Postaw na mecz FC Barcelona – Real Madryt albo inne spotkania 1. ligi hiszpańskiej a LV BET dorzuci 14% do Twojej stawki zakładu.

Jeśli chcesz postawić zakład pamiętaj, że gracze, którzy nie zarejestrowali się jeszcze u tego legalnego bukmachera otrzymają po rejestracji wysoki bonus na start. Co więcej nasz LV BET kod promocyjny podwyższa wartość bonusu. Przekonaj się sam – kliknij w poniższy baner i przejdź do oferty VIP.

 Sprawdź bonusy na start u bukmachera LVBET

Sprawdź bonusy na start u bukmachera LVBET

+14 procent do stawki w LV BET

W niedzielę 28 października w godzinach 14.15 – 18.15 LV BET doda +14% do stawki za zakłady na El Clasico, jakie postawisz w aplikacji mobilnej! Oprócz meczu Realu z Barceloną możesz też obstawiać zakłady na spotkania 1. ligi hiszpańskiej.

Aby zakład wszedł do promocji musi być przedmeczowy lub na żywo, pojedynczy lub kombi. Nie może być on jednak postawiony za środki bonusowe.

Piłka nożna w LV BET

W ramach pakietu powitalnego LV BET otrzymasz dwa rodzaje bonusu. Dodatkowo, jeśli jesteś posiadaczem karnetu na mecze jednej z sześciu polskich drużyn piłkarskich, której sponsorem jest ten legalny bukmacher otrzymasz ekstra środki na zakłady. Jednak LV BET oferuje nie tylko promocje na zakłady na piłkę nożną, ale też tenisa, koszykówkę czy hokeja. Podwyższa kursy, obniża podatek, dodaje procent do wygranych zakładów online, a nawet bonusy w postaci gotówki.

El Clasico w LV BET. +14% extra w aplikacji mobilnej
4.7 (93.75%) 16 votes