Jedna z najlepszych drużyn w Counter Strike: Global Offensive – AGO Esports ma od 1 marca 2018 roku nowego sponsora. Nie dziwi więc fakt, że również jednego z najlepszych w swojej dziedzinie, a mianowicie zakładów bukmacherskich Fortuna.

 Obstawiaj AGO Esports bez ryzyka w Fortunie

Obstawiaj AGO Esports bez ryzyka w Fortunie

Counter Strike: Global Offensive mimo upływu lat wciąż jest jedną z najchętniej wybieranych gier komputerowych. Ma ona sporo z pierwowzoru, ale też dużo urozmaiceń. To gra drużynowa, w której po jednej stronie stają terroryści, a po drugiej siły specjalne, które próbują ich powstrzymać. Możemy skorzystać z czterech trybów rozgrywki: wyścigu zbrojeń, demolki, turniejowego uproszczonego i klasycznego uproszczonego. Mamy w tej wersji także lepsze uzbrojenie i aż siedem plansz.

Turnieje Counter Strike: GO

Organizacja AGO Esports, która ma pod skrzydłami znakomitą drużynę Counter Strike: Global Offensive powstała w listopadzie 2016 roku. Obecnie zajmuje 20 pozycję w światowym rankingu HLTV. Ma na swoim koncie także dwa duże zwycięstwa. Zaledwie przed kilkoma dniami drużyna AGO Esports w Counter Strike wygrała w turnieju Play2Live w Mińsku zgarniając nagrodę w wysokości 50 tysięcy dolarów. Nieco wcześniej zawodnicy stanęli na najwyższym miejscu podium w turnieju ESEA MDL Global Finals w Nowym Jorku, dzięki czemu awansowali do najlepszej światowej ligi ESL Pro League.

AGO Esports Counter Strike: Global Offensive ma przed sobą już za chwilę dwa kolejne turnieje. Pierwszy – Intel Extreme Masters World Championship – odbędzie się w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowe w Katowicach. Pula nagród w turnieju CS:GO wynosi 2 mln zł. Następnym turniejem jest World Electronic Sports Games w Chinach.

W tych komputerowych zmaganiach drużyna AGO Esports będzie już prezentowała stroje z logiem nowego sponsora – Fortuny. Logotyp bukmachera znajdzie się też w mediach społecznościowych.

Warto dodać, że na początku tego roku drużyna zmieniła nazwę z AGO Gaming na AGO Esports, a logo ze skrzydeł anielskich na jastrzębie.

Fortuna sponsorem AGO Esports

Fortuna szybko wspięła się na sam szczyt. To zasługa głównie tego, że posiada szeroką ofertę zakładów, atrakcyjny bonus powitalny dla nowych graczy i jedne z najwyższych kursów bukmacherskich oferowanych online.

Dodatkowo dla miłośników gry Counter Strike: Global Offensive Fortuna przygotowała wyjątkową promocję. W ramach bonusu powitalnego możesz otrzymać zakład bez ryzyka o wartości 110 zł. My dorzucamy kolejne 10! Z naszym kodem promocyjnym będziesz więc miał 120 zł do wykorzystania w zakładach bukmacherskich Fortuna, a co najlepsze w razie przegranej otrzymasz zwrot postawionej stawki..

Umowa AGO Esports i Fortuny będzie obowiązywać przez 12 miesięcy, czyli do 28 lutego 2019 roku.

Bukmacher Fortuna sponsorem AGO Esports
4.8 (96.52%) 23 votes