Jak grać to odpowiedzialnie. Taka powinna być nowa dewiza Totolotka, bowiem bukmacher już po raz drugi – i jako jedyny w Polsce – otrzymał Certyfikat Odpowiedzialnej Gry, wydany przez organizację The European Lotteries.

 Bukmacher Totolotek z certyfikatem The European Lotteries

Bukmacher Totolotek z certyfikatem The European Lotteries

Przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa. To bardzo ważne na rynku hazardowym. Odwiedzając Totolotka mamy pewność, że nie zostaniemy oszukani, że wszystko odbywa się zgodnie z prawem i zasadami zakładów wzajemnych i gier losowych.

Certyfikat Odpowiedzialnej Gry można otrzymać po dokładnej i pozytywnej kontroli. W lutym 2018 roku w spółce Totolotek (zarówno w centrali firmy, jak i w wybranych punktach naniemnych) został przeprowadzony audyt, który sprawdzał zgodność polityki bukmachera z zasadami odpowiedzialnej gry, bezpieczeństwem graczy (m. in. przez informowanie ich o niebezpieczeństwach wynikających z hazardu, o punktach pomocy dla osób uzależnionych od hazardu czy dzięki limitom, jakie gracz może nałożyć sobie przed grą), ale też edukowaniem pracowników (poprzez różnego rodzaju szkolenia dotyczące bezpieczeństwa i reklamy zgodnej z prawem hazardowym). W skrócie dokument spełniał wszystkie wymogi zgodne ze standardami odpowiedzialnej gry.

Totolotek z certyfikatem The European Lotteries

Pierwszy raz Totolotek otrzymał certyfikat na początku 2015 roku. Jest on przyznawany na 3 lata, tak więc przyszła kolej na ponowną kontrolę usług. Także i tym razem bukmacher przeszedł test pozytywnie i jako jedyny na polskim rynku może pochwalić się tym ważnym dokumentem.

Dodajmy, że The European Lotteries to najważniejsza międzynarodowa organizacja, która zrzesza firmy zajmujące się zakładami wzajemnymi i grami losowymi. Powstała w 1983 roku w Szwajcarii i należy do grona operatorów zakładów sportowych.

Choć certyfikatem Totolotek śmiało może się chwalić już dziś, po ogłoszeniu decyzji EL, na oficjalne wręczenie będzie musiał poczekać do czerwca. Odbędzie się ono podczas Industry Days w Pradze.

Zakłady Sportowe Totolotek i specjalny bonus na start

Totolotek istnieje od 1992 i nieprzerwanie jego działalność opiera się na zasadach bezpiecznej gry. Od ponad 10 lat jest członkiem grupy INTRALOT, zrzeszającej operatorów w dziedzinie hazardu. Bukmacher należy też do elitarnej organizacji The European Lotteries Association – Międzynarodowego Stowarzyszenia Loterii i Totalizatorów.

Od 2013 roku Totolotek działa także w branży bukmacherskiej, kiedy to otrzymał licencję na prowadzenie zakładów wzajemnych online. To jeden z najważniejszych bukmacherów na polskim rynku. Świadczą o tym nie tylko wysokie kursy i szeroki wachlarz zakładów, ale też znakomite bonusy na start na który mogą liczyć gracze rejestrujący się ze specjalnym kodem bonusowym. Jako jedyny na rynku posiada obecnie promocję “Tniemy podatek”, dzięki któremu wybrane zakłady nie są obciążone 6 i 12% podatkiem. Teraz może pochwalić się jeszcze jednym – Certyfikatem Odpowiedzialnej Gry, który jest nie tylko prestiżowym wyróżnieniem, ale daje pewność, że gramy u bezpiecznego i godnego zaufania bukmachera.

Certyfikat Odpowiedzialnej Gry ponownie trafił do Totolotka
4.9 (97.69%) 26 votes