Już w tym tygodniu, a dokładniej 9. lutego, wraca nasza rodzima Ekstraklasa. Kibice piłkarscy w całej Polsce już zacierają ręce. Pierwsza część rozgrywek była niezwykle zacięta, a walka o prowadzenie po rundzie jesiennej toczyła się do ostatniej kolejki. Ostatecznie trzy pierwsze miejsca okupują kolejno Legia Warszawa, Górnik Zabrze i Lech Poznań, jednak różnice między nimi są minimalne i czeka nas pasjonująca wiosna na najwyższym szczeblu rozgrywek piłkarskich w naszym kraju. Czy Górnik jest w stanie utrzymać formę z zeszłego roku kalendarzowego? Czy może Legia po raz kolejny obroni tytuł? Może to naszpikowany talentami Lech będzie świętował mistrzostwo? Tego dowiemy się na przestrzeni kilku najbliższych miesięcy.

 Zgarnij bonusy za powrót Ekstraklasy w LV BET

Zgarnij bonusy za powrót Ekstraklasy w LV BET

Niejako dla uczczenia powrotu piłkarzy na polskie boiska, bukmacher LV BET przygotował całkiem ciekawą promocję dla wszystkich typerów obstawiających nasze rodzime rozgrywki. Do wygrania jest od 100 do 300 złotych w środkach bonusowych. Warto więc spróbować swoich sił w ramach tego konkursu. Są oczywiście pewne warunki, które trzeba spełnić.

Jak odebrać dodatkowe 300 zł na zakłady?

Po pierwsze, co oczywiste, musimy być pełnoletni i posiadać zarejestrowane konto u bukmachera LV BET. Ażeby nasz kupon wziął udział w promocji, musi spełniać następujące warunki:

  • musi to być zakład kombi na mecze 22. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy,
  • zakład musi zostać zawarty między 05. a 12. lutego 2018 roku,
  • kupon musi zostać zagrany za przynajmniej 20 złotych,
  • kurs kuponu musi wynosić co najmniej 1,50,
  • do obstawienia kuponu muszą zostać użyte wyłącznie środki własne. Kupony obstawione za środki bonusowe nie będą kwalifikowane.

Nagrody przyznane zostaną według następujących zasad:

  • 300 złotych za pierwsze miejsce,
  • 200 złotych za drugie miejsce,
  • 100 złotych za trzecie miejsce.

Nagrody zostaną przypisane do kont zwycięzców 13 lutego, a wygrane środki bonusowe podlegają trzykrotnemu wymogowi obrotowemu po kursie wynoszącym co najmniej 1,75. Do konkursu zakwalifikowany będzie maksymalnie jeden zakład od każdego gracza.

LV BET rozpoczął ten rok z niezłym przytupem, raz po raz serwując swoim użytkownikom promocje i konkursy. Na tę chwilę pod tym względem nie ma sobie równych. Promocja na pierwszą kolejkę Ekstraklasy tylko to potwierdza. To fajny konkurs, który wprowadza dodatkowe emocje dla fanów obstawiania naszej ligi. Życzymy więc wszystkim wysokich wygranych, a bukmacherowi LV BET kolejnych pomysłów na promocje.

Skorzystaj ze specjalnej oferty powitalnej w LV BET

LV BET jest jednym z najszybciej rozwijających się bukmacherów na naszym rodzimym rynku. Nie jest to tylko zasługa marketingu, ale również promocji, które oferuje swoim nowym użytkownikom. Ich wizytówką jest jedna z nich – najwyższy bonus powitalny wśród legalnych polskich bukmacherów. Jeżeli zdecydowałeś się założyć konto u tego buka, to skorzystaj również ze specjalnego kodu promocyjnego w trakcie rejestracji, dzięki niemu zyskasz dodatkowe środki bonusowe!

Bonus 300 PLN na Ekstraklasę w LVBET
4.8 (95.56%) 27 votes