promocyjny – Bonus LVBET na walki

Bukmacher LVBET, jako sponsor Fame MMA 5 oferuje zakłady na tę galę sztuk walki między polskimi influencerami i youtuberami. Z naszym kodem promocyjnym, otrzymasz nie tylko wyższy bonus na start w LVBET, ale także specjalny bonus, dedykowany właśnie na galę Fame MMA 5. Kliknij w nasz link lub baner na górze. Zostaniesz przekierowany do ekskluzywnej oferty LVBET. Dokonaj rejestracji i wpisz w formularzu kod promocji: VIPLB. Do zgarnięcia są aż trzy bonusy.

Pierwszy to nasza ekskluzywna oferta na zakłady AKO. Jak tylko postawisz kupon za minimum 100 zł z co najmniej 4 zdarzeniami tylko z Fame MMA 5 i z kursem min. kuponu 2.50, zgarniesz ekstra bonus. Będzie to +50% do wygranego kuponu, maksymalnie do 50 zł. Bonus podlega 3-krotnemu wymogowi obrotu, po minimalnym kursie 1.75.

Kolejna promocja dotyczy wygranego zakładu z najwyższym kursem. Postaw kupon za min. 20 zł. Automatycznie weźmie on udział w rankingu. Jeśli okaże się on zwycięski możesz zgarnąć ekstra bonus. Za kupon z najwyższym kursem można zgarnąć 1500 zł, za miejsca od 2. do 10. – od 50 do 1000 zł. Bonus należy obrócić 3 razy po kursie 1.75

Kolejny bonus to 20 zł bez depozytu. Załóż konto przez naszą stronę i wyślij e-mail na adres: promocje@lvbet.pl, wpisując w tytule Bonus bez Depozytu. Możesz go aktywować na kuponach z min. 3 zdarzeniami po kursie łącznym 2.50 i pojedynczym 1.25. Bonus należy obrócić 2 razy po kursie 2.0.

Karta walk

Zapowiedzianych zostało 8 walk. W tym jedna walka wieczoru, dwie walki o pas oraz Super Freak Fight.

 • Marcin ”El Testosteron” Najman – Piotr ”Bonus BGC” Witczak
 • Szymon „Isamu” Kasprzyk – Marcin „Rafonix” Krasucki
 • Marcin Malczyński – Marek ”AdBuster” Hoffman
 • Ewelina „Ewelona” Kubiak – Monika „Esmeralda” Godlewska
 • Dawid Malczyński – Tomasz Olejnik
 • Kamil ”Kasti” Stępiński – Krystian ”Krycha” Wilczak
 • Kamil ”Hassan” Hassi – Oleh „Olex” Riaszeńczew
 • Marek ”Lord Kruszwil” Kruszel – Mateusz ”Minimajk” Krzyżanowski

Mimo iż jeszcze nie znamy pełnego line-up’u tego wydarzenia, już teraz można z dużą dozą pewności stwierdzić, że zobaczymy kilka naprawdę ciekawych walk do obstawienia. Pojedynkiem wieczoru będzie bój Najmana z “Bonusem BGC”. Zobaczymy także dwie walki o pas – pierwszą z nich będzie pojedynek Dawida Malczyńskiego z Tomaszem Olejnikiem, a drugą pojedynek Marka “AdBustera” Hoffmana z Marcinem Malczyńskim. Hitowo zapowiada się również pojedynek w wadze ciężkiej pomiędzy “Isamu” a „Rafonixem”. Sporo medialnego szumu zrobiło się także wokół walki dwóch znanych youtuberów – “Lorda Kruszwila” z “Minimajkiem”, którzy powalczą w ramach Super Freak Fight. Nie można zapomnieć też o pojedynku pań. Uczestniczka poprzedniej edycji – Monika Godlewska, zmierzy się tym razem z Eweliną Kubiak.

Z każdym tygodniem emocje związane z piątą edycją Fame MMA LVBET rosną. W naszym serwisie już teraz znajdziesz zestawienie kursów LV BET na to wydarzenie wraz z analizą szans poszczególnych fighterów. Wszystkich, którzy planują zawrzeć pojedynki z tej gali na swoich kuponach zapraszamy do lektury.

Fame MMA 5 Kursy Bukmacherskie

Fame MMA zakłady są dostępne u bukmachera LVBET, który jest patronem gali od pierwszej edycji. Nie znajdziemy ich niestety w ofercie bukmachera STS czy Fortuna. Poniżej prezentujemy tabelę z aktualną informacją o kursach w LVBET. Jak widać, Fame MMA kursy są bardzo zróżnicowane.

