Podobnie jak w przypadku drugiej kolejki Ligi Mistrzów tak i w trzeciej kolejce fazy grupowej bukmacher Fortuna przyszykował specjalną ofertę dla graczy. Do każdego wygranego kuponu typu Ekspert+ otrzymasz dodatkowo aż do 100 000 zł.

Wystarczy szybka rejestracja, aby wziąć udział w typowaniu 3 kolejki Ligi Mistrzów. Kliknij w poniższy baner, który przekieruje Cię do specjalnej oferty VIP. Z naszym kodem rejestracyjnym Fortuna otrzymasz więcej niż w standardzie.

 Sprawdź ofertę bukmachera Fortuna

Sprawdź ofertę bukmachera Fortuna

Ekspert jakiego nie było

“Takiego Eksperta, jeszcze nie było!” – zapewnia legalny bukmacher Fortuna. Razem z rozpoczęciem 3 kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów udostępnił specjalną ofertę. Wytypuj minimum 10 spotkań w ramach tych elitarnych rozgrywek europejskich a możesz zgarnąć aż 100 000 zł.

Jakie są zasady? Spośród 16 meczów 3 kolejki LM wybierz min. 10 i wytypuj zakład trzytorowy (wygrana jednej drużyny, remis, wygrana drugiej drużyny). Minimalna stawka to 10 zł. Jeśli wszystkie spotkania obstawisz poprawnie oprócz tradycyjnej wygranej otrzymasz jeszcze prezent w formie darmowych zakładów o wartości 100 000 zł.

Jeśli więcej niż jedna osoba trafnie wytypuje wszystkie 10 zdarzeń środki zostaną podzielone na wszystkich zwycięzców.

Fortuna zakłady bukmacherskie

Ten legalny bukmacher proponował zazwyczaj stałą ofertę, a tymczasową tylko okazjonalnie, np. na finały LM, Mundial itp. Od kilku tygodniu można jednak typować wydarzenia z różnych dyscyplin sportowych i zgarniać za to ekstra środki na zakłady. Dotyczy to m. in. sportów amerykańskich, MMA, meczów polskiej reprezentacji, a nawet e-sportów. Warto zaglądać na stronę Fortuny, zwłaszcza że bukmacher ten posiada jedne z najwyższych kursów na polskim rynku zakładów wzajemnych.

Ekspert jakiego nie było w Fortunie na 3. kolejkę LM
4.7 (94.67%) 15 votes