Bonus powitalny w LV BET nie kończy się na pierwszym depozycie i nawet nie na drugim. Po odebraniu bonusu na start możesz otrzymać kolejny w postaci 200 zł.

Pierwszy krok to darmowa rejestracja u tego legalnego bukmachera. Pamiętaj o wpisaniu kodu promocyjnego LV BET dzięki któremu otrzymasz wyższy bonus od standardowego. Możesz zgarnąć bonus za pierwszy depozyt, ale też za drugi. Jeśli dokonasz przynajmniej jednej wpłaty na konto LV BET możesz też skorzystać z nowej promocji bukmachera.

 Poznaj ofertę bonusową u bukmachera LVBET

Poznaj ofertę bonusową u bukmachera LVBET

Jak otrzymać ekstra bonus 200 PLN od LV BET

Wpłać depozyt za min. 25 zł wybierając na swoim koncie opcję ”Bonus do 200 PLN”. Otrzymasz wtedy bonus w wysokości 2% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego ”x25”. Następnie możesz aktywować ten mnożnik. Teraz przygotuj za środki bonusowe kupon kombi (z min. trzema zdarzeniami, łącznym kursem min. 2.50 oraz kursem na jedno zdarzenie 1.25) i postaw zakład z pomnożonym kursem.

Jeśli postawisz 400 zł Twój bonus będzie wynosił 200 zł (8 zł x 25). Jednak min. kwota depozytu to tylko 25 zł. Bonus będzie dostępny tylko do poniedziałku, 8 października do godz.23.59 i będzie aktywny przez 30 dni od jego otrzymania.

Kwota depozytu podlega 3-krotnemu obrotowi po kursie min. 2.00.

LV BET dla nowych graczy

Jak już wspomnieliśmy, bukmacher LV BET przygotował dla swoich nowych graczy ofertę powitalną w postaci bonusu od pierwszego i drugiego depozytu. Powyższa oferta z bonusem 200 PLN to kolejna świetna promocja tego legalnego bukmachera. LV BET może pochwalić się bardzo szerokim wachlarzem bonusów i promocji na każdą niemal okazję – mecze piłkarskie, siatkarskie, koszykarskie czy sporty walki, obniżanie podatku czy dodawanie procentu do wygranego zakładu. Oprócz tego bukmacher ten może pochwalić się wysokimi kursami i dużą liczbą zakładów na żywo.

Extra bonus 200 PLN od depozytu w LV BET
4.8 (95.56%) 18 votes