Zawodnik 1 Kurs Zawodnik 2 Kurs Bukmacher
Najman 1.33 » 1.27 Bonus BGC 3.05 » 3.45 LVBET
M. Malczyński 1.33 » 1.40 Adbuster 2.75 » 3.05 LVBET
Isamu 1.14 Rafonix 5.00 LVBET
D. Malczyński 1.07 Olejnik 7.10 LVBET
Kruszwil 1.36 » 1.80 Minimajk 2.90 » 1.92 LVBET
Kasti 2.60 » 2.90 Krycha 1.55 » 1.36 LVBET
Hassi 1.33 » 1.40 Olex 3.05 » 2.75 LVBET
Ewelona 1.30 » 1.20 Esmeralda 3.25 » 4.01 LVBET

* Kursy bukmacherskie z dnia 23.10.2019 z godz. 15.30 » 25.10.2019 z godz. 10:30

Część pojedynków Fame MMA 5 ma swoich zdecydowanych faworytów, do których należą “Isamu”, Dawid Malczyński, Najmana i Krycha. Pojedynki “Lorda Kruszwila” z “Minimajkiem” i “AdBustera” z Marcinem Malczyńskim zapowiadają się jako znacznie bardziej zacięte.

Oprócz zakładów na wygraną można typować także zakłady specjalne, m.in. na:

 • Czy Monika Godlewska przegra i wyzwie na pojedynek swoją siostrę Martę Godlewską?
 • Czy Borys Mańkowski będzie obecny w narożniku Szymona „Isamu” Kasprzyka?
 • Czy Piotr „Bonus BGC” Witczak przegra pojedynek i ogłosi w klatce zakończenie kariery?
 • Liczba podań na Fame MMA 5?
 • Liczba walk zakończonych przed 10 sekundą na Fame MMA 5?

Obstawiaj Fame MMA w LVBET

Bukmacher LVBET od początku swego istnienia stara się podążać za trendami i oferować swoim klientom to czego oczekują. Odważnym krokiem tej firmy było zaangażowanie się w organizację gali famemma, które okazały się ogromnym sukcesem. LVBET jako jedyny legalny bukmacher umożliwiał typowanie walk każdej edycji gali tej organizacji. Kursy na to kolejną galę youtuberów, influencerów i innych internetowych celebrytów są dostępne w jego ofercie już teraz, a żeby zacząć je obstawiać wystarczy zarejestrować się u niego. Co więcej, jeśli założysz konto w LVBET, zyskasz bonus powitalny od dwóch pierwszych depozytów, a jeśli przy rejestracji podasz nasz specjalny kod promocyjny, to dodatkowo zdobędziesz bonus bez depozytu! Co więcej, otrzymasz z nami wyższy bonus na samo wydarzenie FAME MMA 5, czyli 50% ekstra do wygranego kuponu do 50 zł.

Jakie pojedynki zobaczymy?

Przyjrzyjmy się teraz nieco bliżej pojedynkom Fame MMA 5 i sprawdźmy kto będzie faworytem poszczególnych pojedynków tej gali.

Piotr ”Bonus BGC” Witczak – Marcin ”El Testosteron” Najman

Pojedynek w wadze ciężkiej pomiędzy dwoma największymi “loserami” w polskich sztukach walki będzie walką wieczoru. Obydwaj, mimo nieprzeciętnych warunków fizycznych, najczęściej schodzą z ringów i klatek pokonani, a ich spektakularne klęski są później szeroko komentowane w mediach społecznościowych.

Marcin Najman
Marcin Najman
1.27
Postaw LV Bet
Bonus BGC
Bonus BGC
3.45
Postaw LV Bet

* Aktualne kursy z dnia 25.10.2019 z godz. 10.30

Piotr Witczak, czyli raper “Bonus BGC” zwykł przechwalać się wielkimi sukcesami w mieszanych sztukach walki, które miał rzekomo święcić podczas swojego pobytu w Skandynawii. Pojedynki stoczone w naszym kraju szybko zweryfikowały jego umiejętności, chociaż trzeba przyznać, że od czasu swej debiutanckiej walki zdołał poczynić całkiem spory postęp, a przy okazji zrzucił blisko 30 kilo. „Bonus” mierzy 180 cm i waży obecnie około 110 kg.

