Totolotek to jeden z najbardziej znanych legalnych w Polsce bukmacherów. Od lat jest jedną z firm wyznaczających trendy w tej branży, a na rynku istnieje już od ponad 20 lat. Poza ciekawym serwisem zakładów bukmacherskich online, posiada również sieć 350 punktów stacjonarnych na terenie całego kraju. Co istotne, Totolotek posiada koncesje polskiego Ministerstwa Finansów, dzięki czemu można korzystać z jego usług bez strachu, że będziemy narażeni na jakiekolwiek nieprzyjemności ze strony skarbówki czy służby celnej.

Bukmacher ten bardzo często oferuje swoim użytkownikom również atrakcyjne promocje i bonusy, a jednym z nich jest bonus powitalny w wysokości do 1000 PLN. Ostatnio wprowadził on również kolejną ciekawą promocję polegająca na powiększaniu wygranej z zakładów zawartych przy użyciu aplikacji mobilnej o 6%. Przyjrzyjmy się więc dokładniej na czym polega ta interesująca oferta.

 Bonus mobile - Odbierz 6% więcej do wygranej w Totolotku

Bonus mobile - Odbierz 6% więcej do wygranej w Totolotku

Jak skorzystać z promocji?

  • W promocji mogą brać wyłącznie osoby pełnoletnie, które posiadają zarejestrowane i aktywne konto u bukmachera Totolotek.
  • Promocja dotyczy zakładów zawartych za pomocą aplikacji mobilnej, dostępnej dla systemów Android i iOS.
  • Obejmuje zakłady przedmeczowe, zakłady LIVE i zakłady proste.
  • Promocji tej nie można łączyć z innymi promocjami mającymi na celu podwyższenie wysokości ewentualnej wygranej.
  • Promocja nie obowiązuje w dni, w których obowiązują promocje w ramach programu Gram Grubo.
  • Promocja “6% więcej” obowiązuje do odwołania od dnia 7 listopada 2017 roku.
  • Zagrany kupon musi spełniać warunek minimalnego kursu, który musi przekraczać 2,50, a pojedyncze zdarzenia na tym kuponie muszą mieć kurs o wartości przynajmniej 1,30.
  • Kupon musi zawierać przynajmniej 3 zdarzenia, a stawka, za którą grany jest kupon musi wynosić przynajmniej 20 PLN.

Jeżeli wszystkie w/w warunki zostaną spełnione, to do kuponu doliczony zostanie bonus, który podwyższy szacowaną wygraną o 6%, poprzez zmianę współczynnika z 0,88 na 0,94.

Promocja ta daje użytkownikom aplikacji mobilnej Totolotek szansę na całkiem znaczne zwiększenie wygranych u tego bukmachera, a jej warunki są całkiem proste do spełnienia. Bardzo podoba nam się ta inicjatywa. Totolotek po raz kolejny udowodnił, że jest czołowym polskim bukmacherem online.

Zwiększ swój bonus powitalny w Totolotku do maximum!

Totolotek to świetny bukmacher z szeroką ofertą, fajnymi kursami i latami doświadczenia na rynku zakładów sportowych. Trudno o lepszą rekomendację.

Jeżeli zdecydowałeś się założyć konto online u właśnie tego bukmachera, to najlepiej zrób to z naszym kodem promocyjnym. Dzięki temu zyskasz dodatkowe środki do bonusu powitalnego, a co za tym idzie, będziesz mógł zwiększyć swoje szanse na duże wygrane. Dlatego nie czekaj i zacznij obstawiać mecze przez Internet już teraz!

Dodatkowe 6% do wygranych z aplikacji Totolotek Mobile
4.7 (94.12%) 17 votes