Wielkimi krokami zbliża się największe sportowe święto w Hiszpanii – El Clasico, czyli spotkanie FC Barcelony z Realem Madryt. Mecz odbędzie się w niedzielę, 28 października, a w dniach 26-28.10 za postawienie zakładu na to spotkanie można zgarnąć 100 zł.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowany u tego legalnego bukmachera możesz to zrobić z naszego linku. Dzięki temu do formularza wpisany zostanie nasz kod rejestracyjny Fortuny, który zapewni Ci wyższą ofertę na start. Będziesz miał więcej środków na zakłady online.

 Sprawdź ofertę u bukmachera Fortuna

Sprawdź ofertę u bukmachera Fortuna

Bonusowe El Clasico

W dniach 26-28 października 2018 postaw kupon kombi za min. 10 zł, który będzie zawierał co najmniej 4 zdarzenia na wydarzenia przedmeczowe, w tym jedno na mecz Barcelona – Real.

Jeśli Twój kupon okaże się zwycięski oprócz normalnej wygranej otrzymasz dodatkowo 100 zł w postaci punktów FKP (14 000 punktów). Natomiast jeśli z czterech zdarzeń nie trafisz tylko jednego Fortuna zwróci Ci 50 zł również w punktach FKP. Bonusy zostaną przypisane do iKonta zwycięzców 29 października do godz 23.59.

Zakłady w ramach bonusowego El Clasico możesz stawiać na stronie bukmachera jak i za pomocą aplikacji mobilnej.

Promocja trwa do 28 października do godz. 23.59. Nie dotyczy ona kuponów Early Cash Out, Maxikombi, zakładów specjalnych oraz zawartych w ramach oferty Hit Dnia lub Ekspert+.

Wysokie kursy w Fortunie

Fortuna może pochwalić się nie tylko wysoką ofertą powitalną, ale przede wszystkim wysokimi kursami. Dotyczy to zwłaszcza meczów piłki nożnej. Na spotkania Ligi Mistrzów ten legalny bukmacher ma najniższe marże, a co za tym idzie właśnie wysokie kursy. To kolejny powód, aby skorzystać z najnowszej oferty Fortuny na mecz Barcelona – Real. 

Bonusowe El Clasico w Fortunie. Odbierz dodatkowe 100 zł
4.4 (88.42%) 19 votes