Na gali Fame MMA zadebiutuje Marcin “El Testosteron” Najman. 40-latek z Częstochowy to postać, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Chociaż ma zdecydowanie więcej hejterów niż fanów, to nie sposób nie docenić jego zasług dla polskiego MMA. W końcu to on był pierwszym rywalem Mariusza Pudzianowskiego w ringu i chociaż przegrał ten pojedynek z kretesem, na stałe zapisał się w historii sztuk walki nad Wisłą. Wielokrotnie kończył już karierę, jednak wygląda na to, że po raz kolejny nie dotrzyma słowa. Marcin Najman mierzy 182 cm wzrostu i podobnie jak “Bonus” waży około 110 kg.

Pojedynek ten bez wątpienia będzie jedną z najgłośniejszych walk tej gali. Na chwilę obecną w lepszej formie wydaje się być poznański raper, na którego korzyść przemawia również wiek. Najman z kolei w swoich ostatnich walkach bokserskich i MMA odgrywał rolę statysty i w takiej dyspozycji nie będzie raczej miał czego szukać także w tym pojedynku.

 • Nasz typ: wygrana Piotra “Bonusa BGC” Witczaka po kursie 3.45 @LVBET

Szymon „Isamu” Kasprzyk – Marcin „Rafonix” Krasucki

Walka wieczoru gali w gdańsko-sopockiej ERGO Arenie. W klatce zobaczymy dwóch youtuberów zajmujących się na co dzień głównie tematyką e-sportową – Szymona “Isamu” Kasprzyka i Marcina “Rafonixa” Krasuckiego. Obydwaj cieszą się w Internecie sporą popularnością i każdy z nich miał już okazję stoczyć walkę w Fame MMA.

Szymon Isamu Kasprzyk
Szymon Isamu Kasprzyk
1.14
Postaw LV Bet
Marcin Rafonix Krasucki
Marcin Rafonix Krasucki
5.0
Postaw LV Bet

* Aktualne kursy z dnia 25.10.2019 z godz. 10.30

„Rafonix” zadebiutował w klatce podczas drugiej edycji tego wydarzenia. Wówczas zmierzył się ze znanym patostreamerem Danielem “Magicalem” Zwierzyńskim. Chociaż Krasucki nie był przed walką typowany na faworyta, to pojedynek ten został rozstrzygnięty na jego korzyść po zaledwie 13 sekundach! Po wyprowadzeniu kopnięcia „Magical” padł na matę jak rażony gromem. Jak się później okazało złamał nogę. Tym samym „Rafonix” niespecjalnie namęczył się podczas swojego debiutu w mieszanych sztukach walki. 26-letni youtuber mierzy 178 cm.

Z kolei „Isamu” w swojej pierwszej walce podczas Fame MMA 3 miał znacznie trudniejszą przeprawę. Zmierzył się wówczas z Danielem Pawlakiem znanym szerszej publiczności jako “DeeJayPallaside”. Ich pojedynek trwał pełne trzy rundy, jednak dominacja Kasprzyka na jej całym dystansie była niepodważalna i zasłużenie to właśnie on został jej zwycięzcą. Isamu ma 30 lat i podobnie jak Rafonix mierzy 178 cm.

W klatce zobaczymy więc dwóch fighterów o zbliżonych warunkach fizycznych, którzy mają już za sobą debiut w klatce. Obydwaj słyną z wybuchowego charakteru i nieprzewidywalnych zachowań. Niemniej, jeśli chodzi o umiejętności, to póki co w klatce zademonstrować je mógł tylko “Isamu” i to właśnie on wydaje się faworytem tego pojedynku.

 • Nasz typ: wygrana Szymona “Isamu” Kasprzyka po kursie 1,14 @LVBET

Marek ”AdBuster” Hoffman – Marcin Malczyński

Pojedynek Malczyńskiego z Hoffmanem był zapowiadany już od kilku miesięcy i mało brakowało, a odbyłby się już podczas gali Fame MMA 4. Dwóch popularnych youtuberów zobaczymy jednak dopiero w październiku podczas gali w ERGO Arenie. Pojedynek ten zapowiada się wyjątkowo ciekawie, ponieważ obydwaj fighterzy od lat trenują BJJ.

Marcin Malczyński
Marcin Malczyński
1.40
Postaw LV Bet
Marek AdBuster Hoffman
Marek AdBuster Hoffman
2.75
Postaw LV Bet

* Aktualne kursy z dnia 25.10.2019 z godz. 10.30

Marcin Malczyński zyskał popularność dzięki swojemu kanałowi na youtube oraz cyklowi filmików “Typowy dres”. Dla 27-latka pojedynek na gali Fame MMA 5 będzie oficjalnym debiutem w klatce. Niemniej, brał czynny udział w przygotowaniach do walk swojego brata Dawida. Marcin Malczyński imponuje warunkami fizycznymi – przy wadze 84 kg mierzy aż 196 cm!

