Turniej Intel Extreme Masters 2018 odbędzie się  Chicago w dniach 6 – 11 listopada. W tych dniach można skorzystać z wyjątkowej oferty LV BET na zakłady CS:GO IEM w aplikacji mobilnej LV BET.

Dokonaj szybkiej rejestracji u tego legalnego bukmachera, a będziesz mógł korzystać ze wszystkich promocji na zakłady online. Aby powiększyć bonus powitalny zarejestruj się przez nasz link z kodem promocyjnym LV BET. Dzięki niemu otrzymasz wyższy pakiet na start.

 Sprawdź ofertę bukmachera LVBET

Sprawdź ofertę bukmachera LVBET

+7% do zakładów w aplikacji na CS:GO IEM w Chicago

Podczas turnieju IEM w Chicago zmierzy się ze sobą 16 drużyn. Powalczą one o 250 tys. dolarów. O wysokie wygrane mogą powalczyć także gracze LV BET. W dniach 6 listopada (od godz. 10.00) do 11 listopada (do godz. 23.59) postaw zakład na wydarzenie CS:GO IEM w Chicago za pomocą aplikacji mobilnej. Do stawki wygranego zakładu zostanie dodana kwota +6.82%, co ostatecznie da stawkę 94% wkładu gracza.

Promocja dotyczy zakładów przedmeczowych i na żywo oraz kuponów pojedynczych i kombi.

Obstawianie CS:GO

Bukmacher LV BET ma zdecydowanie największą ofertę zakładów na e-sporty, a najwięcej dotyczy właśnie Counter-Strike:GO. Możesz postawić tu nie tylko na Intel Extreme, ale też ESEA League czy PLG Grand Slam. Co więcej LV BET jest bukmacherem, który oferuje fanom e-sportów wiele promocji bukmacherskich. Tym razem jest to +7% do wygranych zakładów, ale można też liczyć na specjalne bonusy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat obstawiania zakładów CS:GO przeczytaj nasz artykuł, gdzie opisujemy zasady, ale też porównujemy ofertę bukmacherów na e-sporty.

CS:GO IEM Chicago. +7% w aplikacji LV BET
4.6 (91.43%) 14 votes