Pobierz najnowszą aplikację mobilną STS, aktywuj bonus i zgarnij 40 zł na zakłady online. Jeśli nie masz jeszcze konta gracza u tego bukmachera, zarejestruj się w STS z kodem promocyjnym, który podwyższy standardową ofertę na start. Możesz więc obstawiać zakłady za więcej.

A co obstawiać? Do wyboru masz dziesiątki najróżniejszych dyscyplin sportowych. STS udostępnia także specjalne promocje, dzięki którym możesz otrzymać bonusy za grę. Jedną z nich jest Cyber Monday 2018.

Cyber Monday w STS 2018

 

Cyber Monday, czyli bonus 40 zł

Po rejestracji zaloguj się na koncie gracza. Następnie potwierdź aktywację bonusu (masz na to czas w poniedziałek, 26 listopada, od godz. 01.00 do 23.59). Pobierz najnowszą wersję aplikacji STS. Możesz to zrobić przez stronę bukmachera lub w sklepie Google Play (system Android) lub App Store (system iOS). To wystarczy, aby otrzymać bonus 40 zł.

Voucher będzie dostępny do 29 listopada 2018. Jeśli masz inne środki na koncie bonusowym musisz je najpierw wykorzystać, dopiero wtedy trafi do Ciebie kolejny bonus.

Aby wypłacić środki bonusowe musisz dokonać obrotu minimum 3 razy. Do stawki zaliczają się wygrane kupony z kursem minimalnym 1.91. Twoje środki zostaną następnie przypisane do konta depozytowego.

Aplikacja mobilne STS

Ściągnij aplikację STS, a będziesz mógł obstawiać zakłady z dowolnego miejsca. Apka dostępna jest na smartfony, tablety i iPhony. Możesz łatwo postawić zakład, skorzystać z funkcji cashout i szybkich wypłat, ale też powiadomień push i logowania za pomocą palca. STS udostępnia także transmisje na żywo i całą ofertę na zakłady online i live.

Cyber Monday Rządzi w STS. Bonus 40 PLN w aplikacji
4.3 (85.71%) 14 votes