Z kolei “AdBuster” miał już okazję wystąpić w klatce podczas gali Fame MMA 2, kiedy rozprawił się z Dawidem Ozdobą. Popularność zdobył dzięki filmikom, w których konfrontuje treść reklam z rzeczywistością. Poza tym, Hoffman relacjonuje również swoje przygotowania do kolejnych walk MMA. Ma 36 lat i pochodzi ze Swarzędza. Mierzy 188 cm i waży 80 kg.

Pojedynek Malczyńskiego z Hoffmanem może okazać się jedną z najbardziej efektownych walk podczas trójmiejskiej gali. Wytypowanie zwycięzcy tego pojedynku nie będzie łatwe, tym bardziej, że sztuki walki nie są obce żadnemu z nich. Warunki fizyczne i wiek bez wątpienia przemawiają na korzyść Malczyńskiego, jednak to “AdBuster” miał już okazję walczyć w klatce Fame MMA, a do tego wkłada mnóstwo energii w przygotowania. Moim skromnym zdaniem to właśnie 36-latek ze Swarzędza będzie tu faworytem do zwycięstwa.

 • Nasz typ: wygrana Marka “AdBustera” Hoffmana po kursie 2,75 @LVBET

Dawid Malczyński – Tomasz Olejnik

Pojedynek dwóch postaci znanych z występów na youtubowych kanałach. Dawid Malczyński to brat Marcina, który w Gdańsku zmierzy się z „AdBusterem”. Razem występują w filmach z cyklu “Typowy Dres”. Tomasz Olejnik z kolei dał poznać się szerszej publiczności w filmach publikowanych przez „Lorda Kruszwila”, jednak jakiś czas temu zakończyli oni współpracę, a Olejnik założył swój autorski kanał. W ostatnim czasie obydwaj panowie mocno dissowali się w Internecie, a to nieporozumienia będą mogli wyjaśnić w klatce. Zdecydowanym faworytem walki będzie Malczyński, który jest posiadaczem pasa tej organizacji.

Dawid Malczyński
Dawid Malczyński
1.07
Postaw LV Bet
Tomasz Olejnik
Tomasz Olejnik
7.10
Postaw LV Bet

* Aktualne kursy z dnia 25.10.2019 z godz. 10.30

 • Nasz typ: wygrana Dawida Malczyńskiego po kursie 1,07 @LVBET

Marek ”Lord Kruszwil” Kruszel – Mateusz ”Minimajk” Krzyżanowski

Głośna walka w kategorii hiper-lekkiej, pomiędzy youtuberami Markiem “Lordem Kruszwilem” Kruszelem a Mateuszem “Minimajkiem” Krzyżanowskim. Pierwszy z nich należy do najpopularniejszych online-celebrytów w Polsce i jednym z najbardziej wyczekiwanych uczestników gali Fame MMA. Drugi z nich również zasłynął również filmikami na popularnej platformie, jednak tym co go wyróżnia jest wzrost – “MInimajk” mierzy zaledwie 130 cm. Faworytem wydaje się więc górujący nad rywalem wzrostem i zasięgiem “Kruszwil”, jednak jako że dla obu będzie to debiut w klatce, tak naprawdę nie wiadomo czego można się po nich spodziewać.

Marek Lord Kruszwil Kruszel
Marek Lord Kruszwil Kruszel
1.80
Postaw LV Bet
Mateusz Minimajk Krzyżanowski
Mateusz Minimajk Krzyżanowski
1.92
Postaw LV Bet

* Aktualne kursy z dnia 25.10.2019 z godz. 10.30

 • Nasz typ: wygrana Marka “Lorda Kruszwila” Kruszela po kursie 1,80 @LVBET

Kamil ”Kasti” Stępiński – Krystian ”Krycha” Wilczak

Pojedynek dwóch zaprawionych w bojach wojowników Fame MMA. Pierwszy z nich, Kamil „Kasti” Stępiński, ma na swoim koncie wygraną z Łukaszem Lupą i porażkę z Krystianem Brzezińskim. Jego rywal z kolei pozostaje niepokonany – w Fame MMA radził sobie z Hubertem Korczakiem i Bartłomiejem Brzezińskim. Faworytem tego pojedynku wydaje się właśnie “Krycha”, na którego póki co nie było w fejmowej klatce mocnych.

