W czwartek, 11 października 2018 odbędzie się mecz Polska – Portugalia. Tego dnia forBET daje swoim graczom wyjątkowe prezenty. Pierwszy z nich to bonus od depozytu do 500 zł, a drugi to bardzo wysokie kursy, dzięki którym za wpłacone 20 zł można zgarnąć prawie 10000 zł.

Jeśli zarejestrujesz się w forBET z naszym kodem promocyjnym możesz wygrać jeszcze więcej, będziesz miał bowiem dodatkowe ekstra środki z bonusu od depozytu. Dajemy na start więcej niż w ofercie standardowej. Przekonaj się klikając w nasz link, który przeniesie Cię do oferty VIP. Wykorzystując nasz darmowy bonus 100 zł, który otrzymasz po rejestracji z naszej strony i dokonaniu pierwszego depozytu możesz zgarnąć za 3 gole Lewandowskiego nawet 10000 zł!

 Sprawdź bonusy u bukmachera forBET

Sprawdź bonusy u bukmachera forBET

Czwartkowe spotkanie w ramach Ligi Narodów to szansa na zgarnięcie ekstra bonusu. Tylko tego dnia do godz. 23.59 aktywna będzie promocja forBETu. Jeśli wpłacisz depozyt 11 października na dowolne zdarzenie otrzymasz bonus 50% do 500 zł. Minimalna kwota to 20 zł, a maksymalna 500 zł.

Zanim bonus zostanie odblokowany należy jednak obrócić depozyt po kursie min. 2.0. Na Twoim koncie pojawi się on do 48 godz. od spełnienia warunków obrotu. Należy go następnie obrócić 4 razy po kursie min. 2.00. Masz na to 14 dni od aktywacji bonusu.

Najwyższe kursy na mecz Polska – Portugalia

forBET przygotował jeszcze jedną promocję. Czwartkowy pojedynek będzie setnym meczem w kadrze Roberta Lewandowskiego, dlatego też bukmacher podniósł kursy na gole naszego kapitana. Dodatkowo kurs na hat-trick polskiego napastnika wynosi aż 100 00!

Wyjątkowa oferta forBET

Ten legalny bukmacher może nie torpeduje nas promocjami, ale trzeba przyznać, że gdy wprowadzi już jakąś to jest to prawdziwa petarda 🙂 W ramach szczęśliwej 13 możesz zgarnąć 100 000 zł. Jeszcze więcej jeśli postawisz na hat-trick Lewego. Należy też wspomnieć, że forBET ma najwyższe kursy na większość zdarzeń. Dotyczy to zwłaszcza piłki nożnej i żużla, a wiąże się z najniższymi marżami na spotkania.

Bonus 50% od depozytu i najwyższe kursy na mecz w forBET
4.6 (92%) 15 votes