Sprawdź mistrzowskie bonusy u bukmachera LVBET

Sprawdź mistrzowskie bonusy u bukmachera LVBET

Zasady promocji na mecz Polaków

Co trzeba zrobić, aby podwoić wygraną? Postaw pojedynczy zakład na mecz Polska – Senegal, który odbędzie się we wtorek, 19 czerwca. Jeżeli okaże się on wygrany, a Lewy odda do bramki minimum dwa celne strzały to dodatkowe 50% zakładu trafi na Twoje konto.

Minimalna kwota zakładu to 25 zł, a kurs 1.5.  Z kolei maksymalna kwota bonusu to 50 zł, przy czym bonus 50% będzie liczony od kwoty netto, a więc wygrana minus stawka. Dodatkowo musisz go także obrócić minimum trzy razy po kursie minimalnym 1.75.

Promocja potrwa od 13 czerwca od godz. 6.00 do 19 czerwca do godz. 17.00. Jeżeli wygrasz, bonus zostanie dodany do Twojego konta 20 czerwca do godz. 17.00. Masz na jego wykorzystanie 30 dni od momentu jego otrzymania.

Dla nowych typerów LV BET kod bonusowy

Bukmacher LV BET przygotował się na Mundial 2018 po mistrzowsku. Nowi gracze mogą skorzystać z nowego, powiększonego bonusu powitalnego do 1500 zł. Jeżeli postawisz zakład na mecze piłkarskie nadchodzących MŚ możesz też wybrać mistrzowski bonus w wysokości 200 zł.

Zachęcamy też do wzięcia udziału w Turnieju MŚ 2018 Rosja, w którym to zbierasz punkty za każdy postawiony zakład i oczywiście zbierasz nagrody za najwyższe miejsca. Jeżeli wolisz stawiać na zawodników, a nie drużyny skorzystaj z promocji Król Strzelców MŚ 2018. Za każdą bramkę strzeloną przez swojego faworyta możesz zgarnąć 10 zł.

Pozwól nam powiększyć swój bonus. Zarejestruj się na LV BET z naszym kodem promocyjnym, a otrzymasz dodatkowe środki na swoim koncie.

Bonus 50% od LV BET za bramki Lewandowskiego z Senegalem
4.7 (94.86%) 35 votes