Bukmacher LV BET przygotował nową promocję dla miłośników sportów wirtualnych. W ramach bonusu można zgarnąć 20 zł. Jak to działa? W jednym tygodniu stawiasz 100 zł, a w następnym odbierasz 20 zł.

Pamiętaj, że udział w promocji możliwy jest dopiero po zarejestrowaniu się w LV BET. Najkorzystniej zrobić to za pomocą naszej strony. Kliknij w poniższy baner a sam się przekonasz. Nasz kod promocyjny LV BET da Ci bowiem większy bonus od tego jaki otrzymałbyś rejestrując się ze strony bukmachera.

 Sprawdź bonusy u bukmachera LVBET

Sprawdź bonusy u bukmachera LVBET

Jak zgarnąć bonus na sporty wirtualne

Przez cały tydzień od poniedziałku do niedzieli stawiaj zakłady na sporty wirtualne. Jeśli dokonasz obrotu za min. 100 zł po kursie min. 1.5 otrzymasz bonus w wysokości 20 zł w następnym tygodniu, a dokładniej w poniedziałek (zostanie on dopisany do Twojego konta do godz. 17). Promocja trwa co tydzień do 28 października 2018 roku.

Bonus 20 zł od LV BET można wykorzystać na zakłady na sporty wirtualne. Będzie on ważny przez 30 dni od momentu jego dodania do Twojego konta gracza. Bonus należy również obrócić 5 razy.

Sporty wirtualne w LV BET

Sporty wirtualne to nic innego jak jeden z rodzajów zakładów bukmacherskich. Zamiast prawdziwych drużyn czy zawodników mamy mecze i wyścigi generowane komputerowo. Wyniki są więc losowe. Świetna animacja i dostęp do oferty przez 24 godziny na dobę przyciąga coraz więcej graczy. Wielu z nich wybiera ofertę LV BET. Do dyspozycji masz wirtualne wyścigi konne i psów, piłkę nożną, tenis, kolarstwo i żużel. Oprócz szerokiego wyboru dyscyplin bukmacher oferuje też specjalne promocje na sporty wirtualne. Do tego LV BET może pochwalić się też wysokimi kursami na zakłady online.

Dwie dychy na sporty wirtualne w LV BET
4.7 (93.33%) 15 votes