Kamil Kasti Stępiński
Kamil Kasti Stępiński
2.90
Postaw LV Bet
Krystian Krycha WIlczak
Krystian Krycha WIlczak
1.36
Postaw LV Bet

* Aktualne kursy z dnia 25.10.2019 z godz. 10.30

 • Nasz typ: wygrana Krystiana “Krychy” Wilczaka po kursie 1,36 @LVBET

Kamil „Hassi” Hassan – Oleh „Olex” Riaszeńczew

Kamil Hassan posiada brązowy pas w karate, z kolei Oleh Riaszeńczew trenował gimnastykę i boks. Pojedynek ten może być więc niezwykle widowiskowy. O umiejętnościach Hassiego mogliśmy się przekonać podczas trzeciej edycji gali Fame MMA. Chociaż walka zakończyła się jego przegraną z bardziej doświadczonym Maksymilianem Wiewiórką, widać było, że wie jak walczyć. Z kolei Olexa poznaliśmy narazie tylko jako uczestnika polskiej edycji programu Big Brother, być może dlatego kursy na wygraną Ukraińca są nieco wyższe.

Kamil Hassi Hassan
Kamil Hassi Hassan
1.40
Postaw LV Bet
Oleh Olex Raiszańczew
Oleh Olex Raiszańczew
2.75
Postaw LV Bet

 * Aktualne kursy z dnia 25.10.2019 z godz. 10.30

 • Nasz typ: wygrana Kamila “Hassi” Hassana po kursie 1,40 @LVBET

Ewelina „Ewelona” Kubiak – Monika „Esmeralda” Godlewska

Pojedynek pań na pewno przyciągnie sporą publikę. Tym bardziej, że w ringu staną do walki dwie celebrytki z dość słabą znajomością sztuk walki. Ewelona znana jest z występu w programie Warsaw Shore, natomiast Esmeralda z występów wokalnych, jakie prezentowała na YouTube razem z siostrą. Monika Godlewska przegrała w poprzedniej edycji Fame MMA z Martą Linkiewicz. Tym razem też przewidujemy wygraną przeciwniczki.

Ewelina Ewelona Kubiak
Ewelina Ewelona Kubiak
1.20
Postaw LV Bet
Monika Esmeralda Godlewska
Monika Esmeralda Godlewska
4.01
Postaw LV Bet

 * Aktualne kursy z dnia 25.10.2019 z godz. 10.30

 • Nasz typ: wygrana Eweliny “Ewelony” Kubiak po kursie 1,20 @LVBET

Fame MMA 5 transmisja live

Chcesz oglądać galę Fame MMA 5 na żywo? Transmisja będzie dostępna na oficjalnej stronie www.famemma.com. Aby aktywować streaming online w systemie PPV należy wykupić dostęp za 19,99 zł. Można to zrobić za pomocą platformy PayU, Paysafecard, HotPay i PayPal.

Typuj największe gale sportów walki u legalnych bukmacherów

Mieszane sztuki walki to jedna z najszybciej rozwijających się dyscyplin na świecie. Sport ten cieszy się również sporą popularnością również nad Wisłą, za sprawą takich organizacji jak KSW czy Fame MMA. Jeśli znasz się na sportach walki i chciałbyś spróbować swoich sił w typowaniu najciekawszych pojedynków, to polecamy wyłącznie usługi licencjonowanych bukmacherów online, takich jak Fortuna, STS, PZBUK, LVBET i BETFAN. U każdego z nich możesz liczyć na bonus powitalny, a jeśli przy okazji rejestracji skorzystasz z naszych kodów bonusowych, to będziesz mógł wycisnąć maksimum środków na darmowe zakłady!

FAQ

Sprawdź najważniejsze informacje dotyczące gali Fame MMA 5.

Kiedy odbędzie się Fame MMA 5?

Gala Fame MMA 5 odbędzie się 26 października 2019 w trójmiejskiej Ergo Arenie.

Gdzie można obstawiać zakłady na Fame MMA 5?

Jedynym bukmacherem, który wystawił kursy na to zdarzenie jest LVBET – oficjalny sponsor Fame MMA. W naszym artykule znajdziesz aktualne kursy na wszystkie walki. 

Jakie są kursy na zakłady w Fame MMA?

Kursy na faworytów są niższe, jednak w kilku pojedynkach są bardzo wyrównane. Najwyższy kurs bukmacher LVBET wystawił na Tomasza Olejnika, a najniższy na Dawida Malczyńskiego. Obaj panowie zmierzą się ze sobą na ringu. 

Czy można otrzymać specjalny bonus na zakłady na galę Fame MMA 5?

Tak. Rejestrując się przez naszą stronę i wpisując nasz kod promocyjny LVBET otrzymasz oprócz oferty powitalnej także dedykowany bonus na galę Fame MMA 5.

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close