Nie tylko Zagłębie Lubin może pochwalić się znakomitym sponsorem. Niedawno Zakłady bukmacherskie Milenium podpisały umowę z Falubazem Zielona Góra. Nie trudno się domyślić, że oprócz kwestii finansowych bardzo ważnym czynnikiem przy wyborze drużyny piłkarskiej były sympatie regionalne. Milenium to bowiem zielonogórska firma, zlokalizowana dokładnie przy ul. Krętej. To chyba najlepsze rozwiązanie, aby wesprzeć lokalną piłkę.

 Sprawdź ofertę na zakłady bukmacherskie Milenium

Sprawdź ofertę na zakłady bukmacherskie Milenium

Choć większość z nas może kojarzyć Falubaz z meczów żużlowych – to jedna z najlepszych polskich drużyn w zawodach motorowych – to piłkarze z Zielonej Góry idą w ślady swoich zielonogórskich kolegów.

Falubaz przeszedł w ubiegłym roku spore zawirowania. Klub ma m. in. nowych właścicieli, prezesa i dyrektora sportowego. Tym ostatnim został Maciej Murawski, wychowanek zielonogórskiego zespołu i były reprezentant Polski w piłce nożnej.

Wszystko wskazuje na to, że Falubaz ma wszelkie predyspozycje, by w tym roku wspiąć się na sam piłkarski szczyt.

Tak jak wspomnieliśmy Milenium będzie wspierało piłkarski klub ze swojego miasta na wszystkich możliwych płaszczyznach. Będzie obecne także podczas meczów zielonogórzan. Logo firmy znajdzie się na koszulkach Falubazu, a także na bandach reklamowych i w mediach.

Jak przyznają obie strony, choć umowa sponsorska została podpisana na jeden roku, w planach jest długoletnia współpraca.

Co z Zagłębiem Lubin?

Umowa podpisana z Falubazem nie zmienia nic we współpracy z inną piłkarską drużyną – Zagłębiem Lubin. Zespół ten rozgrywa jednak mecze w innej lidze, a dokładniej Ekstraklasie, nie powoduje to więc żadnego konfliktu. Warto również dodać, żę – choć nie zdarza się to często w piłce nożnej – obie drużyny wspierają się i kibicują sobie nawzajem.

Milenium zakłady bukmacherskie

Ten legalny bukmacher to jedna z najlepszych firm na polskim rynku zakładów wzajemnych. Działa od 2004 roku – najpierw w punktach naziemnych, a następnie także w internecie. To właśnie oferta online wpłynęła na duży rozwój marki. Wysokie kursy, szeroki wachlarz zakładów, w tym wirtualne sporty i zakłady na żywo, a także atrakcyjny bonus powitalny – to tylko kilka punktów na długiej liście Milenium.

Firma działa zgodnie z polskim prawem, uzyskała bowiem od Ministerstwa Finansów licencję na prowadzenie zakładów wzajemnych w Polsce.

Od wielu lat wspiera także polski sport. Od początku swojej działalności była m. in. sponsorem drużyny koszykarskiej Tauron Basket Ligi. Od 2016 roku jest również oficjalnym sponsorem Zagłębia Lubin, a od kwietnia 2018 roku także Fabulazu Zielona Góra.

Bukmacher Milenium sponsorem głównym Piłkarskiego Falubazu
4.7 (94.12%) 17 votes