Po przerwie zimowej piłkarska Europa budzi się z długiego snu. Już od 13 lutego rusza kolejna runda piłkarskiej Ligi Mistrzów. Czeka nas więc ogrom sportowych, dziesiątki przepięknych bramek i spotkania na najwyższym możliwym piłkarskim poziomie. Europejskie puchary, to jednak nie tylko rozgrywki Champions Leauge. To również Liga Europy, która mimo iż odbywa się nieco w cieniu Ligi Mistrzów, znana jest każdemu fanowi obstawiania meczów piłkarskich.

 Zgarnij dodatkowe 500 PLN u bukmachera LVBET

Zgarnij dodatkowe 500 PLN u bukmachera LVBET

Właśnie naprzeciw oczekiwaniom typerów, po raz kolejny wychodzi jeden z najlepszych legalnych w Polsce bukmacherów, firma LV BET. Operator ten po raz kolejny w tym roku oferuje swoim użytkownikom ciekawą promocję, tym razem na europejskie puchary. Tym razem również jest to swego rodzaju konkurs, dzięki któremu gracze mogą zyskać nawet kilkaset złotych. Dowiedzmy się o co chodzi w tej promocji.

Tak więc do wygrania jest aż pięć nagród bonusowych:

  1. 500 złotych za zajęcie pierwszego miejsca
  2. 250 złotych za drugie miejsce
  3. 150 złotych za trzecie miejsce
  4. 100 złotych za czwarte miejsce
  5. 80 złotych za piąte miejsce

Konkurs rozgrywany jest w formie rankingu, a żeby otrzymać jedną z nagród należy wysłać kupon składający się wyłącznie ze spotkań Ligi Mistrzów i Ligi Europy rozgrywanych w dniach od 13 lutego do 15 lutego 2018 roku. Nagrody zdobędzie pięć osób, które wyślą kupony akumulacyjne o najwyższych kursach. Minimalna stawka dla kuponów branych pod uwagę w konkursie wynosi 20 złotych i muszą to być środki własne – kupony wysyłane za środki bonusowe nie będą brane pod uwagę.

Jak wypłacić bonusowe środki

Należy również pamiętać, że środki bonusowe podlegają wymaganiom obrotu. Tak więc, żeby je uwolnić należy dokonać trzykrotnego obrotu po kursie wynoszącym 1,75. Zwycięzcy otrzymają środki na swoje konta bonusowe już 16 lutego do godziny 17 czasu środkowo-europejskiego. Bonus ważny jest 30 dni od momentu przyznania.

Podsumowując, LV BET po raz kolejny mile zaskakuje swoich zarejestrowanych użytkowników i po raz kolejny w sposób bardzo pozytywny. Bukmacher ten szybko staje się liderem pod względem oferowanych promocji i konkursów. Nic więc dziwnego, że stale przybywa mu nowych użytkowników. Pozostaje życzyć wszystkim klientom tego buka wysokich wygranych, a samemu LV BET coraz ciekawszych pomysłów na promocje.

Obstawiaj LM i LE u bukmachera LVBET

Bukmacher LV BET stosunkowo niedługo działa na polskim rynku jednak powoli staje się jednym z jego liderów. Poza licznymi promocjami na wydarzenia sportowe, oferuje on swoim nowym użytkownikom niezwykle wysoki bonus powitalny na bardzo ciekawych zasadach. Jeżeli chcesz zarejestrować u nich konto, to pamiętaj o kodach promocyjnych – dzięki nim zyskasz dodatkowe środki bonusowe na zakłady!

Dodatkowe 500 PLN bonusu za zakłady na LM i LE w LVBET
4.8 (96%) 15 votes